Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 20 października 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Citi Handlowy lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: HIT: Łatwe 400 zł w bonie na Allegro za bezpłatną kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku!.

3200 punktów powitalnych Mastercard Priceless Specials dla klientów Citibanku

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

3200 punktów powitalnych Mastercard Priceless Specials dla klientów Citibanku
Źródło: strona promocji

Początek października obfituje w działania zachęcające posiadaczy kart płatniczych z logo Mastercard do udziału w programie Priceless Specials. Jako pierwszy z inicjatywą wyszedł Alior Bank, później punkty powitalne zaoferował także Getin Bank. Teraz do tego grona dołącza Citibank.

Kto ma szansę na punkty powitalne?

Akcja „Jesienią zapisz się do programu Mastecrad Priceless Specials i za punkty powitalne zabierz znajomych do kina!” trwa tylko do 20 października 2019 r. Przygotowano 6800 nagród i po ich wyczerpaniu promocja zostanie zakończona.

O 3200 punktów powitalnych mogą się ubiegać osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające główną kartę płatniczą Citibanku, która nie jest jeszcze „podpięta” do programu lojalnościowego Mastercard Priceless Specials.

Warunki otrzymania bonusu

Twoje zadanie jest bardzo proste:

Drukuj

Istotne informacje

Punkty możesz od razu wymienić, przykładowo, na 4 bilety do kina Cinema City lub zbierać je dalej i wykorzystać na coś innego później. Pamiętaj jednak, że te, które otrzymasz w ramach oferty powitalnej, będą ważne tylko przez 2 miesiące od chwili ich zapisania na Twoim koncie w programie. Potem bezpowrotnie przepadną.

Nagroda zostanie przekazana tylko w przypadku, gdy Twoje karty płatnicze z oferty Citibanku nie będą się znajdowały w okresie wypowiedzenia, czyli będą aktywne.

Otrzymana premia nie podlega opodatkowaniu.

Szybka akcja z atrakcyjną nagrodę

Może denerwujesz się, że znów rozdają punkty, a nie „żywą” gotówkę. Spójrz na to z innej strony. Tam, gdzie proponują konkretne pieniądze, musisz wykazać się określoną aktywnością – założyć konto, spełnić warunki zapisane w regulaminie, czasem jeszcze wykonać coś dodatkowego, by nie płacić za konto czy kartę. W promocji Citibanku Twoje działanie ograniczy się do przyłączenia już posiadanej karty płatniczej Citibanku do programu Mastercard Priceless Specials. Zajmie Ci to tylko kilka chwil.

3200 punktów to równowartość 4 biletów do kina. To ciekawy pomysł na spotkanie z przyjaciółmi, bo sezon grillowy dobiega już końca.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji

O banku

Bank Handlowy powstał w 1870 r. jako prywatna instytucja i jest najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce. W czasach PRL posiadał monopol na obsługę transakcji polskiego handlu zagranicznego i dopiero w 1989 r. utracił tę uprzywilejowaną pozycję. Od tamtego czasu bank systematycznie rozwijał swoje usługi, jak i sieć oddziałów. W 2000 r. w strukturze akcjonariatu nastąpiły znaczące zmiany: ¾ akcji Handlowego nabyła globalna grupa finansowa Citigroup, a bank stał się jej częścią. W 2001 r. nastąpiło formalne połączenie Banku Handlowego z Citibankiem i odtąd na rynku funkcjonuje nazwa Citi Handlowy (jednak formalną nazwą pozostaje Bank Handlowy).

Czytaj więcej