Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

1600 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile dla klientów Banku Pocztowego

1600 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile dla klientów Banku Pocztowego
Źródło: strona promocji

Program lojalnościowy Mastercarda, znany dotąd pod trudną do wymówienia nazwą Priceless Specials, od niedawna funkcjonuje jako Bezcenne Chwile. Przy okazji zmieniono też zasady gromadzenia punktów, wprowadzono nowe kategorie nagród, na które można je wymienić. Szczegółowe informacje o programie znajdziesz w naszym tekście.

Kto zdobędzie punkty?

Odpowiedź jest krótka – pełnoletni klient Banku Pocztowego posiadający kartę debetową Mastercard z logo Poczty Polskiej, który zarejestruje ją do 30 listopada 2019 r. w programie Bezcenne Chwile.

Co trzeba zrobić?

Tu też niewiele jest do powiedzenia. Wymagania są następujące:

Krok 1
Krok 1

Do 30 listopada 2019 r. zarejestruj wspomnianą kartę debetową w Bezcennych Chwilach (d. Priceless Specials) za pośrednictwem bankowości internetowej Banku Pocztowego. Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu programu i wyrażeniu zgód na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Bank Pocztowy oraz Mastercarda. Chodzi o to, by operator karty mógł analizować Twoje wydatki i dzięki temu przesyłać Ci spersonalizowane oferty promocyjne dotyczące zbierania punktów i wymieniania ich na nagrody u partnerów Bezcennych Chwil.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę - 1600 punktów - otrzymasz na konto w programie w ciągu 5 dni roboczych od chwili spełnienia wymagań akcji. Od tej daty będziesz miał 4 tygodnie na ich wykorzystanie.

Od Ciebie zależy, co wybierzesz z katalogu programu. Zdobyte punkty mają określoną wartość, ale nie musisz się z tego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Skoro dają, warto wziąć

Jak widzisz, Twoje działanie ograniczy się do zarejestrowania karty Mastercarda wydanej przez Bank Pocztowy w programie Bezcenne Chwile. Zajmie Ci to ledwie 2-3 minuty, a zdobyte punkty będziesz mógł wymienić na nagrodę z katalogu zaraz po ich otrzymaniu.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji 1600 punktów powitalnych

O banku

Bank Pocztowy to polski bank detaliczny działający od 1990 r. Jego głównymi akcjonariuszami są Poczta Polska S.A. oraz PKO BP S.A.

Bank specjalizuje się w produktach oferowanych w polskich złotych dla klientów detalicznych (w tym osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą), obsługuje także klientów instytucjonalnych, w tym z obszaru mieszkalnictwa.