Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 30 listopada 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Pocztowy lub sprawdź aktualnie trwające promocje.

1600 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile dla klientów Banku Pocztowego

Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

1600 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile dla klientów Banku Pocztowego
Źródło: strona promocji

Program lojalnościowy Mastercarda, znany dotąd pod trudną do wymówienia nazwą Priceless Specials, od niedawna funkcjonuje jako Bezcenne Chwile. Przy okazji zmieniono też zasady gromadzenia punktów, wprowadzono nowe kategorie nagród, na które można je wymienić. Szczegółowe informacje o programie znajdziesz w naszym tekście.

Kto zdobędzie punkty?

Odpowiedź jest krótka – pełnoletni klient Banku Pocztowego posiadający kartę debetową Mastercard z logo Poczty Polskiej, który zarejestruje ją do 30 listopada 2019 r. w programie Bezcenne Chwile.

Co trzeba zrobić?

Tu też niewiele jest do powiedzenia. Wymagania są następujące:

Drukuj

Od Ciebie zależy, co wybierzesz z katalogu programu. Zdobyte punkty mają określoną wartość, ale nie musisz się z tego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Skoro dają, warto wziąć

Jak widzisz, Twoje działanie ograniczy się do zarejestrowania karty Mastercarda wydanej przez Bank Pocztowy w programie Bezcenne Chwile. Zajmie Ci to ledwie 2-3 minuty, a zdobyte punkty będziesz mógł wymienić na nagrodę z katalogu zaraz po ich otrzymaniu.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji 1600 punktów powitalnych

O banku

Bank Pocztowy powstał w 1990 r. Jego akcjonariuszami są Poczta Polska S.A. oraz PKO BP S.A. Bank stawia na to, co polskie, dlatego znajdziemy tu konta i lokaty prowadzone w złotówkach, a nie w innych walutach. Strategią banku jest zapewnianie klientom możliwie szerokiego dostępu do usług, co jest możliwe dzięki rozbudowanej sieci ok. 4,7 tysięcy urzędów pocztowych. Bank posiada również 190 placówek własnych.

Czytaj więcej