Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

100 zł za kartę kredytową Getin Banku

100 zł za kartę kredytową Getin Banku
Źródło: Źródło obrazka: strona promocji

Zgodnie z regulaminem, akcja potrwa do 30 września 2019 r. Nie można wykluczyć, że zakończy się przed tym terminem, gdyż bank postanowił nagrodzić tylko 4000 osób.

W promocji mogą uczestniczyć pełnoletnie osoby, które nie mają jeszcze podpisanej z Getin Bankiem umowy o kartę kredytową.

Może się zdarzyć, że choć złożysz wniosek w terminie i znajdziesz się w gronie 4000 wnioskodawców, to jednak nie otrzymasz “kredytówki” i nie będziesz mógł brać udziału w akcji. Karta kredytowa jest bowiem rodzajem kredytu, który jest przyznawany po zbadaniu zdolności i wiarygodności kredytowej wnioskodawcy.

Za aktywne korzystanie z karty zostaniesz nagrodzony

Warunki udziału w tej akcji sprowadzają się do wykonania następujących działań:

  1. Do 30 września 2019 r. podpisz z bankiem umowę o kartę kredytową. Pamiętaj, że do rozdania jest 4000 nagród, więc Getin Bank może zakończyć przyjmowanie wniosków wcześniej.
  2. Zarejestruj otrzymaną kartę kredytową Mastercard w programie lojalnościowym Priceless Specials. Musisz to zrobić do 30 września 2019 r., zaakceptować przy tym jego regulamin oraz wyrazić zgodę na kontaktowanie się z Tobą przez Mastercard w celach marketingowych, przesyłanie ofert handlowych drogą elektroniczną (e-mail) lub poprzez sms.
  3. W ciągu 60 dni od chwili przystąpienia do programu Priceless Specials wykonaj swoją „kredytówką” min. 5 transakcji bezgotówkowych. Nie będą uwzględniane wpłaty i wypłaty w bankomatach.

Nagroda do Twojej dyspozycji

Jak wspomnieliśmy na wstępie, do zdobycia jest 6800 punktów powitalnych w programie Priceless Specials. Stanowią one równowartość 100 zł. Od Ciebie zależy, czy przeznaczysz je na voucher na stacje Circle K, czy wykorzystasz na coś innego z katalogu nagród.

Punkty wpłyną na Twój rachunek w programie w ciągu 14 dni od wywiązania się z wymogów akcji i będą ważne przez 3 miesiące od chwili przekazania ich na Twoje konto Priceless Specials. Po tym okresie bezpowrotnie przepadną. Stanie się to automatycznie, bez uprzedzenia. Tak więc lepiej szybko wykorzystać bonus, by o nim później nie zapomnieć.

Karta kredytowa Getin Banku

Getin Bank oferuje karty kredytowe Mastercard i Visa, ale tylko ta pierwsza da Ci szansę na 100 zł premii.

Karta kredytowa Standard wydawana jest w Getin Banku za darmo. Bezpłatne może być także jej użytkowanie, o ile w każdym miesiącu wykonasz min. 5 transakcji (polecenia przelewu z rachunku karty nie są do nich zaliczane). W przeciwnym wypadku zapłacisz 5 zł prowizji.

Każda wypłata „kredytówką” z bankomatu oznacza koszt 3,5% wypłacanej kwoty, min. 7 zł.

Łatwa promocja, ale trzeba uważać

Przyznasz, że warunki do spełnienia są bardzo łatwe. Może to rodzić pokusę, by sięgnąć po kartę kredytową Getin Banku i w prosty sposób zgarnąć nagrodę. Pamiętaj jednak, że dług zaciągnięty w ramach limitu karty kredytowej trzeba będzie kiedyś spłacić. Jeśli zrobisz to terminowo, nie poniesiesz żadnych kosztów i w tej sytuacji udział w tej promocji ma sens.

Gdybyś jednak widział zagrożenia dla uregulowania swojego zobowiązania, lepiej powstrzymaj się od sięgania po „kredytówkę” Getin Banku, gdyż możesz narazić się na niepotrzebny stres, a nawet - co gorsze - na dodatkowe koszty związane z działaniami windykacyjnymi.

Kilka sugestii na zakończenie

Tych, którzy nigdy nie używali jeszcze kart kredytowych, zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem, w którym podpowiadamy, jak mądrze i bezpiecznie z nich korzystać.

Podpowiadamy jeszcze sposób na zwiększenie zysków. Za założenie w Getin Banku konta z polecenia i spełnienie prostych warunków czeka 50 zł. Jako klient banku możesz rekomendować Konto Proste Zasady (rachunek jest bezpłatny, gdy wykonasz w miesiącu choć jedną transakcję bezgotówkową kartą debetową lub Blikiem, w przeciwnym wypadku bank pobierze 8 zł) w ramach programu poleceń i zgarnąć nawet 500 zł.

Warto też wiedzieć, że Getin Bank oferuje bardzo dobre warunki oprocentowania konta oszczędnościowego i przyzwoite lokaty terminowe.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Punkty powitalne"