Nawet 2 000 punktów powitalnych w programie Mastercard Priceless Specials dla klientów eurobanku

Promocja zakończyła się dnia 31 marca 2019 r.

Nawet 2 000 punktów powitalnych w programie Mastercard Priceless Specials dla klientów eurobanku Źródło obrazka: strona promocji

2 000 punktów powitalnych (równowartość 5 biletów do Cinema City) w programie Mastercard Priceless Specials otrzymają posiadacze kart Mastercard Debit Prestige. Użytkownicy „zwykłych” kart tego operatora mają szansę na 800 punktów, czyli 2 bilety do kina. Wystarczy, że przystąpią do programu i wykonają jedną transakcję kartą.

Mastercard Priceless Specials to program firmy Mastercard. Jego istotą jest zbieranie punktów podczas płatności kartą tego operatora. Zgromadzony „majątek” można później wymienić na nagrody z katalogu. Są wśród nich akcesoria domowe, artykuły sportowe, multimedia, ale i vouchery do wykorzystania u partnerów programu czy doładowania telefonów.

Jak przystąpić do programu i zdobyć nagrodę?

Przystąpienie do programu Mastercard Priceless Specials nie wymaga nadzwyczajnych starań. Mogą w nim uczestniczyć nowi i obecni klienci eurobanku, zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorcy.

Na zrealizowanie poniższych kroków masz czas do 31 marca 2019 r.

 1. Przede wszystkim zawrzyj z bankiem umowę o kartę Mastercard Debit lub Mastercard Debit Prestige. Jeśli już posiadasz jedną z nich, po prostu wejdź na stronę internetową i zarejestruj swój udział w programie Mastercard Priceless Specials.
 2. Wykonaj kartą przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową o wartości min. 20 zł.

Odbiór bonusu

Nagroda zostanie przekazana na Twoje konto w programie w ciągu 5 dni roboczych. Użytkownicy kart Mastercard Debit otrzymają 800 punktów powitalnych, a posiadacze kart Mastercard Debit Prestige – 2 000 punktów. Na co można je wymienić? Przelicznik stosowany przez eurobank pozwala przeliczyć punkty powitalne na – odpowiednio – 2 lub 5 biletów do Cinema City, vouchery o odpowiedniej wartości do wykorzystania na stacjach Circle K lub doładowanie w jednej z sieci telefonii komórkowej.

Punkty powitalne będą „aktywne” przez 6 miesięcy od chwili ich przekazania. Po tym okresie bezpowrotnie wygasną.

Liczbę posiadanych punktów możesz w każdej chwili sprawdzić na stronie programu, w jego aplikacji mobilnej lub dzwoniąc na infolinię. Tam też poznasz nagrody oraz oferty specjalne dostępne w katalogu i możesz zdecydować, na co chcesz wymienić zgromadzone punkty.

Szczegółowe zasady promocji „Punkty na start z eurobankiem” znajdziesz w jej regulaminie.

Podwójna premia

Mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość. Korzystanie z programu Mastercard Priceless Specials można łączyć z 5-procentowym moneybackiem w ramach akcji Codziennie Zyskuję. Gdy wychodzisz sam, z kimś bliskim, z rodziną lub przyjaciółmi do restauracji, kina, teatru lub na koncert, jedziesz na wakacje albo dbasz o siebie i płacisz kartą eurobanku, to wraca do Ciebie nawet 60 zł miesięcznie!

W przypadku dokonania transakcji u partnera programu Mastercard Priceless Specials w kategorii promowanej w akcji Codziennie Zyskuję otrzymasz dwie nagrody: zwrot 5% kwoty transakcji na konto w eurobanku (po spełnieniu warunków akcji Codziennie Zyskuję) oraz nowe punkty na koncie w programie Mastercard Priceless Specials.

W ten sposób możesz zyskać w ciągu roku nie tylko do 720 zł w ramach akcji Codziennie Zyskuję, ale i mnóstwo punktów od Mastercarda, które wymienisz na wybrany przez siebie bonus z katalogu nagród.

Konto w pełni i związane z nim karty

Konto w pełni z oferty eurobanku prowadzone jest bezwarunkowo za darmo. Bank nie pobiera też opłat za przelewy internetowe, wpłaty i wypłaty gotówki w placówce, korzystanie z własnych bankomatów. Bezpłatne są też wypłaty z obcych bankomatów, o ile wypłacana kwota to min. 100 zł. Jeśli jest ona niższa, to prowizji nie zapłacą posiadacze karty Mastercard Debit Prestige. Użytkownicy „zwykłej” karty muszą się liczyć z opłatą w wysokości 1,90 zł.

Warto zwrócić uwagę, że wypowiedzenie umowy konta przed upływem 6 miesięcy od chwili jej podpisania oznacza karę w wysokości 5 zł.

Karta Mastercard Debit prowadzona jest bezpłatnie pod warunkiem wykonania w miesiącu przez jej posiadacza transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 400 zł. W przeciwnym razie bank pobiera prowizję 4,90 zł.

Opłaty za kartę Mastercard Debit Prestige nie można uniknąć. Prowizja za korzystanie z niej wynosi 8 zł miesięcznie.

Jest okazja, trzeba korzystać

Pojawienie się eurobanku w gronie banków uczestniczących w programie Mastercard Priceless Special jest dość zaskakujące, gdyż wkrótce ma on zostać przejęty przez Bank Millennium. Nie ma co zastanawiać się nad motywacją takiego ruchu zarządzających eurobankiem. Trzeba korzystać z nadarzającej się okazji do zgarnięcia bonusów. Każda nagroda cieszy i może dać impuls do częstszego uczestniczenia w promocjach. O pozytywnym wpływie aktywności w tego typu akcjach na charakter uczestników przeczytasz w naszym tekście.

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.