Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

3400 punktów powitalnych w programie Priceless Specials dla klientów eurobanku

3400 punktów powitalnych w programie Priceless Specials dla klientów eurobanku
Źródło: strona promocji

W promocji „Punkty na start z eurobankiem” mogą wziąć udział jego nowi i obecni klienci, zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorcy, posiadający kartę debetową Mastercard Debit lub Mastercard Debit Prestige, którzy nie są jeszcze zarejestrowani w programie Mastercard Priceless Specials. Inaczej mówiąc, fakt “podpięcia” do niego karty z innego banku, co wiązało się z rejestracją jej posiadacza w programie, wyklucza z udziału w tej akcji.

Oferta jest ważna do 31 lipca 2019 r. lub do wyczerpania puli nagród, których przygotowano 6000. Po ich rozdaniu akcja zostanie zakończona.

Tylko 2 kroki po nagrodę

Podobnie jak inne akcje z punktami powitalnymi w programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials, tak i ta charakteryzuje się bardzo prostymi zasadami:

Krok 1
Krok 1

Do 31 lipca 2019 r. zarejestruj kartę Mastercard Debit lub Mastercard Debit Prestige wydaną przez eurobank na specjalnej stronie. Twoje konto w programie zostanie uruchomione w ciągu 14 dni roboczych.

Pamiętaj, że do rozdania jest tylko 6000 nagród.

Krok 2
Krok 2

W tym samym czasie wykonaj choć jedną transakcję bezgotówkową kartą zarejestrowaną w programie na kwotę min. 20 zł.

Nagroda
Nagroda

Nagroda - 3400 punktów – zasili Twoje konto w programie Priceless Specials w ciągu 5 dni od chwili spełnienia wspomnianego warunku.

Ważne informacje

Bez względu na to, ile kart zarejestrujesz w programie, możesz otrzymać tylko jedną nagrodę. Będzie Ci ona przyznana tylko wtedy, gdy dokonana przez Ciebie transakcja nie zostanie anulowana lub zwrócona.

Otrzymane punkty będziesz mógł wykorzystać przez 6 miesięcy od chwili ich przyznania. Po tym terminie stracą ważność.

Płacąc kartą Mastercard Debit lub Mastercard Debit Prestige możesz zyskać podwójnie – otrzymać punkty w programie Priceless Specials oraz 5% zwrotu na konto w eurobanku w ramach akcji Codziennie zyskuję.

Twoja nagroda ma wartość 50 zł i nie podlega rozliczeniom z urzędem skarbowym.

Słów kilka o ofercie eurobanku

Podstawowy rachunek w ofercie eurobanku to Konto w Pełni. Otwarcie i prowadzenie go nie wiąże się z żadnymi opłatami. Karta Mastercard Debit też może być bezpłatna (podobnie jak Visa Electron), o ile wykonasz nią w miesiącu transakcje na kwotę min. 400 zł. Wersja Prestige niestety kosztuje 8 zł i tej prowizji nie możesz uniknąć.

Czemu by nie skorzystać

Wyznajemy zasadę, że jak coś dają i można po to sięgnąć, to należy wykorzystać nadarzającą się okazję. Takie działanie rekomendujemy też w tym przypadku. Tak więc zarejestruj kartę w programie Mastercard Priceless Specials, wykonaj transakcję bezgotówkową o wartości min. 20 zł i odbierz punkty powitalne. Potem wymień je na jedną z nagród z katalogu programu lub płać u jego partnerów i zbieraj kolejne, by móc sięgnąć po coś atrakcyjniejszego. Pamiętaj jednak, że bonusowe punkty będą ważne tylko przez 6 miesięcy.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Punkty na start z eurobankiem"

O banku

eurobank rozpoczął działalność w Polsce w 2003 r, a dwa lata później stał się częścią grupy finansowej Societe Generale. Bank początkowo specjalizował się w kredytach gotówkowych, potem rozszerzył swoje usługi również o pozostałe usługi finansowe dla osób fizycznych (konta osobiste, produkty oszczędnościowe i inwestycyjne itp.). W 2012 r. został uznany jedną z najsilniejszych marek w Polsce.