Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

3400 punktów na start (ok. 50 zł) dla zupełnie nowych uczestników programu Mastercard Bezcenne Chwile

3400 punktów na start (ok. 50 zł) dla zupełnie nowych uczestników programu Mastercard Bezcenne Chwile
Źródło: strona promocji

Co pewien czas informujemy o akcjach dotyczących programu Mastercard Bezcenne Chwile, w których klienci konkretnego banku mogą otrzymać punkty powitalne, jeśli zarejestrują swój „plastik” z logo wspomnianej organizacji w Bezcennych Chwilach. Na ogół do zdobycia jest 3400 punktów, czyli tyle, ile Mastercard oferuje w najnowszej akcji. Potrwa ona do 5 lipca 2020 r. Trzeba jednak pamiętać, że nagrodę otrzyma tylko 20 tys. osób.

Dla kogo punkty?

Punkty „na start” mogą otrzymać tylko Ci posiadacze kart płatniczych Mastercarda (nie ma znaczenie czy to „debetówka” czy „kredytówka”), którzy jeszcze nie zarejestrowali w Bezcennych Chwilach żadnej swojej karty.

Jak zdobyć 50 zł?

Na zdobycie nagrody potrzebujesz dosłownie kilku minut spędzonych przed komputerem:

Krok 1
Krok 1

Do 5 lipca 2020 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) wygeneruj na specjalnej stronie internetowej kod promocyjny, klikając w przycisk Odbierz kod.

Krok 2
Krok 2

Także do 5 lipca 2020 r. masz czas na utworzenie swojego konta i zarejestrowanie karty w programie Bezcenne Chwile na stronie internetowej. Nie zapomnij o wpisaniu podczas tego procesu kodu, który wygenerowałeś w Kroku 1.

Nagroda
Nagroda

3400 punktów zostanie dopisanych na Twoim koncie w ciągu 30 dni od daty rejestracji.

Informacje o nagrodzie

Otrzymane punkty będą ważne przez 6 miesięcy od ich naliczenia. Po tym terminie znikną z Twojego konta w Bezcennych Chwilach i nie będziesz miał możliwości ich odzyskania.

Bonus możesz wymienić na jedną z nagród z katalogu programu. Najprościej powiedzieć, że 3400 punktów wystarczy na voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach RTV Euro AGD czy na stacjach paliw Circle K.

Warto, byś wiedział, że do końca sierpnia trwa promocja, w której transakcje online nagradzane są dodatkowymi punktami. W ten sposób szybciej zgromadzisz taką ich liczbę, by móc zrealizować swoje pasje, dokonać wymarzonych zakupów.

Nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać

Naszym zdaniem to promocja z gatunku tych, z których nie wypada rezygnować. Rejestracja karty w programie Bezcenne Chwile nie wiąże się bowiem z żadnymi zobowiązaniami do wykonywania określonej liczby transakcji czy na pewną kwotę. Tym samym nic nie ryzykujesz, a płacąc „plastikiem” za mniejsze i większe zakupy, będziesz zbierał punkty, by potem wymienić je na nagrody.

To jest nasza opinia. Decyzja – jak zawsze – należy do Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Zasady uczestnictwa w promocji "Punkty na start"

O instytucji

Mastercard Worldwide to spółka i organizacja członkowska zrzeszająca ponad 25 000 instytucji finansowych wydających karty płatnicze  (karty kredytowe, karty debetowe, karty przedpłacone, karty firmowe czy karty zbliżeniowe ) sygnowane marką i logo Mastercard, Maestro oraz Cirrus.