Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

350 zł premii gotówkowej + 100 zł do Empiku za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

350 zł premii gotówkowej + 100 zł do Empiku za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator akcji dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, proponuje udział w kolejnej promocji, tym razem pod hasłem "Przyjazny bonus", w której przygotowano pulę tylko 3000 zgłoszeń.

W promocji trwającej do 4 kwietnia 2022 r. do zdobycia jest 350 zł premii gotówkowej (będzie ona wypłacona w 2 ratach: 150 + 200 zł) oraz e-karta podarunkowa o wartości 100 zł na zakupy w sklepie internetowym Empik.com.

Karencja 12 miesięcy

Promocja skierowana jest do nowych klientów – osób, które nie posiadały w BNP Paribas rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku o konto w ramach tej akcji. Z udziału wyklucza bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas w dniu wnioskowania o rachunek osobisty.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Premia w zasięgu każdego

Wymagania stawiane przed uczestnikami tej akcji nie są skomplikowane:

Krok 1
Krok 1

Do 4 kwietnia 2022 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu oraz PESEL. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń.

Na tym etapie:

  • zaakceptuj regulamin akcji,
  • wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji oraz na wymianę informacji między organizatorem a bankiem.
Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 4 kwietnia 2022 r.

Pamiętaj, aby we wniosku podać te same dane co przy rejestracji w promocji.

Krok 3
Krok 3

Do 17 kwietnia 2022 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu sms w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty.

Krok 4
Krok 4

W kwietniu 2022 r. zrealizuj przynajmniej 3 płatności Blikiem.

Krok 5
Krok 5

Informację o zdobyciu wspomnianej premii otrzymasz do 19 maja 2022 r. na adres e-mail podany w zgłoszeniu udziału w promocji.

W wiadomości od organizatora znajdziesz link z unikalnym kodem, którym powinieneś zalogować się na specjalnej stronie, a następnie podać numer swojego Konta Otwartego na Ciebie. Musisz to zrobić do 25 maja 2022 r.

Nagroda
Nagroda

Przelew na kwotę 150 zł trafi na Twój nowo otwarty rachunek do 31 maja 2022 r.

Krok 6
Krok 6

W maju 2022 r.:

  • wykonaj min. 3 transakcje Blikiem;
  • zapewnij przynajmniej 2 wpływy na rachunek.
Nagroda
Nagroda

Wiadomość o przyznaniu Ci nagrody za aktywność w maju otrzymasz do 27 czerwca, a 200 zł wpłynie na Twoje Konto Otwarte na Ciebie do 30 czerwca 2022 r.

Krok 7
Krok 7

W czerwcu 2022 r.:

  • wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe Apple Pay lub Google Pay;
  • zapewnij przynajmniej 2 wpływy na rachunek.
Nagroda
Nagroda

Gratulacje związane z przyznaniem Ci nagrody za działania w czerwcu otrzymasz do 27 lipca 2022 r. E-kod o wartości 100 zł do wykorzystania na Empik.com organizator przekaże na podany przez Ciebie numer telefonu lub adres e-mail do 31 lipca 2022 r.

E-kartę podarunkową będziesz mógł wykorzystać do 30 czerwca 2023 r.

Kilka objaśnień

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Płatności Blikiem

Regulamin nie zawiera informacji o specjalnych wymaganiach wobec transakcji Blik. Opis tej usługi w regulaminie:

transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu kodów BLIK generowanych w Aplikacji Mobilnej z usługą BLIK;

wskazuje jednak, że wymagań aktywności w lutym nie spełnią przelewy na telefon.

Transakcje Apple Pay lub Google Pay

Odnośnie płatności Apple Pay i Google Pay także nie ma specjalnych wymagań. Mogą być one wykonane w Polsce, jak i za granicą i opiewać na dowolną kwotę. Niedozwolone są tylko transakcje zrealizowane w punktach posiadających kod MCC wymieniony w regulaminie. Chodzi m.in. o kasyna, brokerów ubezpieczeniowych czy przekazy pieniężne.

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką GOoptima. Niedozwolone są wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

Zwracamy uwagę, że w przeciwieństwie do wielu wcześniejszych promocji dotyczących ROR w BNP Paribas, tym razem nie liczy się łączna kwota wpływów na rachunek, lecz ich liczba.

O tym także pamiętaj

Do chwili otrzymania premii nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty.

Jeśli nie przekażesz numeru nowo otwartego rachunku w podanym wyżej terminie, to musisz się skontaktować z organizatorem mailowo, pisząc na adres, z którego otrzymasz prośbę o podanie niezbędnych danych. Możesz to zrobić do 14 kwietnia 2023 r.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Oferta BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o nagrodach, czas byś poznał konto osobiste z oferty banku BNP Paribas.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą do wyboru

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można łatwo uniknąć, realizując min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą (lub Google Pay/Apple Pay).

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Karta kredytowa z 300 zł na Allegro i inne bonusy

Jako klient BNP Paribas możesz skorzystać też z innych promocji. My ze swojej strony szczególnie polecamy przyjrzenie się ofercie karty kredytowej, która obecnie cieszy się sporą popularnością i zwraca uwagę przede wszystkim wysoką nagrodą gwarantowaną. Warto też bliżej przyjrzeć się akcji adresowanej do dzieci.

Nagroda na prostych warunkach

Proste i łatwe do zrealizowania wymagania, krótki okres aktywności i na dodatek atrakcyjna premia – oto najkrótsze podsumowanie opisywanej promocji. Z realizacją zadań dających prawo do nagrody pewne kłopoty mogą mieć osoby, które dotąd unikały najnowocześniejszych metod płatności, korzystały jedynie z "plastiku". Udział w akcji może być doskonałą okazją do przekonania się, że Blik czy transakcje telefonem to szybka, wygodna i bezpieczna alternatywa dla kart płatniczych.

Nie warto długo zwlekać z decyzją o przystąpieniu do tej akcji. Pula promocyjnych wniosków nie jest duża i może się szybko wyczerpać. To nasza opinia, ale ostateczny głos - jak zawsze - należy do Ciebie.

Przypominamy także o dodatkowej premii za kartę kredytową – może warto sięgnąć i po nią, aby powiększyć zysk o dodatkowe 300 zł? 😀

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Przyjazny bonus"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.