Przybij piątkę i zgarnij 30 zł od Santandera

Promocja zakończyła się dnia 31 grudnia 2018 r.

Przybij piątkę i zgarnij 30 zł od Santandera Źródło obrazka: strona promocji

Santander Bank Polska uznał, że w pierwszych tygodniach nowego roku szkolnego uczniom należy się nieco przyjemności. Dlatego proponuje im 30 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę i aktywne korzystanie z niego. Jesteś uczniem? Skorzystaj!

Do zorganizowanej przez Santander Bank Polska promocji możesz przystąpić do 31 grudnia 2018 r. Warunki, jakie musisz spełnić, by bank nagrodził Cię bonusem w wysokości 30 zł, nie są trudne do spełnienia. W swoim życiu z pewnością wykonywałeś już trudniejsze zadania. Przemyśl więc tę propozycję. Pula nagród nie jest ograniczona, ale jeden uczestnik promocji może zdobyć tylko jeden bonus.

Nadaję się?

Zacznijmy od ustalenia, czy spełniasz warunki i możesz uczestniczyć w tej promocji. Według regulaminu, o nagrodę może się starać osoba, która ukończyła 13 lat, ale nie skończyła jeszcze 20 roku życia i jest uczniem szkoły podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej. Z udziału w promocji wyklucza natomiast posiadanie konta osobistego w banku BZ WBK po 8 września 2017 r.

Pasujesz? No, to jedziemy dalej.

Jak zacząć?

Podstawa to założenie Konta Jakie Chcę wraz z Kartą Dopasowaną Visa lub Mastercard oraz usługami bankowości elektronicznej. Możesz to zrobić w oddziale banku lub w placówce partnerskiej.

Musisz być jedynym posiadaczem tego rachunku i zaakceptować regulamin promocji oraz zgodzić się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Santander Bank Polska w celach marketingowych. To tyle, jak chodzi o formalności.

Czas na działanie i nagrodę

Teraz czas na działanie. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym otworzysz Konto Jakie Chcę, musisz wykonać wydaną do niego kartą debetową 5 transakcji bezgotówkowych. Jeśli wywiążesz się z tego zadania, to w następnym miesiącu otrzymasz na swoje konto 30 zł. Prawda, że proste?!

Coś o KJC?

Konto Jakie Chcę (KJC) masz za darmo. Do 26 r.ż nie zapłacisz za otwarcie i prowadzenie rachunku, za przelewy dokonywane w bankowości elektronicznej (w Internecie) – także te natychmiastowe, dzięki którym możesz komuś przekazać pieniądze w ciągu kilku chwil - oraz za wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Kartę debetową też możesz mieć za darmo, o ile będziesz z niej aktywnie korzystał.

Co znaczy aktywnie? Po prostu musisz wykonywać nią 5 transakcji w każdym miesiącu. Gdybyś tego nie zrobił, bank skasuje Cię na 5 zł.

Będąc posiadaczem KJC, możesz korzystać nie tylko z bankowości internetowej, ale i mobilnej – na telefonie. Dzięki temu w każdym miejscu sprawdzisz stan kasy na koncie, zrobisz przelew czy skorzystasz z Blika. Nie wiesz, co to takiego – przeczytaj nasz artykuł o Bliku.

No i, co Ty na to?

Chyba przyznasz nam rację, że zdobycie 30 zł w tej promocji nie jest trudne. „Stracisz” może godzinę na otwarcie rachunku, ale zyskasz „kasę”, zdobędziesz nowe umiejętności i doświadczenia, które przydadzą Ci się w życiu. Może też podniosą Twój „prestiż” wśród znajomych. Przemyśl tę propozycję.

Z ostatniej chwili

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

 • 16.04.2019 14:00

  Polecając kartę kredytową Citibanku możesz zdobyć równowartość 100 zł. Osoba, która zdecyduje się na "kredytówkę" za Twoją namową może zyskać nawet 350 zł.

 • 16.04.2019 12:35

  Tylko 600 osób ucieszy się z nagród w promocji "Nest Konto z wiosennym bonusem". Do zdobycia jest 100 zł w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.