Przybij piątkę i zgarnij 30 zł od Santandera

Przybij piątkę i zgarnij 30 zł od Santandera Źródło obrazka: strona promocji

Santander Bank Polska uznał, że w pierwszych tygodniach nowego roku szkolnego uczniom należy się nieco przyjemności. Dlatego proponuje im 30 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę i aktywne korzystanie z niego. Jesteś uczniem? Skorzystaj!

Do zorganizowanej przez Santander Bank Polska promocji możesz przystąpić do 31 grudnia 2018 r. Warunki, jakie musisz spełnić, by bank nagrodził Cię bonusem w wysokości 30 zł, nie są trudne do spełnienia. W swoim życiu z pewnością wykonywałeś już trudniejsze zadania. Przemyśl więc tę propozycję. Pula nagród nie jest ograniczona, ale jeden uczestnik promocji może zdobyć tylko jeden bonus.

Nadaję się?

Zacznijmy od ustalenia, czy spełniasz warunki i możesz uczestniczyć w tej promocji. Według regulaminu, o nagrodę może się starać osoba, która ukończyła 13 lat, ale nie skończyła jeszcze 20 roku życia i jest uczniem szkoły podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej. Z udziału w promocji wyklucza natomiast posiadanie konta osobistego w banku BZ WBK po 8 września 2017 r.

Pasujesz? No, to jedziemy dalej.

Jak zacząć?

Podstawa to założenie Konta Jakie Chcę wraz z Kartą Dopasowaną Visa lub Mastercard oraz usługami bankowości elektronicznej. Możesz to zrobić w oddziale banku lub w placówce partnerskiej.

Musisz być jedynym posiadaczem tego rachunku i zaakceptować regulamin promocji oraz zgodzić się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Santander Bank Polska w celach marketingowych. To tyle, jak chodzi o formalności.

Czas na działanie i nagrodę

Teraz czas na działanie. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym otworzysz Konto Jakie Chcę, musisz wykonać wydaną do niego kartą debetową 5 transakcji bezgotówkowych. Jeśli wywiążesz się z tego zadania, to w następnym miesiącu otrzymasz na swoje konto 30 zł. Prawda, że proste?!

Coś o KJC?

Konto Jakie Chcę (KJC) masz za darmo. Do 26 r.ż nie zapłacisz za otwarcie i prowadzenie rachunku, za przelewy dokonywane w bankowości elektronicznej (w Internecie) – także te natychmiastowe, dzięki którym możesz komuś przekazać pieniądze w ciągu kilku chwil - oraz za wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Kartę debetową też możesz mieć za darmo, o ile będziesz z niej aktywnie korzystał.

Co znaczy aktywnie? Po prostu musisz wykonywać nią 5 transakcji w każdym miesiącu. Gdybyś tego nie zrobił, bank skasuje Cię na 5 zł.

Będąc posiadaczem KJC, możesz korzystać nie tylko z bankowości internetowej, ale i mobilnej – na telefonie. Dzięki temu w każdym miejscu sprawdzisz stan kasy na koncie, zrobisz przelew czy skorzystasz z Blika. Nie wiesz, co to takiego – przeczytaj nasz artykuł o Bliku.

No i, co Ty na to?

Chyba przyznasz nam rację, że zdobycie 30 zł w tej promocji nie jest trudne. „Stracisz” może godzinę na otwarcie rachunku, ale zyskasz „kasę”, zdobędziesz nowe umiejętności i doświadczenia, które przydadzą Ci się w życiu. Może też podniosą Twój „prestiż” wśród znajomych. Przemyśl tę propozycję.

Z ostatniej chwili

 • 13.12.2018 17:38

  Kolejna okazja dla nowych klientów mBanku. Tym razem za otwarcie eKonta i aktywne korzystanie z rachunku możecie zdobyć 140 zł.

 • 13.12.2018 08:14

  Aktywuj automatyczne e-płatności z karty Mastercard za usługi Vectry, a nawet 30 zł wróci na rachunek Twojej karty.

 • 12.12.2018 16:41

  Jeśli korzystasz z programu lojalnościowego sieci Biedronka, możesz otrzymać bon na 400 zł do wydania w sklepach tej sieci.

 • 12.12.2018 13:58

  Dzięki promocji "Konto na zakupy" nowi posiadacze Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas mogą zyskać nawet 200 zł za aktywne korzystanie z rachunku.

 • 12.12.2018 10:16

  Zamawiasz taksówkę w aplikacji iTaxi - płacisz za przejazd Google Pay - oszczędzasz. I tak 3 razy. Maksymalnie możesz zaoszczędzić nawet 60 zł.

 • 11.12.2018 14:04

  Głodny? Skorzystaj z PizzaPortal, zapłać Visa Checkout i ciesz się nie tylko posiłkiem, ale i rabatem w wysokości 10 zł.

 • 11.12.2018 11:52

  Alior Bank przedłużył termin obowiązywania jednej z korzyści Konta Jakże Osobistego. 3% na koncie oszczędnościowym dostępne będzie do 31.12.2019 r.

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.