Przybij piątkę i zgarnij 30 zł od Santandera

Promocja zakończyła się dnia 31 grudnia 2018 r.

Przybij piątkę i zgarnij 30 zł od Santandera Źródło obrazka: strona promocji

Santander Bank Polska uznał, że w pierwszych tygodniach nowego roku szkolnego uczniom należy się nieco przyjemności. Dlatego proponuje im 30 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę i aktywne korzystanie z niego. Jesteś uczniem? Skorzystaj!

Do zorganizowanej przez Santander Bank Polska promocji możesz przystąpić do 31 grudnia 2018 r. Warunki, jakie musisz spełnić, by bank nagrodził Cię bonusem w wysokości 30 zł, nie są trudne do spełnienia. W swoim życiu z pewnością wykonywałeś już trudniejsze zadania. Przemyśl więc tę propozycję. Pula nagród nie jest ograniczona, ale jeden uczestnik promocji może zdobyć tylko jeden bonus.

Nadaję się?

Zacznijmy od ustalenia, czy spełniasz warunki i możesz uczestniczyć w tej promocji. Według regulaminu, o nagrodę może się starać osoba, która ukończyła 13 lat, ale nie skończyła jeszcze 20 roku życia i jest uczniem szkoły podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej. Z udziału w promocji wyklucza natomiast posiadanie konta osobistego w banku BZ WBK po 8 września 2017 r.

Pasujesz? No, to jedziemy dalej.

Jak zacząć?

Podstawa to założenie Konta Jakie Chcę wraz z Kartą Dopasowaną Visa lub Mastercard oraz usługami bankowości elektronicznej. Możesz to zrobić w oddziale banku lub w placówce partnerskiej.

Musisz być jedynym posiadaczem tego rachunku i zaakceptować regulamin promocji oraz zgodzić się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Santander Bank Polska w celach marketingowych. To tyle, jak chodzi o formalności.

Czas na działanie i nagrodę

Teraz czas na działanie. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym otworzysz Konto Jakie Chcę, musisz wykonać wydaną do niego kartą debetową 5 transakcji bezgotówkowych. Jeśli wywiążesz się z tego zadania, to w następnym miesiącu otrzymasz na swoje konto 30 zł. Prawda, że proste?!

Coś o KJC?

Konto Jakie Chcę (KJC) masz za darmo. Do 26 r.ż nie zapłacisz za otwarcie i prowadzenie rachunku, za przelewy dokonywane w bankowości elektronicznej (w Internecie) – także te natychmiastowe, dzięki którym możesz komuś przekazać pieniądze w ciągu kilku chwil - oraz za wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Kartę debetową też możesz mieć za darmo, o ile będziesz z niej aktywnie korzystał.

Co znaczy aktywnie? Po prostu musisz wykonywać nią 5 transakcji w każdym miesiącu. Gdybyś tego nie zrobił, bank skasuje Cię na 5 zł.

Będąc posiadaczem KJC, możesz korzystać nie tylko z bankowości internetowej, ale i mobilnej – na telefonie. Dzięki temu w każdym miejscu sprawdzisz stan kasy na koncie, zrobisz przelew czy skorzystasz z Blika. Nie wiesz, co to takiego – przeczytaj nasz artykuł o Bliku.

No i, co Ty na to?

Chyba przyznasz nam rację, że zdobycie 30 zł w tej promocji nie jest trudne. „Stracisz” może godzinę na otwarcie rachunku, ale zyskasz „kasę”, zdobędziesz nowe umiejętności i doświadczenia, które przydadzą Ci się w życiu. Może też podniosą Twój „prestiż” wśród znajomych. Przemyśl tę propozycję.

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.