Przybij piątkę i zgarnij 30 zł od Santandera

Przybij piątkę i zgarnij 30 zł od Santandera Źródło obrazka: strona promocji

Santander Bank Polska uznał, że w pierwszych tygodniach nowego roku szkolnego uczniom należy się nieco przyjemności. Dlatego proponuje im 30 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę i aktywne korzystanie z niego. Jesteś uczniem? Skorzystaj!

Do zorganizowanej przez Santander Bank Polska promocji możesz przystąpić do 31 grudnia 2018 r. Warunki, jakie musisz spełnić, by bank nagrodził Cię bonusem w wysokości 30 zł, nie są trudne do spełnienia. W swoim życiu z pewnością wykonywałeś już trudniejsze zadania. Przemyśl więc tę propozycję. Pula nagród nie jest ograniczona, ale jeden uczestnik promocji może zdobyć tylko jeden bonus.

Nadaję się?

Zacznijmy od ustalenia, czy spełniasz warunki i możesz uczestniczyć w tej promocji. Według regulaminu, o nagrodę może się starać osoba, która ukończyła 13 lat, ale nie skończyła jeszcze 20 roku życia i jest uczniem szkoły podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej. Z udziału w promocji wyklucza natomiast posiadanie konta osobistego w banku BZ WBK po 8 września 2017 r.

Pasujesz? No, to jedziemy dalej.

Jak zacząć?

Podstawa to założenie Konta Jakie Chcę wraz z Kartą Dopasowaną Visa lub Mastercard oraz usługami bankowości elektronicznej. Możesz to zrobić w oddziale banku lub w placówce partnerskiej.

Musisz być jedynym posiadaczem tego rachunku i zaakceptować regulamin promocji oraz zgodzić się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Santander Bank Polska w celach marketingowych. To tyle, jak chodzi o formalności.

Czas na działanie i nagrodę

Teraz czas na działanie. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym otworzysz Konto Jakie Chcę, musisz wykonać wydaną do niego kartą debetową 5 transakcji bezgotówkowych. Jeśli wywiążesz się z tego zadania, to w następnym miesiącu otrzymasz na swoje konto 30 zł. Prawda, że proste?!

Coś o KJC?

Konto Jakie Chcę (KJC) masz za darmo. Do 26 r.ż nie zapłacisz za otwarcie i prowadzenie rachunku, za przelewy dokonywane w bankowości elektronicznej (w Internecie) – także te natychmiastowe, dzięki którym możesz komuś przekazać pieniądze w ciągu kilku chwil - oraz za wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Kartę debetową też możesz mieć za darmo, o ile będziesz z niej aktywnie korzystał.

Co znaczy aktywnie? Po prostu musisz wykonywać nią 5 transakcji w każdym miesiącu. Gdybyś tego nie zrobił, bank skasuje Cię na 5 zł.

Będąc posiadaczem KJC, możesz korzystać nie tylko z bankowości internetowej, ale i mobilnej – na telefonie. Dzięki temu w każdym miejscu sprawdzisz stan kasy na koncie, zrobisz przelew czy skorzystasz z Blika. Nie wiesz, co to takiego – przeczytaj nasz artykuł o Bliku.

No i, co Ty na to?

Chyba przyznasz nam rację, że zdobycie 30 zł w tej promocji nie jest trudne. „Stracisz” może godzinę na otwarcie rachunku, ale zyskasz „kasę”, zdobędziesz nowe umiejętności i doświadczenia, które przydadzą Ci się w życiu. Może też podniosą Twój „prestiż” wśród znajomych. Przemyśl tę propozycję.

Z ostatniej chwili

 • 18.10.2018 15:23

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas za założenie Konta Optymalnego i umiarkowaną aktywność możesz zdobyć nawet 200 zł.

 • 18.10.2018 14:03

  Promocja "Studenci rządzą": jeżeli jesteś studentem i założysz Konto Jakie Chcę w Santanderze to możesz liczyć na 100 zł premii.

 • 18.10.2018 08:32

  Korzystając z karty kredytowej Mastercard Business Lotos Alior Banku możesz tankować paliwo nawet 20 gr/l taniej. Do tego są rabaty m.in. na myjnię.

 • 17.10.2018 15:34

  Citi Handlowy przygotował promocję, która ucieszy osoby regularnie wykonujące płatności w walutach obcych.

 • 16.10.2018 18:17

  W konkursie Alior Banku posiadacze Konta Jakże Osobistego mogą wygrać wyjazd do Rzymu. Szczegóły tutaj.

 • 16.10.2018 13:47

  Alior Bank oferuje 2,7% na swoim Koncie Mocno Oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące dla kwot do 100 000 zł.

 • 15.10.2018 17:20

  Za płatność Masterpassem za zamówienie o wartości min. 100 zł na Morele.net możesz otrzymać 25 zł na kolejne zakupy

 • 15.10.2018 14:30

  Getin Bank odnowił promocję, w której oprocentowanie nowych środków na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł wynosi 3% w skali roku przez 92 dni.

 • 15.10.2018 14:19

  Zrób zakupy w sklepie internetowym Empiku, zapłać za nie Masterpassem, a dostaniesz 20 zł. Zakupy możesz powtórzyć 3 razy, łącznie zarabiając 60 zł.

 • 15.10.2018 08:35

  Mastercard twierdzi, że z jego kartą płatniczą kolejne kroki zrobisz z łatwością. Oferuje bowiem aż 50% rabatu na buty z kolekcji 574 marki New Balance.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.