Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 grudnia 2018 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Santander Bank Polska lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: 900 zł premii moneyback z Kontem Firmowym Godnym Polecenia w Santander Bank Polska.

Przybij piątkę i zgarnij 30 zł od Santandera

Przybij piątkę i zgarnij 30 zł od Santandera
Źródło: strona promocji

Santander Bank Polska uznał, że w pierwszych tygodniach nowego roku szkolnego uczniom należy się nieco przyjemności. Dlatego proponuje im 30 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę i aktywne korzystanie z niego. Jesteś uczniem? Skorzystaj!

Do zorganizowanej przez Santander Bank Polska promocji możesz przystąpić do 31 grudnia 2018 r. Warunki, jakie musisz spełnić, by bank nagrodził Cię bonusem w wysokości 30 zł, nie są trudne do spełnienia. W swoim życiu z pewnością wykonywałeś już trudniejsze zadania. Przemyśl więc tę propozycję. Pula nagród nie jest ograniczona, ale jeden uczestnik promocji może zdobyć tylko jeden bonus.

Nadaję się?

Zacznijmy od ustalenia, czy spełniasz warunki i możesz uczestniczyć w tej promocji. Według regulaminu, o nagrodę może się starać osoba, która ukończyła 13 lat, ale nie skończyła jeszcze 20 roku życia i jest uczniem szkoły podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej. Z udziału w promocji wyklucza natomiast posiadanie konta osobistego w banku BZ WBK po 8 września 2017 r.

Pasujesz? No, to jedziemy dalej.

Jak zacząć?

Podstawa to założenie Konta Jakie Chcę wraz z Kartą Dopasowaną Visa lub Mastercard oraz usługami bankowości elektronicznej. Możesz to zrobić w oddziale banku lub w placówce partnerskiej.

Musisz być jedynym posiadaczem tego rachunku i zaakceptować regulamin promocji oraz zgodzić się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Santander Bank Polska w celach marketingowych. To tyle, jak chodzi o formalności.

Czas na działanie i nagrodę

Teraz czas na działanie. Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym otworzysz Konto Jakie Chcę, musisz wykonać wydaną do niego kartą debetową 5 transakcji bezgotówkowych. Jeśli wywiążesz się z tego zadania, to w następnym miesiącu otrzymasz na swoje konto 30 zł. Prawda, że proste?!

Coś o KJC?

Konto Jakie Chcę (KJC) masz za darmo. Do 26 r.ż nie zapłacisz za otwarcie i prowadzenie rachunku, za przelewy dokonywane w bankowości elektronicznej (w Internecie) – także te natychmiastowe, dzięki którym możesz komuś przekazać pieniądze w ciągu kilku chwil - oraz za wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Kartę debetową też możesz mieć za darmo, o ile będziesz z niej aktywnie korzystał.

Co znaczy aktywnie? Po prostu musisz wykonywać nią 5 transakcji w każdym miesiącu. Gdybyś tego nie zrobił, bank skasuje Cię na 5 zł.

Będąc posiadaczem KJC, możesz korzystać nie tylko z bankowości internetowej, ale i mobilnej – na telefonie. Dzięki temu w każdym miejscu sprawdzisz stan kasy na koncie, zrobisz przelew czy skorzystasz z Blika. Nie wiesz, co to takiego – przeczytaj nasz artykuł o Bliku.

No i, co Ty na to?

Chyba przyznasz nam rację, że zdobycie 30 zł w tej promocji nie jest trudne. „Stracisz” może godzinę na otwarcie rachunku, ale zyskasz „kasę”, zdobędziesz nowe umiejętności i doświadczenia, które przydadzą Ci się w życiu. Może też podniosą Twój „prestiż” wśród znajomych. Przemyśl tę propozycję.

O banku

Santander Bank Polska powstał w wyniku fuzji Banku Zachodniego S.A. z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym S.A w 2001 roku. Od 1 kwietnia 2011 r. jest częścią Grupy Santander – jednej z największych w Europie i na świecie. W 2013 r. Santander Bank Polska połączył się z Kredyt Bankiem, stając się tym samym trzecim co do wielkości bankiem w Polsce pod względem aktywów i depozytów. Od 7 września 2018 r. bank funkcjonuje pod nazwą Santander Bank Polska i może się poszczycić jedną z największych w Polsce siecią placówek i oddziałów (blisko 1000).

Czytaj więcej