Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

250 zł premii z Kontem Przekorzystnym w Banku Pekao i kartą Visa Debit FX. Krótka karencja!

250 zł premii z Kontem Przekorzystnym w Banku Pekao i kartą Visa Debit FX. Krótka karencja!
Źródło: najlepszekonto.pl

Konto w najnowszej promocji rachunku osobistego w Banku Pekao możesz założyć do 31 grudnia 2021 r. Nagrodami są e-kody o łącznej wartości 250 zł do jednego ze sklepów: 4F, Allegro lub Biedronka.

Akcja podzielona jest na 3 etapy, w których liczy się czas spełnienia warunków przez uczestników. W każdym z etapów bank rozda maksymalnie 2800 kodów.

Zaledwie kilkumiesięczny okres karencji!

Promocja „Przezakupy z kartą Visa Debit FX” jest skierowana do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych i mieszkających w Polsce, które od 1 maja do 17 listopada 2021 r. nie posiadały w Banku Pekao SA rachunku płatniczego w złotówkach ani lokaty (także jako współposiadacz).

50 + 100 + 100 zł = 250 zł na zakupy

Premia trafi na Twoje konto, jeżeli wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2021 r. zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą Visa Debit FX i dostępem do bankowości elektronicznej. Wniosek złóż na stronie banku.

Koniecznie pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu akcji (nad czerwonym przyciskiem Załóż konto online na stronie banku), wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celu i zakresie niezbędnym dla udziału w promocji i o podaniu we wniosku adresu e-mail oraz kodu właściwego dla sklepu, do którego chcesz otrzymywać bony:

  • CZTERYF – jeśli wybierasz e-kody do sieci sklepów 4F,
  • ALLEGRO – jeśli wybierasz e-kody do Allegro lub
  • BIEDRONKA – jeśli wybierasz e-kody do sieci sklepów Biedronka.

Miejsce na wpisanie wybranego kodu wygląda następująco:

Kod promocji, Bank Pekao

Uwaga: Jeśli zapomnisz o którymkolwiek z powyższych działań (w tym o wpisaniu kodu), nie będziesz brał udziału w promocji!

Bank przyzna kody o wartości 50 zł do wykorzystania w wybranym sklepie pierwszym 2800 osobom, które spełnią wspomniane warunki.

Krok 2
Krok 2

Od 1 do 31 stycznia 2022 r. wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą Visa Debit FX.

Pierwszym 2800 uczestnikom, którzy zrealizują ten warunek (wcześniej spełniając wymagania z Kroku 1.), bank rozda kody o wartości 100 zł.

Krok 3
Krok 3

Od 1 do 28 lutego 2022 r. również wykonaj min. 5 transakcji kartą.

Tak jak w przypadku transakcji w styczniu, bank przyzna kody o wartości 100 zł 2800 uczestnikom, którzy najszybciej spełnią ten warunek (łącznie z warunkami z Kroku 1. i Kroku 2.)

Nagroda
Nagroda

Kody będą przesyłane w wiadomości e-mail w następujących terminach:

  • kod o wartości 50 zł za otwarcie konta z kartą Visa Debit FX – do 1 marca 2022 r.;
  • kod o wartości 100 zł za transakcje w styczniu 2022 r. – do 1 kwietnia 2022 r.;
  • kod o wartości 100 zł za transakcje w lutym 2022 r. – do 29 kwietnia 2022 r.

O czym powinieneś wiedzieć?

Mamy dla Ciebie jeszcze kilka niezbędnych informacji uzupełniających.

Transakcje kartą

Spełniając warunki promocji, pamiętaj, że wymagane transakcje bezgotówkowe możesz wykonać za pomocą karty debetowej Visa Debit FX na terenie Polski. Dopuszczalne są także płatności z poziomu aplikacji PeoPay, do której dodano wspomnianą kartę.

Transakcje Blikiem nie zostaną uznane. Bank uwzględni za to transakcje internetowe, z wyjątkiem zasilenia kont w Revolucie i SkyCash.

Wykorzystanie kodów

Kod do Biedronki wymaga aktywacji zgodnie z regulaminem i od dnia tejże aktywacji liczony jest 12-miesięczny okres ważności bonu.

Kody na Allegro i do 4F są ważne do 31 grudnia 2022 r.

Konto Przekorzystne – co warto o nim wiedzieć?

Oto najważniejsze parametry Konta Przekorzystnego:

Wyróżnikiem rachunku jest karta Visa Debit FX, której wyrobienie jest jednym z niezbędnych warunków promocji. Karta umożliwia wykonywanie transakcji zagranicznych bez dodatkowych kosztów przewalutowania i po kursie organizacji płatniczej, który jest oczywiście korzystniejszy od bankowego.

Alternatywna promocja: 100 zł w gotówce

Również do końca roku trwa inna akcja dotycząca Konta Przekorzystnego. Premia jest tam nieco niższa (100 zł), ale za to wypłacana w gotówce.

Ruszaj na zakupy, by zdobyć... kody na zakupy!

Bank Pekao stawia mocny akcent na aktywne korzystanie z karty do Konta Przekorzystnego. Wykonanie 5 transakcji w każdym z dwóch miesięcy nie powinno Ci sprawić żadnych trudności; tym bardziej, że styczeń i luty to czas wzmożonych (poświątecznych / noworocznych) zakupów. Aktywność przyniesie Ci do 250 zł na kolejne wydatki w wybranym sklepie. Do tego należy docenić bank za wyjątkowo krótki okres karencji.

Do dzieła!

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Przezakupy z kartą Visa Debit FX"

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.