Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 200 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao.

200 zł na Allegro za Konto Przekorzystne w Banku Pekao i kartę Visa Debit FX + 2,5% na Koncie Oszczędnościowym

200 zł na Allegro za Konto Przekorzystne w Banku Pekao i kartę Visa Debit FX + 2,5% na Koncie Oszczędnościowym
Źródło: najlepszekonto.pl

W najnowszej promocji rachunku osobistego w Banku Pekao konto możesz założyć do 31 marca 2022 r. Nagrodą są e-kody o łącznej wartości 200 zł (4 x 50 zł) do wykorzystania na Allegro.

Akcja podzielona jest na 4 etapy, w których liczy się czas spełnienia warunków przez uczestników. W każdym z etapów bank rozda maksymalnie 1300 kodów.

Uwaga! Jeśli nigdy dotąd nie byłeś klientem banku i otworzysz rachunek do 31 marca 2022 r., dodatkowo zyskasz możliwość otrzymania podwyższonej stawki 2,5% na Koncie Oszczędnościowym.

Okres karencji

Druga edycja promocji „Przezakupy z kartą Visa Debit FX” jest skierowana do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych i mieszkających w Polsce, które od 1 stycznia 2020 r. do 6 marca 2022 r. nie posiadały w Banku Pekao SA rachunku płatniczego w złotówkach ani lokaty (także jako współposiadacz).

200 zł na zakupy na Allegro

Premię otrzymasz pod warunkiem, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2022 r. zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne wraz z kartą Visa Debit FX i dostępem do bankowości elektronicznej. Wniosek złóż na stronie banku.

Koniecznie pamiętaj o:

  • zaakceptowaniu regulaminu akcji (nad czerwonym przyciskiem Załóż konto online na stronie banku);
  • wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez bank w celu i zakresie niezbędnym dla udziału w promocji;
  • podaniu we wniosku adresu e-mail oraz kodu ALLEGRO.

Miejsce na wpisanie wybranego kodu wygląda następująco:

Kod promocji, Bank Pekao

Uwaga: Jeśli zapomnisz o którymkolwiek z powyższych działań (w tym o wpisaniu kodu), nie będziesz brał udziału w promocji!

Nagroda
Nagroda

Pierwszym 1300 uczestnikom, którzy zrealizują powyższe zadania, bank przekaże kody do Allegro o wartości 50 zł. Zostaną one przesłane w wiadomości e-mail na podany w zgłoszeniu adres oraz w poczcie w bankowości elektronicznej w ciągu 60 dni licząc od daty zakończenia tego etapu.

Krok 2
Krok 2

W kwietniu, maju i czerwcu 2022 r. (w każdym z tych miesięcy) wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą Visa Debit FX.

Nagroda
Nagroda

Pierwszym 1300 uczestnikom, którzy w danym miesiącu zrealizują warunek aktywności, bank rozda kody o wartości 50 zł. Zostaną one przekazane w identyczny sposób i w tym samym terminie jak w przypadku bonów za założenie rachunku.

O czym powinieneś wiedzieć?

Mamy dla Ciebie jeszcze kilka niezbędnych informacji uzupełniających.

Transakcje kartą

Spełniając warunki promocji, pamiętaj, że wymagane transakcje bezgotówkowe możesz wykonać za pomocą karty debetowej Visa Debit FX na terenie Polski. Dopuszczalne są także płatności z poziomu aplikacji PeoPay, do której dodano wspomnianą "debetówkę".

Transakcje Blikiem nie zostaną uznane. Bank uwzględni za to transakcje internetowe, z wyjątkiem zasilenia kont w Revolucie i SkyCash.

Wykorzystanie kodów

Nagrodę otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu jej przekazywania Twoje Konto Przekorzystne będzie aktywne i nie odwołałeś wyrażonych zgód.

Przekazane Ci przez bank e-kody będą już aktywne. Możesz je wykorzystać na opłacenie zakupów na Allegro do 31 grudnia 2022 r. Zasady wykorzystania voucherów w tym serwisie opisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Nagroda jest zwolniona z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Konto Przekorzystne – co warto o nim wiedzieć?

Oto najważniejsze parametry Konta Przekorzystnego:

Wyróżnikiem rachunku jest karta Visa Debit FX, której wyrobienie jest jednym z niezbędnych warunków promocji. Karta umożliwia wykonywanie transakcji zagranicznych bez dodatkowych kosztów przewalutowania i po kursie organizacji płatniczej, który jest oczywiście korzystniejszy od bankowego.

Alternatywna promocja: 100 zł w gotówce

Również do końca marca trwa inna akcja dotycząca Konta Przekorzystnego. Premia jest tam o połowę niższa (100 zł), ale za to wypłacana w gotówce.

Ruszaj na zakupy, by zdobyć... kody na zakupy!

Bank Pekao stawia mocny akcent na aktywne korzystanie z karty do Konta Przekorzystnego. Wykonanie 5 transakcji w każdym z trzech miesięcy nie powinno Ci sprawić żadnych trudności; okazji do zakupów z pewnością nie zabraknie. Bank nie postawił ograniczeń kwotowych, więc nie ma przeszkód, byś podczas jednej wizyty w sklepie zrealizował więcej niż jedną płatność.

Do dzieła!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Przezakupy z kartą Visa Debit FX" edycja 2

O banku

Bank Pekao (czyli Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna) to polski bank uniwersalny założony w latach 20. XX wieku. Aktualnie oferta banku obejmuje produkty dla klientów indywidualnych (detalicznych i z grupy premium), małych i średnich firm, korporacji, a także rolników.