Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Przewodnik po serwisie

Wypada, byśmy na początku się przedstawili.

Kim jesteśmy?

Serwis Najlepszekonto.pl tworzymy od 2013 r. W tym czasie skład naszego zespołu stale się poszerzał; obecnie tworzą go ekonomiści, analitycy znający rynek bankowy od podszewki oraz doświadczeni redaktorzy.

Choć każdy członek redakcji jest odpowiedzialny za nieco inny obszar tematyczny (o czym za chwilę się przekonasz) i wykonuje inne zadania, to wszystkich łączy zainteresowanie finansami i produktami bankowymi.

Nasi Czytelnicy doceniają zarówno wartość merytoryczną naszych tekstów, jak i przystępny i zrozumiały styl pisania. Dzięki nam zagadnienia finansowe – z pozoru skomplikowane albo zwyczajnie nudne – okazują się proste, a momentami nawet fascynujące.

Czym się zajmujemy?

Naszą działalność można streścić w kilku słowach: trzymamy rękę na pulsie. W praktyce oznacza to ciągłe obserwowanie wszelkich nowości na rynku bankowym - nowych produktów i usług, promocji oraz zmian w już funkcjonujących ofertach.

Prawdopodobnie najważniejszym owocem naszej codziennej pracy są rankingi. Pozwalają on na porównanie dostępnych na rynku ofert w zakresie m.in. kont osobistych, firmowych, oszczędnościowych, walutowych, maklerskich i kart kredytowych.

Najlepsze i najpopularniejsze produkty dokładniej opisujemy w analizach. Prześwietlamy nie tylko opłaty, ale również rzetelnie opisujemy zalety i wady. Wskazujemy, jacy klienci będą najbardziej zadowoleni z oferty, a którzy powinni raczej poszukać czegoś innego.

Istotną częścią naszej działalności jest opisywanie promocji bankowych. Po lekturze nie będziesz miał wątpliwości, jakie warunki i w jakim terminie musisz spełnić, by otrzymać premię.

Zawartość serwisu uzupełniają artykuły. Część z nich tworzymy, reagując na bieżące wydarzenia na rynku; inne, by pogłębić wiedzę naszych Czytelników i zaspokoić ich ciekawość. Artykuły kierujemy do osób z konkretnymi potrzebami, dzięki czemu bez trudu odnajdziesz interesujące Cię treści.

Co zyskujesz jako Czytelnik?

Korzyści związanych ze śledzeniem naszego serwisu jest wiele. Wymieńmy najważniejsze z nich:

  1. Podejmujesz optymalną decyzję, wybierając najlepszą ofertę dla siebie. Nie może być inaczej – z nami masz możliwość porównania wszystkich istotnych cech produktów, które Cię interesują.
  2. Oszczędzasz czas. Nie tracisz czasu na przeglądanie stron banków i czytanie nudnych tabel z opłatami i prowizjami. U nas masz to wszystko w jednym miejscu i w czytelnej formie.
  3. Oszczędzasz pieniądze. Dzięki podjęciu świadomej decyzji unikasz zbędnych opłat, na które w innym przypadku byłbyś narażony.
  4. Zyskujesz pieniądze. Korzystając z opisywanych przez nas promocji, możesz zapewnić sobie premię. To nie żart: bank naprawdę może płacić Ci za to, że jesteś jego klientem.
  5. Pogłębiasz wiedzę. Niezależnie od tego, czy interesujesz się finansami i wiesz już trochę na ten temat, czy wciąż ma on przed Tobą wiele tajemnic – w naszym serwisie na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Jak poruszać się po serwisie?

Wiesz już, czego możesz się spodziewać po serwisie Najlepszekonto.pl. Teraz pora, byś dowiedział się, w jaki sposób wyszukiwać interesujące Cię treści.

Pomoże Ci w tym krótki film:

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na rynku bankowym, zapisz się do newslettera. Dobrym uzupełnieniem śledzenia portalu jest również obserwowanie naszego facebookowego profilu.

Pamiętaj, że serwis tworzymy właśnie dla Ciebie i innych Czytelników. W związku z tym, jeśli masz pytania, wątpliwości, sugestie skontaktuj się z nami, korzystając z formularza kontaktowego. Zachęcamy także do komentowania naszych artykułów i analiz.

Cieszymy się, że jesteś z nami. Dziękujemy!