Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 250 zł premii za Konto Mobi dla osób do 26 lat w ING Banku Śląskim.

40 zł za płatności Blikiem dla zaproszonych klientów ING Banku Śląskiego

40 zł za płatności Blikiem dla zaproszonych klientów ING Banku Śląskiego
Źródło: najlepszekonto.pl

Wiele razy już pokazywaliśmy, że pośpiech w korzystaniu ze wszystkich nowinek udostępnianych przez banki nie zawsze jest opłacalny. Bywa bowiem tak, że po pewnym czasie instytucje finansowe zapraszają do ich przetestowania i oferują za to bonus. Wiele wskazuje na to, że na taki ruch zdecydował się właśnie ING Bank Śląski, który wysłał do wybranych klientów zaproszenie do udziału w trwającej do 31 marca 2022 r. akcji „Przepis na 40 zł z Blikiem”.

Uczestnictwo w promocji

ING Bank Śląski nie sprecyzował w regulaminie wspomnianej promocji, według jakich kryteriów dobiera jej uczestników. Można sądzić, że zaproszenie do udziału w niej znajdą w wiadomościach w Moim ING osoby, które dotąd nie korzystały z Blika.

Jeśli jesteś klientem ING Banku Śląskiego i nie używasz Blika, może jesteś w gronie zaproszonych. Warto sprawdzić.

Co zrobić, by zgarnąć premię?

Wysokość premii zależy od Twojej aktywności, przy czym od razu zaznaczamy, że bank nie wymaga niczego nadzwyczajnego:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2022 r. zapisz się do udziału w promocji, korzystając z formularza dostępnego w wiadomości w Moim ING, i zaakceptuj regulamin akcji.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 7 dni od daty zapisania się do promocji wyraź zgodę na weryfikację behawioralną, o ile dotąd jej nie wyraziłeś.

Krok 3
Krok 3

Do 15 kwietnia 2022 r.:

  • wykonaj min. 2 transakcje bezgotówkowe Blikiem w sklepach internetowych. Każda z nich musi być na kwotę min. 5 zł. Nie zostaną uwzględnione transakcje w sklepach stacjonarnych, płatności anulowane oraz wypłata gotówki i/lub
  • dokonaj min. 2 przelewów na telefon Blik do dwóch różnych odbiorców (na różne numery telefonu) na kwotę min. 5 zł każdy.
Informacja
Informacja

Jeśli zrealizujesz jeden z powyższych warunków, bank wypłaci Ci 20 zł, ale spełnienie ich obu da Ci podwójną nagrodę, czyli 40 zł.

Nagroda
Nagroda

Premia zostanie wypłacona do 29 kwietnia 2022 r. na Twoje konto osobiste powiązane z Blikiem.

Rozliczeniem z urzędem skarbowym nie musisz się martwić, bank zrobi to za Ciebie.

Skorzystaj z Blika, zdobądź nagrodę

Pochwalamy myśl, by za pomocą premii zachęcać do korzystania z wszelkich udogodnień, jakie oferuje nowoczesna bankowość. Dla wielu osób może to być ważny czynnik mobilizujący. Jeśli więc nie korzystałeś dotąd z Blika, a znalazłeś się wśród zaproszonych przez bank do udziału w opisywanej akcji, to zachęcamy Cię, byś wziął w niej udział i przekonał się, że Blik to usługa przydatna dla każdego.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Przepis na 40 zł z Blikiem"

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.