Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Do 250 zł premii za Konto Mobi dla osób do 26 lat w ING Banku Śląskim.

Przepis na 40 zł z Blikiem przygotowany dla zaproszonych klientów w ING Banku Śląskim

Przepis na 40 zł z Blikiem przygotowany dla zaproszonych klientów w ING Banku Śląskim
Źródło: strona ING Banku Śląskiego

Choć Blik gości w świecie usług finansowych już od wielu miesięcy i bije kolejne rekordy liczby transakcji (korzysta z niego ok. 5,4 mln użytkowników), to nadal liczne jest grono osób, które nie przekonały się do tej formy płatności. Stąd promocje pozwalające zyskać nagrody pieniężne lub rabaty dla płacących Blikiem. Do organizatorów tego typu akcji dołączył także ING Bank Śląski.

Wiadomość w Moim ING

Niestety nie jest to promocja dla każdego. Do 4 września 2020 r. z „Przepisu na 40 zł z Blikiem” może skorzystać tylko ten, kto został przez bank zaproszony do udziału w wiadomości w Moim ING.

Po lekturze regulaminu wiadomo, że w tym gronie będą tylko osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które zgodzą się na przystąpienie do promocji oraz najpóźniej w dniu zapisania się do niej wyrażą zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od ING Banku Śląskiego.

Krótka instrukcja postępowania

Dosłownie 4 transakcje dzielą Cię od zdobycia 40 zł.

Krok 1
Krok 1

Sprawdź w Moim ING, czy jesteś w gronie zaproszonych do udziału w tej akcji.

Krok 2
Krok 2

Jeśli bank wysłał Ci zaproszenie, do 4 września 2020 r. zapisz się do udziału w promocji, korzystając z wniosku dostępnego w Moim ING i zaakceptuj regulamin akcji.

Krok 3
Krok 3

Do 11 września 2020 r.

  • minimum 2 razy zapłać bezgotówkowo Blikiem za zakupy w sklepach internetowych. Każda z transakcji musi opiewać na kwotę min. 5 zł; albo
  • dokonaj przynajmniej 2 przelewów na telefon Blik do dwóch różnych odbiorców (na dwa różne numeru telefonów) na kwotę min. 5 zł każdy.
Informacja
Informacja

Za zrealizowanie 2 płatności otrzymasz 20 zł premii. Możesz pójść na całość i wykonać zarówno transakcje zakupowe, jak i przelewy. Wówczas otrzymasz nagrodę w wysokości 40 zł.

Nagroda
Nagroda

Pieniądze wpłyną na Twój rachunek w ING Banku Śląskim powiązany z Blikiem do 25 września 2020 r.

Ważne informacje

Podczas weryfikacji spełnienia warunków promocji bank nie weźmie pod uwagę transakcji anulowanych i zwróconych.

Niezależnie od liczby kont posiadanych w ING Banku Śląskim możesz otrzymać tylko jedną nagrodę, maksymalnie 40 zł.

Premia podlega opodatkowaniu, ale tym nie musisz się martwić, bo bank przewidział na to dodatkowe fundusze i zajmie się załatwieniem wszelkich formalności z urzędem skarbowym.

Łatwe pieniądze

„Przepis na 40 zł z Blikiem” to zdecydowanie promocja z gatunku lekkich, łatwych i przyjemnych. Dwie transakcje możesz zrealizować dosłownie w kilka minut i zgarnąć 20 zł. Podwojenie „wysiłku” da Ci 40 zł. Naszym zdaniem warto skorzystać.

Największy problem, na którego rozwiązanie ma wpływ tylko bank, to znalezienie się w gronie zaproszonych do udziału w tej akcji. Sprawdź Moje ING, może przeoczyłeś wiadomość od banku.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Przepis na 40 zł z Blikiem"

O banku

ING Bank Śląski posiada kompleksową ofertę produktową, skierowaną do różnych grup klientów – młodzieży, studentów, przedsiębiorców, zamożniejszych klientów, korporacji i samorządów.

Na propozycję banku składają się nie tylko nowoczesne konta rozliczeniowo-oszczędnościowe, lecz również innowacyjna bankowość elektroniczna i rozbudowany pakiet dodatkowych funkcjonalności.