Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole

300 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole
Źródło: najlepszekonto.pl

Bank Credit Agricole cyklicznie organizuje akcje specjalne dotyczące Konta dla Ciebie i jego wersji VIP. Z najnowszej promocji, odbywającej się pod hasłem "Przeniesienie konta VI", możesz skorzystać do 31 marca 2023 r. Do zdobycia 100 zł lub 300 zł wystarczy zapewnienie wpływów na rachunek przez 3 kolejne miesiące.

Sprawdź, czy możesz skorzystać z oferty

Jak zapewne wiesz, większość promocji organizowanych przez banki jest przeznaczona dla nowych klientów. Najnowsza akcja Credit Agricole nie jest tu wyjątkiem i również w niej obowiązuje okres karencji. O nagrodę nie mogą się ubiegać osoby, które po 31 grudnia 2020 r. posiadały konto osobiste w tym banku.

Nie dotyczy Cię to zastrzeżenie? Możesz śmiało skorzystać z oferty.

100 lub 300 zł premii

Podstawowym warunkiem, który umożliwi Ci zdobycie nagrody, jest otwarcie Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP. Harmonogram wszystkich niezbędnych działań prezentuje się następująco:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2023 r. podpisz umowę o Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP (indywidualne lub wspólne) wraz z kartą debetową. Możesz to zrobić w oddziale banku lub dzwoniąc na infolinię CA24.

Na tym etapie pamiętaj, by:

  • aktywować dostęp i zalogować się do bankowości elektronicznej CA24 ebank lub CA24 Mobile,
  • wybrać elektroniczne wyciągi z konta (wysyłane na Twój adres email lub dostępne w CA24 ebank),
  • wyrazić zgody na otrzymywanie od banku i podmiotów współpracujących ofert marketingowych.
Krok 2
Krok 2

W ciągu 7 dni od zawarcia umowy podpisz upoważnienie do przeniesienia rachunku i dołącz odpowiedni wniosek (podając nazwę obecnego banku, numer przenoszonego konta i dyspozycję jego zamknięcia oraz nazwę firmy / instytucji przekazującej wynagrodzenie, np. pracodawcy, uczelni wyższej, ZUS).

UWAGA: Zadbaj o to, by Twoje podpisy na upoważnieniu oraz wniosku były zgodne ze wzorem podpisu złożonym w dotychczasowym banku.

Krok 3
Krok 3

Przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe (licząc od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta) zapewnij wpływ na rachunek w Credit Agricole w wysokości min. 3000 zł (lub min. 1000 zł).

Nagroda
Nagroda

Premię 300 zł za wpływy min. 3000 zł (lub 100 zł, jeśli rachunek będzie zasilany niższymi kwotami) otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym na Twoim koncie został odnotowany trzeci wpływ spełniający warunki promocji.

Co bank rozumie przez „wpływ na konto”?

Warto w tym miejscu od razu wyjaśnić, jak bank definiuje pojęcie „wpływu”. Zgodnie z regulaminem jest to suma wpłat gotówkowych oraz przelewów w okresie miesiąca kalendarzowego, z jednym istotnym zastrzeżeniem – pieniądze nie mogą pochodzić z Twoich rachunków w Credit Agricole oraz z kont, które posiadasz w innych bankach (także tych, których jesteś współposiadaczem lub pełnomocnikiem). Reasumując, wpływ nie musi być jednorazowy, ważne by suma przelewów wyniosła w danym miesiącu min. 1000 zł / 3000 zł.

Jak zatem najłatwiej spełnić warunek zapewnienia wpływu? W grę wchodzą takie opcje jak np. rzeczywisty wpływ wynagrodzenia (renty, emerytury, zasiłku, stypendium), wpłata gotówkowa w oddziale Credit Agricole lub przelew przychodzący z rachunku członka rodziny, np. z konta żony, męża, rodzica czy dziecka.

Konto dla Ciebie

0 zł za prowadzenie konta, kartę wielowalutową i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, ale pod pewnymi warunkami – to najkrótsza charakterystyka rachunku Konto dla Ciebie. Jak prezentują się jego pozostałe parametry?

Konto dla Ciebie VIP to rachunek z kategorii premium, z którym wiążą się pewne przywileje, ale i wyższe opłaty

Ciąg dalszy ciekawej promocji

Trudno zliczyć, ile to już razy Credit Agricole przekonywał klientów, aby przenieśli do niego swoje konta osobiste. Za każdym razem premia jest podobna, a obecnie wynosi nawet 300 zł przy wpływach w kwocie min. 3000 zł. Niestety akcji nie można połączyć z inną promocją, zawsze jednak możesz polecać konta jako obecny klient i zgarniać premie w programie poleceń.

Dostępne są też inne promocje Credit Agricole:

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Przeniesienie konta" – edycja 6

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.