Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 300 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole + 8% na Lokacie mobilnej.

300 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole + 1,5% na Rachunku Oszczędzam

300 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole + 1,5% na Rachunku Oszczędzam
Źródło: najlepszekonto.pl

Bank Credit Agricole cyklicznie organizuje akcje specjalne dotyczące Konta dla Ciebie i jego wersji VIP. Z najnowszej promocji, odbywającej się pod hasłem "Przeniesienie konta II", możesz skorzystać do 31 grudnia 2021 r. Do zdobycia 100 zł lub 300 zł wystarczy zapewnienie wpływów na rachunek przez 3 kolejne miesiące.

Niestety, oferta nie łączy się z programem poleceń. Nie otrzymasz więc dodatkowej premii jako polecony, ale możesz sam polecać konto swoim znajomym.

Sprawdź, czy możesz skorzystać z oferty

Jak zapewne wiesz, większość promocji organizowanych przez banki jest przeznaczona dla nowych klientów. Najnowsza akcja Credit Agricole nie jest tu wyjątkiem i również w niej obowiązuje okres karencji. O nagrodę nie mogą się ubiegać osoby, które po 31 marca 2018 r, posiadały konto osobiste w tym banku.

Nie dotyczy Cię to zastrzeżenie? Możesz śmiało skorzystać z oferty.

Droga do premii stoi otworem

Podstawowym warunkiem, który umożliwi Ci zdobycie nagrody, jest otwarcie do 31 grudnia 2021 r. Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP. Harmonogram wszystkich niezbędnych działań prezentuje się następująco:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej do 31 grudnia 2021 r. załóż Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP (indywidualne lub wspólne) w oddziale banku lub dzwoniąc na infolinię CA24.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 7 dni od zawarcia umowy podpisz upoważnienie do przeniesienia rachunku i dołącz odpowiedni wniosek (podając nazwę obecnego banku, numer przenoszonego konta i dyspozycję jego zamknięcia oraz nazwę firmy / instytucji przekazującej wynagrodzenie, np. pracodawcy, uczelni wyższej, ZUS).

UWAGA: Zadbaj o to, by Twoje podpisy na upoważnieniu oraz wniosku były zgodne ze wzorem podpisu złożonym w dotychczasowym banku.

Krok 3
Krok 3

Przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe (licząc od miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta) zapewnij wpływ na rachunek w Credit Agricole w wysokości min. 3000 zł (lub min. 1000 zł).

Nagroda
Nagroda

Premię 300 zł za wpływy 3 tys. zł (lub 100 zł, jeśli rachunek będzie zasilany niższymi kwotami), otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym na Twoim koncie został odnotowany trzeci wpływ spełniający warunki promocji.

Co bank rozumie przez „wpływ na konto”?

Warto w tym miejscu od razu wyjaśnić, jak bank definiuje pojęcie „wpływu”. Zgodnie z regulaminem jest to suma wpłat gotówkowych oraz przelewów w okresie miesiąca kalendarzowego, z jednym istotnym zastrzeżeniem – pieniądze nie mogą pochodzić z Twoich rachunków w Credit Agricole oraz z kont, które posiadasz w innych bankach (także tych, których jesteś współposiadaczem lub pełnomocnikiem). Reasumując, wpływ nie musi być jednorazowy, ważne by suma przelewów wyniosła w danym miesiącu min. 1000 zł / 3000 zł.

Jak zatem najłatwiej spełnić warunek zapewnienia wpływu? W grę wchodzą takie opcje jak np. rzeczywisty wpływ wynagrodzenia (renty, emerytury, zasiłku, stypendium), wpłata gotówkowa w oddziale Credit Agricole lub przelew przychodzący z rachunku członka rodziny, np. z konta żony, męża, rodzica czy dziecka.

Konto dla Ciebie i Rachunek Oszczędzam

0 zł za prowadzenie konta, kartę wielowalutową i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, ale pod pewnymi warunkami – to najkrótsza charakterystyka rachunku Konto dla Ciebie. Jak prezentują się jego pozostałe parametry?

Konto dla Ciebie VIP to rachunek z kategorii premium, z którym wiążą się pewne przywileje, ale i wyższe opłaty

Poniżej znajdziesz z kolei szczegółowe informacje dotyczące konta oszczędnościowego w Credit Agricole, które obecnie jest jednym z najwyżej oprocentowanych rachunków na rynku (w ramach oferty specjalnej).

Ciąg dalszy ciekawej promocji

Credit Agricole już kolejny raz kusi nowych klientów premią za przeniesienie konta, tym razem podwyższając ją aż do 300 zł. Niestety, nadal nie można połączyć akcji z programem poleceń. Na szczęście nie ma przeszkód, by będąc klientem banku polecać jego produkty i otrzymywać bonusy za skuteczne rekomendacje.

Decyzja, czy zechcesz skorzystać z tej propozycji, należy do Ciebie. Podpowiadamy, że równolegle trwa inna akcja dotycząca opisywanych rachunków, w której do zdobycia jest znacznie wyższa premia. Dostępne są też inne promocje dla klientów Credit Agricole.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Przeniesienie konta" – edycja 2

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.