Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

300 zł na Allegro za przelew wynagrodzenia i transakcje bezgotówkowe w 3 miesiącach. Tylko dla zaproszonych klientów PKO BP

300 zł na Allegro za przelew wynagrodzenia i transakcje bezgotówkowe w 3 miesiącach. Tylko dla zaproszonych klientów PKO BP

Banki doskonale wiedzą, że im więcej produktów u nich posiadasz, tym trudniej Ci zrezygnować ze współpracy. Dlatego zachęcają swoich klientów do korzystania z kolejnych usług, np. sięgania po kartę kredytową, zaciągania pożyczek, czy zapewniania systematycznych wpływów na ROR, takich jak przelew wynagrodzenia.

100, 200 a może nawet 300 zł premii

W tej promocji sam możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać tylko jeden bon na Allegro o wartości 100 zł za spełnienie warunków w listopadzie, czy też powalczysz o wyższą premię - kolejny bon na 100 zł, a może nawet dwa. W drugim przypadku będziesz musiał się wykazać prostą aktywnością zarówno w grudniu 2021 r., jak i w styczniu 2022 r.

Jak zdobyć 300 zł na Allegro

Sprawdź pocztę elektroniczną, wiadomości na smartfonie oraz w bankowości – być może jesteś w gronie zaproszonych do udziału w tej akcji. Jeśli tak jest w istocie, a promocja zyskała Twoje uznanie, wykonaj trzy proste czynności.

Krok 1
Krok 1

Do 31 października 2021 r. zarejestruj się w promocji (pamiętaj o ograniczonej puli nagród). W formularzu rejestracyjnym podaj swoje imię i nazwisko, numer PESEL oraz zaakceptuj regulamin.

Krok 2
Krok 2

W listopadzie i grudniu 2021 r. oraz w styczniu 2022 r.:

  • zapewnij wpływy z tytułu wynagrodzenia, stypendium, emerytury lub renty na łączną kwotę min. 900 zł ORAZ
  • wykonaj transakcje kartą debetową lub Blikiem na łączną kwotę min 300 zł.
Informacja
Informacja

Upewnij się, że masz włączoną zgodę marketingową (sprawdź, jak wyrazić zgodę w serwisie iPKO) i nie odwołuj jej do dnia otrzymania nagrody.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Pierwszy bon na Allegro trafi więc na Twoją skrzynkę pocztową w serwisie internetowym iPKO do 31 grudnia 2021 r., drugi - do 31 stycznia 2022 r., a trzeci do 28 lutego 2022 r.

O tym warto wiedzieć

Pamiętaj, że warunkiem otrzymania nagrody jest nieodwołanie wyrażonej zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

Na dzień wypłaty nagrody powinieneś także posiadać aktywne konto osobiste, na które otrzymujesz wynagrodzenie.

Przy weryfikowaniu wpływu wynagrodzenia nie będą brane pod uwagę przelewy między rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne gotówki (w oddziałach i wpłatomatach) ani wpływy pochodzące z kont należących do osób indywidualnych, które nie są rachunkami firmowymi.

W przypadku transakcji bezgotówkowych kartą bank będzie uwzględniał płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, dokonane tradycyjnie i zbliżeniowo, a także płatności zbliżeniowe telefonem. Jeśli chodzi o transakcje Blikiem, niedozwolone są wpłaty i wypłaty środków z bankomatów oraz przelewy Blik na telefon.

Gdybyś nie wywiązał się z nałożonych na Ciebie przez regulamin zadań w jednym z miesięcy, to nie stracisz szansy na zdobycie bonusu za kolejny okres. Po prostu za dany miesiąc nie dostaniesz premii.

E-karty podarunkowe na Allegro będą ważne do 31 grudnia 2022 roku. Szczegółowe informacje o zasadach korzystania z nagrody znajdziesz na specjalnej podstronie Allegro oraz w naszym tekście : "Bony, vouchery, kupony Allegro - atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

W przypadku gdy liczba uczestników uprawnionych do otrzymania nagród będzie większa niż przewidziana pula bonusów, o otrzymaniu nagrody zdecyduje kolejność zapisania się do promocji.

Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Większe wymagania, więc i wyższa premia

Promocja dla zaproszonych klientów miała już kilka edycji. Tym razem nagroda jest rekordowo wysoka, ale i wymagania banku są wyższe niż poprzednio. Naszym zdaniem, są one realistyczne, można je zrealizować bez nadzwyczajnego zaangażowania. Największą przeszkodą w zdobyciu nagrody może się okazać brak zaproszenia do przystąpienia do tej akcji.

Jeśli znalazłeś się w gronie „wybrańców” i spełnienie warunków stawianych przez bank nie jest dla Ciebie problemem, skorzystaj z okazji i ciesz się atrakcyjną premią.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin akcji „Przenieś swoje wynagrodzenie 5"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.