Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł do Allegro za przelew wynagrodzenia i transakcje bezgotówkowe w 3 miesiącach. Tylko dla zaproszonych klientów PKO BP

300 zł do Allegro za przelew wynagrodzenia i transakcje bezgotówkowe w 3 miesiącach. Tylko dla zaproszonych klientów PKO BP

Banki doskonale wiedzą, że im więcej produktów u nich posiadasz, tym trudniej Ci zrezygnować ze współpracy. Dlatego zachęcają swoich klientów do korzystania z kolejnych usług, np. sięgania po kartę kredytową, zaciągania pożyczek, czy zapewniania systematycznych wpływów na ROR, takich jak przelew wynagrodzenia.

100, 200 lub nawet 300 zł premii

W tej promocji sam możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać tylko jeden bon na Allegro o wartości 100 zł za spełnienie warunków w kwietniu, czy też powalczysz o wyższą premię - kolejne vouchery na kwotę 100 zł, realizując warunki aktywności także w maju i/lub w czerwcu 2023 r.

Do promocji "Przenieś swoje wynagrodzenie - edycja Allegro 5" możesz przystąpić do 31 marca 2023 r. Zwracamy uwagę, że bank przygotował tylko 9500 nagród.

Jak zdobyć voucher(y) do Allegro

Sprawdź pocztę elektroniczną, wiadomości na smartfonie oraz w bankowości – być może jesteś w gronie zaproszonych do udziału w tej akcji. Jeśli tak jest w istocie, a promocja zyskała Twoje uznanie, wykonaj proste czynności.

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2023 r. zarejestruj się w promocji (pamiętaj o ograniczonej puli nagród). W formularzu rejestracyjnym podaj swoje imię i nazwisko, numer PESEL oraz zaakceptuj regulamin.

Krok 2
Krok 2

W kwietniu i/lub maju i/lub czerwcu 2023 r.:

  • zapewnij wpływy z tytułu wynagrodzenia, stypendium, emerytury lub renty na łączną kwotę min. 900 zł ORAZ
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą debetową na łączną kwotę min 100 zł.
Informacja
Informacja

Upewnij się, że masz włączoną zgodę marketingową (sprawdź, jak wyrazić zgodę w serwisie iPKO) i nie odwołuj jej do dnia otrzymania nagrody.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę(y) otrzymasz na skrzynkę pocztową w serwisie internetowym iPKO najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

O tym warto wiedzieć

Pamiętaj, że warunkiem otrzymania nagrody jest nieodwołanie wyrażonej zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

Na dzień wypłaty nagrody powinieneś także posiadać aktywne konto osobiste, na które otrzymujesz wynagrodzenie.

Przy weryfikowaniu wpływu wynagrodzenia nie będą brane pod uwagę przelewy między rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne gotówki (w oddziałach i wpłatomatach), wpływy w ramach świadczenia 500+ ani przelewy pochodzące z kont należących do osób indywidualnych, które nie są rachunkami firmowymi, także w innych bankach.

W przypadku transakcji bezgotówkowych kartą bank będzie uwzględniał płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, dokonane tradycyjnie i zbliżeniowo, a także płatności zbliżeniowe telefonem.

Gdybyś nie wywiązał się z zadań nałożonych na Ciebie przez regulamin w jednym z miesięcy, to nie stracisz szansy na zdobycie bonusu za kolejny okres. Po prostu za dany miesiąc nie dostaniesz premii.

E-karty podarunkowe na Allegro będą ważne do 31 grudnia 2023 roku. Szczegółowe informacje o zasadach korzystania z nagrody znajdziesz na specjalnej podstronie Allegro oraz w naszym tekście : "Bony, vouchery, kupony Allegro - atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

W przypadku gdy liczba uczestników uprawnionych do otrzymania nagród będzie większa niż przewidziana pula bonusów, o otrzymaniu nagrody zdecyduje kolejność zapisania się do promocji.

Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Proste wymagania, atrakcyjna premia

Promocja dla zaproszonych klientów miała już kilka edycji. Tym razem nagroda wynosi 300 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. Naszym zdaniem wymagania banku są realistyczne, można je zrealizować bez nadzwyczajnego zaangażowania. Największą przeszkodą w zdobyciu nagrody może się okazać brak zaproszenia do przystąpienia do tej akcji.

Jeśli znalazłeś się w gronie „wybrańców” i spełnienie warunków stawianych przez bank nie jest dla Ciebie problemem, skorzystaj z okazji i ciesz się atrakcyjną premią.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Przenieś swoje wynagrodzenie - edycja Allegro 5"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.