Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł w bonach na Allegro za przelew wynagrodzenia dla zaproszonych klientów PKO BP

200 zł w bonach na Allegro za przelew wynagrodzenia dla zaproszonych klientów PKO BP

Banki doskonale wiedzą, że im więcej produktów u nich posiadasz, tym trudniej Ci zrezygnować ze współpracy. Dlatego zachęcają swoich klientów do korzystania z kolejnych usług, np. sięgania po kartę kredytową, zaciągania pożyczek, czy zapewniania systematycznych wpływów na ROR, takich jak przelew wynagrodzenia.

100 lub 200 zł premii

W tej promocji sam możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać tylko jeden bon na Allegro o wartości 100 zł za spełnienie warunków w maju, czy też powalczyć o o wyższą premię (kolejny bon na 100 zł). W tym drugim przypadku będziesz musiał się wykazać prostą aktywnością zarówno w maju, jak i czerwcu.

Jak zdobyć 200 zł na Allegro

Sprawdź pocztę elektroniczną oraz wiadomości na smartfonie – być może jesteś w gronie zaproszonych do udziału w tej akcji. Jeśli tak jest w istocie, a promocja zyskała Twoje uznanie, wykonaj trzy proste czynności.

Krok 1
Krok 1

Do 30 kwietnia 2021 r. zarejestruj się w promocji (pamiętaj o ograniczonej puli nagród). W formularzu rejestracyjnym podaj swoje imię i nazwisko, numer PESEL oraz zaakceptuj regulamin.

Krok 2
Krok 2

W maju i czerwcu 2021 r.:

  • zapewnij wpływy z tytułu wynagrodzenia, stypendium, emerytury lub renty na łączną kwotę min. 900 zł ORAZ
  • wykonaj min. 3 transakcje kartą debetową lub Blikiem o łącznej wartości min. 10 zł.
Informacja
Informacja

Upewnij się, że masz włączoną zgodę marketingową (sprawdź, jak wyrazić zgodę w serwisie iPKO) i nie odwołuj jej do dnia otrzymania nagrody.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Pierwszy bon na Allegro trafi więc na Twoją skrzynkę pocztową w serwisie internetowym iPKO do 30 czerwca 2021 r., zaś drugi - do 31 lipca 2021 r.

O tym warto wiedzieć

Pamiętaj, że warunkiem otrzymania nagrody jest nieodwołanie wyrażonej zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

Na dzień wypłaty nagrody powinieneś także posiadać aktywne konto osobiste, na które otrzymujesz wynagrodzenie.

Przy weryfikowaniu wpływu wynagrodzenia nie będą brane pod uwagę przelewy między rachunkami tego samego klienta ani wpłaty własne gotówki (w oddziałach i wpłatomatach).

W przypadku transakcji bezgotówkowych kartą bank będzie uwzględniał płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych, dokonane tradycyjnie i zbliżeniowo, a także płatności zbliżeniowe telefonem. Natomiast jeśli chodzi o transakcje Blikiem, niedozwolone są wpłaty i wypłaty środków z bankomatów oraz przelewy Blik na telefon.

E-karty podarunkowe na Allegro będą ważne do 15 października 2021 roku. Szczegółowe informacje o zasadach korzystania z nagrody znajdziesz na stronie: https://www.allegro.pl/karty-podarunkowe oraz w naszym tekście : "Bony, vouchery, kupony Allegro - atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

W przypadku gdy liczba uczestników uprawnionych do otrzymania nagród będzie większa niż przewidziana pula bonusów, o otrzymaniu nagrody zdecyduje kolejność zapisania się do promocji.

Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Proste wymagania, całkiem niezła premia

Naszym zdaniem 200 zł za zapewnienie przelewu pensji i wykonanie 3 transakcji bezgotówkowych kartą /Blikiem to naprawdę przyzwoita kwota jak na promocję dla obecnych klientów. Jeśli zatem znalazłeś się w gronie „wybrańców” i spełnienie warunków stawianych przez bank nie jest dla Ciebie żadnym problemem, skorzystaj z okazji i ciesz się atrakcyjną premią.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin akcji „Przenieś swoje wynagrodzenie 3"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.