Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 460 zł za otwarcie konta w Credit Agricole i opłacanie abonamentu Canal+

Nawet 460 zł za otwarcie konta w Credit Agricole i opłacanie abonamentu Canal+
Źródło: strona promocji

Kto może wziąć udział w najnowszej promocji?

Niestety, ta oferta – obowiązująca do 31 marca 2021 r. – jest dostępna tylko dla wybranych klientów. Aby z niej skorzystać, musisz być abonentem platformy cyfrowej Canal+ (dawniej nc+).

Ponadto nie możesz być posiadaczem ani współposiadaczem dowolnego rachunku osobistego w Credit Agricole od 1 grudnia 2019 r.

100 za otwarcie konta + do 360 zł za abonament

Jeśli spełniasz powyższe warunki, możesz de facto zdobyć dwie oddzielne premie.

Pierwszą z nich – czyli 100 zł – otrzymasz za otwarcie konta osobistego wraz z kartą i niewielką aktywność na rachunku, natomiast druga część nagrody związana jest z opłacaniem abonamentu Canal+ z nowo otwartego ROR-u. Bank zwróci Ci część lub całość kwoty, którą płacisz za usługi tej platformy (maksymalnie 30 zł w miesiącu), pod warunkiem, że w poprzednim miesiącu wywiązałeś się z warunku aktywności. Zwrot będzie naliczany przez 18 miesięcy (liczonych od dnia przystąpienia do akcji) lub do osiągnięcia sumy zwrotu w wysokości 360 zł.

Jeśli powyższe zdanie jest dla Ciebie niejasne, już spieszymy z wyjaśnieniami. Załóżmy, że Twój abonament w Canal+ wynosi 60 zł. W tym przypadku bank w każdym miesiącu zwróci Ci maksymalnie 30 zł, co oznacza, że pełną premię zgarniesz już po roku.

Co musisz zrobić, aby zdobyć obie nagrody

Jeśli przygotowane przez bank nagrody przyciągnęły Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2021 r. wejdź na stronę promocji i złóż wniosek o Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP wraz z kartą debetową.

Rachunek możesz założyć również w placówce banku, za pośrednictwem serwisu telefonicznego CA24 lub przez aplikację CA24 Otwórz konto. Pamiętaj, by przy okazji otwarcia konta wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych.

Krok 2
Krok 2

Również do 31 marca 2021 r. wypełnij formularz dostępny na stronie promocji, podając w nim swoje dane osobowe (w tym PESEL) oraz numer rachunku, na który przekazujesz opłatę za abonament platformy CANAL+. Jeśli konto otwierasz przez aplikację mobilną, podaj także kod CANALPLUS.

Krok 3
Krok 3

Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.

Nagroda
Nagroda

Premię w wysokości 100 zł za spełnienie powyższych warunków otrzymasz najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zapewnienia wpływów.

Krok 4
Krok 4

Od chwili przystąpienia do promocji opłacaj abonament Canal + ze swojego nowo otwartego konta w Credit Agricole.

Krok 5
Krok 5

W kolejnych miesiącach:

  • zapewnij wpływ min. 1000 zł,
  • wykonaj transakcje kartą lub płatności mobilne na min. 300 zł.
Nagroda
Nagroda

Bonus będzie Ci przysługiwał przez 18 miesięcy, chyba że wcześniej osiągniesz maksymalny pułap zwrotu wynoszący 360 zł.

Wszystkie premie są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Dodatkowe informacje

Regulamin niemal każdej akcji specjalnej zawiera zapisy, które wymagają dodatkowych wyjaśnień. W tej promocji warto doprecyzować, co bank rozumie przez „wpływy na konto”, "płatności mobilne" oraz nieco rozjaśnić zawiłości związane z terminami.

Wpływ na konto

W regulaminie wpływ na konto jest definiowany jako suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek w okresie miesiąca kalendarzowego. Musisz jednak mieć świadomość, że Credit Agricole nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych w tym banku lub rachunków w innych bankach, jeżeli uczestnik promocji jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnomocnikiem. Oznacza to, że przelew własny z Twojego konta w innym banku jest wykluczony, przejdzie natomiast wpłata gotówkowa czy przelew od innej osoby lub firmy.

Płatności mobilne

Płatności mobilne dotyczą transakcji w sklepach stacjonarnych lub internetowych dokonanych przy użyciu telefonu (Google Pay, Apple Pay), zegarka (Garmin Pay) lub opaski (Fitibit Pay). Bank zaznacza, że w promocji nie uzna płatności w punktach o określonych w regulaminie kodach MCC (np. w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowych przekazów pieniężnych) oraz transakcji doładowania portfeli cyfrowych i rachunków, np. Revoluta, SkyCash czy PayPal. Wykluczone są też wypłaty z bankomatów i przelewy na telefon Blik.

Przykładowy harmonogram

A teraz załóżmy, że otworzyłeś konto 15 stycznia 2021 r. W takiej sytuacji wpływ na rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł powinieneś zapewnić do końca lutego 2021 r. Jeśli uda Ci się tego dokonać jeszcze w styczniu, premię otrzymasz oczywiście wcześniej – bank przekaże Ci ją do 28 lutego. Natomiast jeśli zapewnisz pierwszy wpływ dopiero w lutym, to 100 zł premii wpłynie na Twoje konto do 31 marca 2021 r.

Pamiętaj o formularzu

Przypominamy, że warunkiem otrzymania premii jest wypełnienie i przesłanie formularza z numerem rachunku, na który opłacasz abonament Canal+.

Kliknij, aby powiększyć
Źródło: strona banku Credit Agricole

Konto dla Ciebie i Konto dla Ciebie VIP w Credit Agricole

W promocji możesz otworzyć Konto dla Ciebie (także w taryfie VIP). Pierwsze z nich otwierane jest za darmo, a związanych z nim opłat możesz uniknąć, realizując warunki aktywności.

Z kolei Konto dla Ciebie VIP to oferta przeznaczona dla bardziej majętnych klientów. Bank nie pobierze opłaty za prowadzenie rachunku, jeśli co miesiąc na Twoje konto wpłynie minimum 10 tys. zł lub średnie miesięczne saldo na Twoich rachunkach prowadzonych w Credit Agricole wyniesie 200 tys. zł. W zamian otrzymasz jednak bezpłatną kartę wielowalutową, brak prowizji za korzystanie ze wszystkich bankomatów na świecie oraz darmowe przelewy Express Elixir.

Ciekawa oferta, ale możesz skorzystać z innej

Kolejna edycja promocji dla abonentów Canal+ jest w praktyce przedłużeniem akcji zakończonej w grudniu. Wciąż do zdobycia jest 100 zł premii za otwarcie konta oraz zwrot w wysokości 360 zł za rachunki Canal+. Jeśli korzystasz z usług tego operatora, oferta może Ci przynieść wymierne korzyści.

W przypadku, gdy nie jesteś abonentem Canal+, też możesz dostać premię za założenie Konta dla Ciebie od Credit Agricole, gdyż równolegle trwa inna promocja tego rachunku. Będąc już klientem tego banku, będziesz mógł polecać produkty CA i zgarniać premie w programie poleceń, a także korzystać z innych ofert specjalnych.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Przełącz się na korzyści CANAL+" – edycja 4

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.