Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 460 zł za otwarcie konta w Credit Agricole i opłacanie abonamentu Canal+

Michał Radzimiński
Michał Radzimiński

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

Nawet 460 zł za otwarcie konta w Credit Agricole i opłacanie abonamentu Canal+
Źródło: strona promocji

Kto może wziąć udział w najnowszej promocji?

Niestety, ta oferta - obowiązująca do 30 września 2020 r. - jest dostępna tylko dla wybranych klientów. Aby z niej skorzystać, musisz być abonentem platformy cyfrowej Canal+ (dawniej nc+).

Ponadto nie możesz być posiadaczem ani współposiadaczem dowolnego rachunku osobistego w Credit Agricole od 1 grudnia 2019 r.

100 za otwarcie konta + do 360 zł za abonament

Jeśli spełniasz powyższe warunki, możesz de facto zdobyć dwie oddzielne premie.

Pierwszą z nich – czyli 100 zł - otrzymasz za otwarcie konta osobistego wraz z kartą i niewielką aktywność na rachunku, natomiast druga część nagrody związana jest z opłacaniem abonamentu Canal+ z nowo otwartego ROR-u. Bank zwróci Ci część lub całość kwoty, którą płacisz za usługi tej platformy (maksymalnie 30 zł w miesiącu), pod warunkiem, że w poprzednim miesiącu wywiązałeś się z warunku aktywności. Zwrot będzie naliczany przez 18 miesięcy (liczonych od dnia przystąpienia do akcji) lub do osiągnięcia sumy zwrotu w wysokości 360 zł.

Jeśli powyższe zdanie jest dla Ciebie niejasne, już spieszymy z wyjaśnieniami. Załóżmy, że Twój abonament w Canal+ wynosi 60 zł. W tym przypadku bank w każdym miesiącu zwróci Ci maksymalnie 30 zł, co oznacza, że pełną premię zgarniesz już po roku.

Co musisz zrobić, aby zdobyć obie nagrody

Jeśli przygotowane przez bank nagrody przyciągnęły Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2020 r. wejdź na stronę promocji i złóż wniosek o Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP wraz z kartą debetową.

Rachunek możesz założyć również w placówce banku lub za pośrednictwem serwisu telefonicznego CA24. Pamiętaj, by przy okazji otwarcia konta wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych.

Krok 2
Krok 2

Również do 30 września 2020 r. wypełnij formularz dostępny na stronie promocji, podając w nim swoje dane osobowe (w tym PESEL) oraz numer rachunku, na który przekazujesz opłatę za abonament platformy CANAL+.

Krok 3
Krok 3

Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.

Nagroda
Nagroda

Premię w wysokości 100 zł za spełnienie powyższych warunków otrzymasz najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zapewnienia wpływów.

Krok 4
Krok 4

Od chwili przystąpienia do promocji opłacaj abonament Canal + ze swojego nowo otwartego konta w Credit Agricole.

Krok 5
Krok 5

W kolejnych miesiącach:

  • zapewnij wpływ min. 1000 zł,
  • wykonaj transakcje kartą lub płatności mobilne na min. 300 zł.
Nagroda
Nagroda

Bonus będzie Ci przysługiwał przez 18 miesięcy, chyba że wcześniej osiągniesz maksymalny pułap zwrotu wynoszący 360 zł.

Wszystkie premie są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Dodatkowe informacje

Regulamin niemal każdej akcji specjalnej zawiera zapisy, które wymagają dodatkowych wyjaśnień. W tej promocji warto doprecyzować, co bank rozumie przez „wpływy na konto”, "płatności mobilne" oraz nieco rozjaśnić zawiłości związane z terminami.

W regulaminie wpływ na konto jest definiowany jako suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek w okresie miesiąca kalendarzowego. Musisz jednak mieć świadomość, że Credit Agricole nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych w tym banku lub rachunków w innych bankach, jeżeli uczestnik promocji jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnomocnikiem. Oznacza to, że przelew własny z Twojego konta w innym banku jest wykluczony, przejdzie natomiast wpłata gotówkowa czy przelew od innej osoby lub firmy.

Płatności mobilne dotyczą transakcji w sklepach stacjonarnych lub internetowych dokonanych przy użyciu telefonu (Google Pay, Apple Pay), zegarka (Garmin Pay) lub opaski (Fitibit Pay). Bank zaznacza, że w promocji nie uzna płatności w punktach o określonych w regulaminie kodach MCC oraz transakcji doładowania portfeli cyfrowych i rachunków, np. Revoluta, SkyCash czy PayPal. Wykluczone są też wypłaty z bankomatów i przelewy na telefon Blik.

A teraz załóżmy, że otworzyłeś konto 15 czerwca 2020 r. W takiej sytuacji wpływ na rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł powinieneś zapewnić do końca lipca 2020 r. Jeśli uda Ci się tego dokonać jeszcze w czerwcu, premię otrzymasz oczywiście wcześniej – bank przekaże Ci ją do 31 lipca. Natomiast jeśli zapewnisz pierwszy wpływ dopiero w lipcu, to premia 100 zł wpłynie na Twoje konto najpóźniej do 31 sierpnia 2020 r.

Konto dla Ciebie i Konto dla Ciebie VIP w Credit Agricole

W promocji możesz otworzyć Konto dla Ciebie (także w taryfie VIP). Pierwsze z nich otwierane jest za darmo, a miesięczny koszt jego prowadzenia to 7 zł. Opłaty możesz uniknąć, zapewniając wpływ w wysokości min. 1000 zł i dokonując choćby jednej transakcji kartą lub Blikiem. Spełnienie tych samych zadań uchroni Cię przed poniesieniem miesięcznej opłaty za kartę w wysokości 9 zł i umożliwi Ci bezpłatne korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce (bez spełnienia warunków każda wypłata z obcego bankomatu kosztuje 5 zł).

Z kolei Konto dla Ciebie VIP to oferta przeznaczona dla bardziej majętnych klientów. Bank nie pobierze opłaty za prowadzenie rachunku, jeśli co miesiąc na Twoje konto wpłynie minimum 10 000 zł lub średnie miesięczne saldo na Twoich rachunkach prowadzonych w Credit Agricole wyniesie 200 000 zł. W zamian otrzymasz jednak bezpłatną kartę wielowalutową, brak prowizji za korzystanie ze wszystkich bankomatów na świecie oraz darmowe przelewy Express Elixir.

Ciekawa oferta, ale możesz skorzystać z innej

Kolejna edycja promocji dla abonentów Canal+ jest w praktyce przedłużeniem akcji zakończonej w maju. Wciąż do zdobycia jest 100 zł premii za otwarcie konta oraz zwrot w wysokości 360 zł za rachunki Canal+. Jeśli korzystasz z usług tego operatora, oferta może Ci przynieść wymierne korzyści.

Jeśli nie, możesz skorzystać z alternatywy. Otwierając Konto dla Ciebie z polecenia, będziesz mógł zarobić 50 zł (możesz skorzystać z naszego kodu, który otrzymasz po wypełnieniu tego formularza), a następnie rekomendować rachunek znajomym (maksymalnie możesz zdobyć 500 zł). Z kolei w promocji, która trwa do 30 czerwca 2020 r., za przeniesienie rachunku do Credit Agricole i niewielką aktywność czeka na Ciebie 200 zł. Co więcej, obie te propozycje możesz połączyć i tym samym skumulować swoje zyski.

Jak więc widzisz, w Credit Agricole możesz skorzystać z różnych opcji pozwalających na uzyskanie całkiem fajnych bonusów. To, z której z nich skorzystasz, zależy wyłącznie od Ciebie :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Przełącz się na korzyści CANAL+ II”

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.

Więcej o Credit Agricole