Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 460 zł za otwarcie konta w Credit Agricole i opłacanie abonamentu Canal+

Aldona Derdziak
Aldona Derdziak

W swoich tekstach wykorzystuje zdobyte wykształcenie ekonomiczne i polonistyczne. Produkty bankowe nie mają przed nią tajemnic. Jej hobby to gry planszowe.

Nawet 460 zł za otwarcie konta w Credit Agricole i opłacanie abonamentu Canal+
Źródło: strona promocji

Kto może wziąć udział w najnowszej promocji?

Niestety, ta oferta jest dostępna tylko dla wybranych klientów. Aby z niej skorzystać, musisz być abonentem platformy cyfrowej Canal+ (dawniej nc+).

Ponadto nie możesz być posiadaczem ani współposiadaczem dowolnego rachunku osobistego w Credit Agricole od 1 listopada 2019 r.

100 za otwarcie konta + do 360 zł za abonament

Jeśli spełniasz powyższe warunki, możesz de facto zdobyć dwie oddzielne premie.

Pierwszą z nich – czyli 100 zł - otrzymasz za otwarcie konta osobistego i niewielką aktywność na rachunku, natomiast druga część nagrody związana jest z opłacaniem abonamentu Canal+ z nowo otwartego ROR-u. Bank zwróci Ci część lub całość kwoty, którą płacisz za usługi tej platformy (maksymalnie 30 zł w miesiącu), pod warunkiem, że w poprzednim miesiącu wywiązałeś się z warunku aktywności. Zwrot będzie naliczany przez 18 miesięcy (liczonych od dnia przystąpienia do akcji) lub do osiągnięcia sumy zwrotu w wysokości 360 zł.

Jeśli powyższe zdanie jest dla Ciebie niejasne, już spieszymy z wyjaśnieniami. Załóżmy, że Twój abonament w Canal+ wynosi 60 zł. W tym przypadku bank w każdym miesiącu zwróci Ci maksymalnie 30 zł, co oznacza, że pełną premię zgarniesz już po roku.

Co musisz zrobić, aby zdobyć obie nagrody

Jeśli przygotowane przez bank nagrody przyciągnęły Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 31 maja 2020 r. wejdź na stronę promocji i złóż wniosek o Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP.

Rachunek możesz założyć również w placówce banku lub za pośrednictwem serwisu telefonicznego CA24.

Krok 2
Krok 2

Również do 31 maja 2020 r. wypełnij formularz dostępny na stronie promocji, podając w nim swoje dane osobowe (w tym PESEL) oraz numer rachunku, na który przekazujesz opłatę za abonament platformy CANAL+.

Krok 3
Krok 3

Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.

Nagroda
Nagroda

Premię w wysokości 100 zł za spełnienie powyższych warunków otrzymasz najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zapewnienia wpływów.

Krok 4
Krok 4

Od chwili przystąpienia do promocji opłacaj abonament Canal + ze swojego nowo otwartego konta w Credit Agricole.

Krok 5
Krok 5

W kolejnych miesiącach:

  • zapewnij wpływ min. 1000 zł również w kolejnych miesiącach;
  • wykonaj transakcje kartą lub płatności mobilne na min. 300 zł.
Nagroda
Nagroda

Bonus będzie Ci przysługiwał przez 18 miesięcy, chyba że wcześniej osiągniesz maksymalny pułap zwrotu wynoszący 360 zł.

Wszystkie premie są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Dodatkowe informacje

Regulamin niemal każdej akcji specjalnej zawiera zapisy, które wymagają dodatkowych wyjaśnień. W tej promocji warto doprecyzować, co bank rozumie przez „wpływy na konto”, "płatności mobilne" oraz nieco rozjaśnić zawiłości związane z terminami.

W regulaminie wpływ na konto jest definiowany jako suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek w okresie miesiąca kalendarzowego. Musisz jednak mieć świadomość, że Credit Agricole nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych w tym banku lub rachunków w innych bankach, jeżeli uczestnik promocji jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnomocnikiem. Oznacza to, że przelew własny z Twojego konta w innym banku jest wykluczony, przejdzie natomiast wpłata gotówkowa czy przelew od innej osoby lub firmy.

Płatności mobilne dotyczą transakcji dokonanych przez Google Pay i Apple Pay, także w Internecie.

A teraz załóżmy, że otworzyłeś konto 15 maja 2020 r. W takiej sytuacji wpływ na rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł powinieneś zapewnić do końca czerwca 2020 r. Jeśli uda Ci się tego dokonać jeszcze w maju, premię otrzymasz, oczywiście, wcześniej – bank przekaże Ci ją do 30 czerwca. Natomiast jeśli zapewnisz pierwszy wpływ dopiero w czerwcu, to premia 100 zł wpłynie na Twoje konto najpóźniej do 31 lipca 2020 r.

Konto dla Ciebie i Konto dla Ciebie VIP w Credit Agricole

W promocji możesz otworzyć Konto dla Ciebie (także w taryfie VIP). Pierwsze z nich otwierane jest za darmo, a miesięczny koszt jego prowadzenia to 7 zł. Opłaty możesz uniknąć, zapewniając wpływ w wysokości min. 1000 zł i dokonując choćby jednej transakcji kartą lub Blikiem. Spełnienie tych samych zadań uchroni Cię przed poniesieniem miesięcznej opłaty za kartę w wysokości 9 zł i umożliwi Ci bezpłatne korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce (bez spełnienia warunków każda wypłata z obcego bankomatu kosztuje 5 zł).

Z kolei Konto dla Ciebie VIP to oferta przeznaczona dla bardziej majętnych klientów. Bank nie pobierze opłaty za prowadzenie rachunku, jeśli co miesiąc na Twoje konto wpłynie minimum 10 000 zł lub średnie miesięczne saldo na Twoich rachunkach prowadzonych w Credit Agricole wyniesie 200 000 zł. W zamian otrzymasz jednak bezpłatną kartę wielowalutową, brak prowizji za korzystanie ze wszystkich bankomatów na świecie oraz darmowe przelewy Express Elixir.

Oferta ciekawa, ale…

Kolejna edycja promocji dla abonentów Canal+ jest na prawie wierną kopią akcji zakończonej w kwietniu. Wciąż do zdobycia jest 100 zł premii za otwarcie konta oraz zwrot w wysokości 360 zł za rachunki Canal+, szkoda tylko, że bank nieco utrudnił warunki otrzymania zwrotu, wprowadzając warunek płatności kartą. Jeśli nie jest to dla Ciebie przeszkodą i jednocześnie korzystasz z usług tego operatora, oferta może Ci przynieść wymierne korzyści, w przeciwnym razie przyjrzyj się bliżej dwóm innym okazjom.

I tak, otwierając Konto dla Ciebie z polecenia, będziesz mógł zarobić 50 zł (możesz skorzystać z naszego kodu, który otrzymasz po wypełnieniu tego formularza), a następnie rekomendować rachunek znajomym (maksymalnie możesz zdobyć 500 zł). Z kolei w promocji, która trwa do 30 czerwca 2020 r., za przeniesienie rachunku do Credit Agricole i niewielką aktywność czeka na Ciebie 200 zł. Co więcej, obie te propozycje możesz połączyć i tym samym skumulować swoje zyski.

Jak więc widzisz, w Credit Agricole możesz skorzystać z różnych opcji pozwalających na uzyskanie całkiem fajnych bonusów. To, z której z nich skorzystasz, zależy wyłącznie od Ciebie :-))

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Przełącz się na korzyści CANAL+"

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.

Więcej o Credit Agricole