Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

250 zł na wiosnę za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas

250 zł na wiosnę za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

BNP Paribas i spółka Ad Astra (współpracująca z bankiem przy promocjach) przyzwyczaili nas już do wdzięcznych nazw akcji marketingowych, a najnowsza - "Przedwiośnie z kontem" - doskonale wpisuje się w ten trend. Promocja trwa tylko 2 tygodnie, do 18 marca 2020 r. i tradycyjnie pula zgłoszeń jest ograniczona do 3000 osób.

50 zł + 100 zł + 100 zł

W akcji do zdobycia jest dokładnie 250 zł w gotówce. 50 zł (pierwsza nagroda) otrzymasz za samo założenie Konta Otwartego na Ciebie, a po 100 zł (druga i trzecia nagroda) za spełnienie określonych warunków w kwietniu i maju 2020 r.

Niezmiennie przyjazna karencja

Jeśli chodzi o uczestnictwo w tej promocji, to w porównaniu do poprzednich akcji nic się nie zmieniło. Z oferty skorzystasz, jeśli jesteś osobą pełnoletnią i w ciągu ostatnich 9 miesięcy nie posiadałeś w BNP Paribas konta osobistego. Dodatkowo na dzień złożenia wniosku o rachunek w promocji nie możesz mieć aktywnej umowy ramowej z bankiem (czyli m.in. bankowości elektronicznej).

Bądź aktywny, zdobędziesz 250 zł

Jak za chwilę się przekonasz, 250 zł premii jest w zasięgu każdego. Wystarczy przejść przez kilka etapów:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej 18 marca 2020 r. zarejestruj się na specjalnej stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu i PESEL. Pamiętaj, że w akcji obowiązuje limit 3000 zgłoszeń.

Na tym etapie zaakceptuj regulamin promocji oraz wyraź zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez organizatora i wymianę informacji między BNP Paribas a Ad Astra (jest to konieczne do otrzymania premii).

Krok 2
Krok 2

Do tego samego dnia, za pomocą linka promocyjnego otrzymanego w wiadomości e-mail, złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową i usługami bankowości elektronicznej.

Zwróć uwagę, aby podane przez Ciebie dane były takie same jak w Kroku 1.

Krok 3
Krok 3

Do 31 marca 2020 r. zawrzyj umowę ramową (tzn. umowę o konto, kartę i bankowość elektroniczną) za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie Autenti.

Do tego samego dnia powinna także nastąpić wizyta kuriera, który potwierdzi Twoją tożsamość i dostarczy kartę do konta.

Informacja
Informacja

Informację o przyznaniu 50 zł premii otrzymasz na swój adres e-mail do 20 kwietnia 2020 r. (w polu nadawcy powinno widnieć [email protected]).

Po tym dniu powinieneś najpóźniej 26 kwietnia 2020 r. zalogować się na stronie internetowej wskazanej w wiadomości i podać numer Konta Otwartego na Ciebie założonego w promocji.

Nagroda
Nagroda

Pierwsza nagroda - 50 zł - trafi na Twoje konto do 30 kwietnia 2020 r.

Krok 4
Krok 4

W kwietniu 2020 r.

  • wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą;
  • zapewnij wpływy na rachunek na łączną kwotę min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Informacja o przyznaniu drugiej nagrody - 100 zł - dotrze na Twój adres e-mail do 27 maja 2020 r., natomiast przelew trafi na konto do 31 maja 2020 r.

Krok 5
Krok 5

W maju 2020 r.

  • wykonaj min. 5 przelewów w bankowości elektronicznej;
  • zapewnij łączne wpływy na konto w kwocie min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Wiadomość o otrzymaniu trzeciej nagrody - 100 zł - trafi na Twoją skrzynkę mailową do 25 czerwca 2020 r., a przelew - do 30 czerwca 2020 r.

Pamiętaj, że na dzień wypłaty każdej z nagród Twoje konto i karta oraz bankowość elektroniczna muszą być aktywne!

Parę dodatkowych kwestii

Jeśli jesteś już zdecydowany na udział w promocji, powinieneś wiedzieć, jak w regulaminie rozumiane są najważniejsze pojęcia, które gwarantują zdobycie premii.

Transakcje bezgotówkowe to płatności kartą debetową za towary i usługi, dokonane w sklepach stacjonarnych, internetowych, ale także w formie zamówień telefonicznych i pocztowych. Niedozwolone są operacje przeprowadzone za pośrednictwem systemów typu Blik, PayU, Dotpay.

Przelewy to zlecenia przekazania środków z Konta Otwartego na Ciebie za pośrednictwem bankowości internetowej (GOonline i [email protected]) lub aplikacji mobilnej. Przelewy natychmiastowe albo dokonane przez systemy płatności internetowych (Dotpay, Blik itd) nie będą zaliczone jako spełnienie warunku promocji.

Wpływy na rachunek to każde zasilenie konta z wyjątkiem wpłat gotówkowych, wpływów z rachunków tego samego klienta w BNP Paribas (w tym BGŻOptima) oraz wpływów z rachunków kredytowych.

Konto Otwarte na Ciebie i 3 karty do wyboru

Konto Otwarte na Ciebie to główny rachunek osobisty w ofercie BNP Paribas. Prowadzenie tego konta jest bezpłatne, a tym, co wyróżnia je wśród innych, są aż trzy karty debetowe. W promocji możesz zdecydować się na dowolną z nich, jednak tylko z Kartą Otwartą na Dzisiaj możesz uniknąć opłaty.

Kiedy już założysz ROR, rozważ także skorzystanie z karty kredytowej - w aktualnej promocji możesz zdobyć 60 tys. punktów w programie lojalnościowym, które są warte ok. 200 zł.

Proste warunki i wysoka premia

Dziś niewiele banków oferuje tak pokaźne premie za założenie konta osobistego. 250 zł, i to w gotówce, jest obecnie jedną z wyższych nagród w promocjach ROR-ów, dlatego warto choć przez chwilę zastanowić się nad skorzystaniem z propozycji BNP Paribas.

Jeśli obawiasz się, czy zdołasz spełnić warunki akcji, pamiętaj, że nie ma ograniczeń co do wartości przelewów i transakcji kartą. Wpływ na konto możesz zapewnić, ustawiając zlecenie stałe z Twojego rachunku w innym banku, płatnościami kartą mogą być np. bilety komunikacji miejskiej, a przelewami drobne sumy do znajomych. Przy odrobinie chęci będziesz mógł cieszyć się dodatkową gotówką, zatem zarejestruj się w promocji i ruszaj do działania!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Przedwiośnie z kontem"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.