Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Przedświąteczny szał: nawet 300 zł premii za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Przedświąteczny szał: nawet 300 zł premii za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Tytuł najnowszej promocji rachunku osobistego BNP Paribas nawiązuje co prawda do nadchodzących świąt, ale regulamin nie wymaga poświęcenia wiele czasu na zajmowanie się tą akcją w przedświątecznej gorączce. Najważniejsza jest rejestracja na stronie promocji i złożenie wniosku o rachunek do 31 grudnia 2019 r. Na zrealizowanie innych niezbędnych działań przyjdzie czas na początku 2020 r.

Organizatorem promocji „Przedświąteczny szał” jest tradycyjnie spółka Ad Astra, która tym razem przyjmie 3000 promocyjnych wniosków. Doświadczenie z wcześniejszych akcji dotyczących Konta Otwartego na Ciebie uczy, że na ogół kończą się one przed czasem, nie ma więc co zwlekać z podjęciem decyzji.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Opisywana akcja adresowana jest do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, legitymujących się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku.

Uczestnik promocji nie może też być stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Wykluczenie dotyczy również osób, które w ostatnich 9 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BNP Paribas.

Załóż konto i aktywnie z niego korzystaj

Jak wspomnieliśmy, najważniejsze jest, byś zarejestrował swój udział w tej akcji. Dalsze kroki możesz wykonywać wolniej, przestrzegając jednak poniższego harmonogramu:

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2019 r. zarejestruj swój udział na stronie internetowej promocji. Musisz przy tym zaakceptować jej regulamin oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Konieczne jest, byś zgodził się na udostępnienie organizatorowi przez BNP Paribas informacji o fakcie wywiązania się przez Ciebie z warunków akcji, co umożliwi przekazanie Ci premii.

Krok 2
Krok 2

Korzystając z linka otrzymanego w e-mailu potwierdzającym zarejestrowanie Twojego udziału w promocji, do 31 grudnia 2019 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Zwróć uwagę, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o umowę podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.

Krok 3
Krok 3

Do 14 stycznia 2020 r. musisz zawrzeć umowę rachunku wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej - cały proces odbywa się w systemie partnera banku Autenti za pomocą unikalnego kodu SMS.

Krok 4
Krok 4

Nagrodę w wysokości 100 zł otrzymasz, jeśli:

  • w styczniu 2020 r. wykonasz min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą;
  • w lutym 2020 r. zrealizujesz min. 10 operacji bezgotówkowych kartą oraz zapewnisz wpływ na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Informacja
Informacja

Informację, że zasłużyłeś na premię za zrealizowanie powyższych zadań, dostaniesz na adres e-mail podany podczas rejestracji do 20 marca 2020 r.

Krok 5
Krok 5

We wspomnianej  wiadomości znajdziesz link, który przekieruję Cię do specjalnego formularza, w którym musisz podać do 25 marca 2020 r. numer Konta Otwartego na Ciebie, na które organizator ma przesłać bonus.

Nagroda
Nagroda

Pieniądze otrzymasz do 31 marca 2020 r.

Krok 6
Krok 6

Kolejną premię zgarniesz pod warunkiem zrealizowania zadań uprawniających do otrzymania 100 zł oraz zrealizowania w marcu i kwietniu identycznych działań, jak w lutym - wykonasz min. 10 transakcji bezgotówkowych „plastikiem” i na Twoje konto wpłynie łącznie min. 1000 zł.

Nagroda
Nagroda

Informację o przyznaniu 200 zł premii za zrealizowanie tych wymagań otrzymasz do 20 maja 2020 r. na adres e-mail, a pieniądze powinny wpłynąć na Twój rachunek do końca tego miesiąca.

Przeczytaj uważnie

Dla zdobycia 300 zł premii kluczowe jest dobre zrozumienie, czym jest w myśl regulaminu akcji transakcja bezgotówkowa kartą oraz wpływ.

Transakcja bezgotówkowa

Zgodnie z regulaminem jest nią operacja bezgotówkowa zrealizowana kartą debetową będąca płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych. Definicja obejmuje także transakcje dokonywane w Internecie, zamówienia telefoniczne lub pocztowe opłacone bez fizycznego przedstawiania „plastiku” oraz płatności portfelami cyfrowymi, w tym Google Pay i Apple Pay.

Regulamin nie pozwala na dokonywanie operacji za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego, np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media. Warunków akcji nie spełnią też transakcje dokonane u podmiotów, których kody MCC znajdują się w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o płatności w kasynach, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Wpływ na rachunek

Regulamin definiuje pojęcie wpływu bardzo szeroko. Może to być przelew na konto osobiste, o ile nie pochodzi z:

  • innych rachunków tego samego uczestnika promocji (w tym kont, których jest on współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (dotyczy to także marki BGŻOptima);
  • rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas uczestnikowi promocji, w tym rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Raiffeisen Polbank, który od ponad roku jest częścią BNP Paribas.

Nie ma przeszkód, by wpływ pochodził z Twojego konta w innym banku. Wykluczone są natomiast wpłaty gotówkowe (np. w oddziale banku lub we wpłatomacie).

Zachowaj konto i zgody

Pamiętaj, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz rozwiązać umowy konta i towarzyszących mu produktów ani odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji do udziału w promocji.

Zdobyte premie będą w całości do Twojej dyspozycji, gdyż nie podlegają opodatkowaniu.

Konto Otwarte na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie jest otwierane i prowadzone za darmo. Jego posiadacz ma do wyboru 3 karty, różniące się między sobą opłatami i związanymi z nimi dodatkami.

Atrakcyjna premia wymagająca umiarkowanej aktywności

Premię w wysokości 300 zł zdecydowanie należy uznać za atrakcyjny bodziec do rozważenia udziału w opisywanej akcji. Zapewnienie wpływów w łącznej wysokości 1000 zł przez 3 kolejne miesiące (od lutego do kwietnia 2020 r.) nie powinno nikomu sprawić kłopotów, bo pieniądze mogą pochodzić z Twojego rachunku w innym banku (można nawet kilka razy przelewać te same 100 czy 200 zł).

Konieczność wykonania w styczniu 5 operacji bezgotówkowych kartą i zrealizowania w lutym, marcu i kwietniu 2020 r. po 10 transakcji tego typu może już skłaniać do różnych ocen. Jeśli aktywnie korzystasz z „plastiku”, zapewne uznasz to za „łatwiznę”. Będąc w grupie preferujących gotówkę, możesz mieć kłopot ze zrealizowaniem tego warunku. Dla osiągnięcia sukcesu i zdobycia premii być może będziesz musiał zmienić swoje przyzwyczajenia.

Naszym zdaniem, 300 zł na koncie warte jest tego, by poważnie rozważyć częstsze używanie karty debetowej.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Przedświąteczny szał"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.