60 zł premii dla klientów firmowych Kompakt Finanse i mBanku

60 zł premii dla klientów firmowych Kompakt Finanse i mBanku Źródło obrazka: strona promocji

15 kwietnia 2019 r. przestała istnieć marka Orange Finanse. W jej miejsce pojawiła się oferta Kompakt Finanse. mBank chce zatrzymać u siebie klientów firmowych korzystających z jego usług i Kompakt Finanse. Decydując się na współpracę tylko z mBankiem możesz otrzymać 60 zł premii gotówkowej.

Od kilku miesięcy, od kiedy było wiadomo, że marka Orange Finanse przestanie istnieć, mBank aktywnie walczył o jej klientów, namawiał ich do współpracy. Najwyraźniej wiele osób nie podjęło jeszcze decyzji o losach swoich rachunków, więc mBank przygotował kolejną akcję specjalną. Oferowany w jej ramach bonus – 60 zł w gotówce – dostępny będzie do 31 lipca 2019 r.

Kto może zyskać premię?

Promocja „Proste konto i 60 zł premii – edycja dla Kompakt Finanse - klienci wspólni”, adresowana jest do osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, których roczny obrót i całkowity bilans roczny nie przekracza 10 milionów złotych.

Bonus mogą zdobyć tylko „klienci wspólni”, czyli tacy, którzy mają rachunek firmowy w Kompakt Finanse i w mBanku. Ten drugi musi być o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Jeśli spełniasz ten warunek i rozważasz związanie się wyłącznie z mBankiem, to musisz wiedzieć, że dodatkowo bank wymaga aktywności w korzystaniu z rachunku. W myśl regulaminu promocji, klientem aktywnym jest ten, kto

 • w ciągu co najmniej jednego z 6 miesięcy kalendarzowych poprzedzających miesiąc startu promocji wykonał na swoim rachunku bieżącym w Kompakt Finanse przelew wychodzący lub płatność kartową lub wypłatę lub otrzymał przelew przychodzący lub wpłatę gotówkową LUB
 • w miesiącu poprzedzającym start promocji utrzymywał średnie saldo na dowolnym z rachunków bieżących w Kompakt Finanse na poziomie co najmniej 1000 zł LUB
 • w miesiącu poprzedzającym start promocji posiadał w Kompakt Finanse produkt kredytowy dla firm wykazujący regularność w spłacie zadłużenia do 30 dni. Jeśli zalegasz z płatnością powyżej 30 dni, nie możesz dostać nagrody w tej promocji.

Decydując się na przekazanie pieniędzy z konta w Kompakt Finanse na rachunek w mBanku, musisz też od razu złożyć wniosek o zamknięcie produktów w Kompakt Finanse.

Wszystkie formalności możesz załatwić tylko i wyłącznie w placówce mBanku.

Nagroda w gotówce

Te proste działania sprawią, że zasłużysz na 60 zł premii. Otrzymasz ją na konto w mBanku do końca miesiąca kalendarzowego następującego po tym, w którym spełniłeś warunki promocji.

Przypominamy, że otrzymana nagroda będzie miała związek z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą i dlatego musisz ją uwzględnić w rozliczeniach swojej firmy po stronie przychodów.

Szczegółowe informacje na temat tej akcji znajdziesz w regulaminie.

Warto przemyśleć propozycję mBanku

Marka Kompakt Finanse ma charakter tymczasowy, mBank nie określił jeszcze jak długo będzie funkcjonowała i co stanie się z jej klientami w przyszłości. Tak więc kiedyś i tak staniesz przed dylematem, co zrobić z rachunkiem firmowym w Kompakt Finanse lub zostaniesz po prostu „zmuszony” do przyjęcia warunków narzuconych przez bank. Teraz masz możliwość wyboru – albo przyjmiesz propozycję mBanku, albo zapoznasz się z naszym rankingiem kont firmowych i poszukasz innego rachunku dla swojego biznesu.

Zwracamy Ci uwagę, że w kilku bankach trwają obecnie bardzo atrakcyjne promocje dla nowych klientów firmowych. Pomyśl, z której mógłbyś skorzystać.

Z ostatniej chwili

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

 • 13.05.2019 17:11

  Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas można zdobyć 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

 • 9.05.2019 10:09

  Kolejna promocja dla zaproszonych klientów ING. Tym razem możesz zdobyć 40 zł za płatności telefonem.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.