Promocje last minute - szybkie akcje z płatnościami

Promocje last minute - szybkie akcje z płatnościami

Do końca roku pozostało już niewiele dni, ale możesz jeszcze skorzystać z kilku promocji. Akcje są szybkie i nie wymagające wielu działań. Wystarczy, że zapłacisz w określony sposób, a bonus już będzie Twój.

W tym tygodniu chwila oddechu po Świętach Bożego Narodzenia, a w weekend pewnie wszyscy rozpoczną przygotowania do Sylwestra (życzymy wszystkim, by był udany). Zanim to nastąpi, warto spojrzeć na nasze zestawienie promocji, z których można jeszcze skorzystać w najbliższych dniach. Część z nich może się przydać przy okazji realizacji sylwestrowych planów.

Przed Bożym Narodzeniem opublikowaliśmy tekst o atrakcyjnych promocjach związanych z założeniem konta, które kończą się 31 grudnia 2018 r. Na przystąpienie do nich czasu jest już naprawdę niewiele, ale na wszelki wypadek przypominamy o nich. Może ktoś jeszcze skorzysta. Tym razem skupimy się na szybkich, nie wymagających wiele zachodu, akcjach.

Przełom roku to dobry czas na czynienie postanowień, zmianę zwyczajów, więc od razu zwracamy uwagę na tekst o pozytywnym wpływie udziału w promocjach na postawę życiową. Może zmotywuje on kogoś nie tylko do skorzystania z opisanych niżej akcji specjalnych, ale i do regularnego udziału w promocjach w 2019 r.

Kolejność opisu nie wiąże się z oceną atrakcyjności przedstawianych akcji.

Wykorzystaj najnowsze zdobycze techniki

Przedstawiane promocje związane są z nowoczesnymi formami płatności. Jeśli tylko pula bonusów jest dostępna, po spełnieniu warunku akcji specjalnej natychmiast skorzystasz z rabatu lub szybko otrzymasz nagrodę.

Rabaty za płatności Google Pay

Wciąż można korzystać z bonusów za transakcje opłacone Google Pay. Możliwości jest kilka i chyba każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie obowiązują do 31 grudnia 2018 r.

Zacznijmy od propozycji dla nowych użytkowników Google Pay, czyli osób, które nie wykonały dotąd żadnej płatności tą metodą. Po zarejestrowaniu się do udziału w tej promocji i dokonaniu w ten sposób 5 płatności bezgotówkowych otrzymasz 40 zł na zakupy w sklepie Google Play.

Oferta „Taniej z Google Pay” dostępna jest dla wszystkich prywatnych użytkowników aplikacji iTaxi. Płacąc za przejazd Google Pay, otrzymasz 50% rabatu, maksymalnie 20 zł. Jako że z bonusu możesz skorzystać nawet trzy razy, to maksymalnie możesz zaoszczędzić 60 zł.

Powyższa propozycja może przydać się przy korzystaniu z promocji w Multikinie. Zakup 2 biletów przez stronę internetową www.multikino.pl i opłacenie ich Google Pay oznacza, że otrzymasz 2 bezpłatne bilety na dowolnie wybrany seans 2D w Multikinie. Będziesz mógł je wykorzystać do 30 czerwca 2019 r.

20 zł od mBanku za 2 płatności Apple Pay

Banalnie prosta akcja dla klientów mBanku, którzy posiadają iPhone’a. Wystarczy, że przystąpisz do tej promocji w aplikacji mobilnej mBanku i do 31 grudnia 2018 r. wykonasz 2 transakcje Apple Pay. Więcej szczegółów znajdziesz w naszym artykule.

30% rabatu na urządzenia Garmin Pay od Santandera

W tej promocji mogą wziąć udział wszyscy posiadacze debetowej Karty Dopasowanej lub Visa VIP Santandera. Szczególnie powinni się jej przyjrzeć miłośnicy nowinek technologicznych. W grę wchodzi bowiem uzyskanie 30% rabatu na zegarek Vivoactive umożliwiający płatności zbliżeniowe jednym ruchem nadgarstka. Przy cenie urządzenia ok. 1 300 zł oznacza to bonus w wysokości ok. 400 zł.

O tym, jak sprawić sobie lub komuś bliskiemu taki prezent, przeczytasz w tym tekście.

Postanowienie noworoczne – „będę korzystał z promocji”

W przywołanym przedświątecznym tekście zachęcaliśmy i nadal zachęcamy, by jednym z noworocznych postanowień było uczestnictwo w różnego rodzaju akcjach specjalnych, w których można zdobyć mniejsze i większe bonusy. Tym, którzy zastanawiają się, czy to tak wypada wykorzystywać bank?, zalecamy lekturę naszego tekstu pt.: „Dlaczego banki organizują promocje”. Przekonasz się, że przynosi to korzyści obu stronom.

Ze swej strony obiecujemy, że także w 2019 r. będziemy Was informowali o promocjach i wspierali w wypełnianiu związanych z nimi warunków. Na naszym portalu znajdziecie informacje o trwających akcjach specjalnych, podpowiedzi, co zrobić, by zmaksymalizować zyski i ostrzeżenia przed „pułapkami” zapisanymi w regulaminach promocji.

Z ostatniej chwili

 • 22.03.2019 18:31

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas i firmy Ad Astra można zdobyć dość nietypowe nagrody rzeczowe - 3 zestawy klocków Lego o łącznej wartości 130 zł.

 • 22.03.2019 11:40

  W promocji karty kredytowej Visa Silver Pajacyk Santandera do zdobycia jest 291 Monet Allegro, czyli 291 zł, do wykorzystania na zakupy w tym serwisie.

 • 19.03.2019 13:46

  Nawet 1700 zł mogą zgarnąć przedsiębiorcy, którzy otworzą iKonto Biznes w Alior Banku i będą z niego aktywnie korzystali przez rok.

 • 18.03.2019 18:33

  Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest nawet 200 zł za prostą aktywność na rachunku.

 • 18.03.2019 17:29

  Korzystasz z Blika? Teraz w loterii możesz zdobyć nawet 100 tys. zł! Zasady akcji są bardzo proste. Sprawdź. 

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.