Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Zyskaj 110 zł premii w promocji "Tankuj korzyści z Toyota Bank"

Zyskaj 110 zł premii w promocji "Tankuj korzyści z Toyota Bank"
Źródło: strona promocji

Lokata Plan Depozytowy na 100 dni jest oprocentowana na 2,75% przez cały okres jej trwania. Co ważne, w promocji mogą wziąć udział nie tylko nowi, ale i obecni klienci banku, którzy posiadają w Toyota Banku Konto Jedyne założone w jednej z poprzednich edycji promocyjnych ofert Toyota Banku i Agory (Lokata z premią, Super Duet, Bądź aktywny – załóż nowy depozyt).

Organizator promocji (Agora S.A.) przewidział premię w wysokości:

 • 100 zł dla nowych klientów (co sprawia, że efektywne oprocentowanie lokaty po uwzględnieniu premii wyniesie 7,25% brutto w skali roku);
 • 50 zł dla obecnych klientów (co sprawia, że obecni klienci mogą efektywnie zyskać ok. 5% brutto w skali roku).

Uczestnik akcji ma także możliwość otrzymania jeszcze dodatkowej, jednorazowej premii wynoszącej 10 zł, jeśli spełni odpowiednie warunki (opisane w dalszej części artykułu).

Co więcej, uczestnicy mogą również zgłosić się do udziału w konkursie „Tankuj korzyści z nagrodami”. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu hasła promującego korzystanie z oferty banku w ramach promocji „Tankuj korzyści z Toyota Bank”. Nagrody przewidziane w konkursie to m.in. kamery, tablety i książki.

W promocji nie mogą wziąć udziału osoby, które zamknęły Konto Jedyne w Toyota Banku w okresie od 7 kwietnia 2015 r. do 27 stycznia 2016 r.

Promocja „Tankuj korzyści z Toyota Bank” dla nowych i obecnych klientów

W promocji można wziąć udział do 29 lutego 2016 r. Organizatorem akcji jest Agora S.A., przy współpracy z Toyota Bankiem. Należy pamiętać, że konto oraz lokatę zakładamy w banku, Agora jest tu jedynie pośrednikiem – tym samym ulokowane środki trafią do banku i są tam bezpieczne (podlegają ubezpieczeniu Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do wysokości 100 000 EUR).

100 zł dla nowych klientów Toyota Banku

Jeżeli nie jesteś klientem Toyota Banku, to możesz zyskać 100 zł premii za założenie lokaty. W tym celu należy:

 1. Zarejestrować się na stronie tankujkorzysci.zpremia.pl do 29 lutego 2016 r.
 2. Założyć Konto Jedyne w Toyota Banku, a we wniosku o konto:
  • wyrazić zgodę na przesyłanie przez bank informacji handlowych drogą elektroniczną,
  • wyrazić zgodę na przekazywanie przez Toyota Bank informacji objętych tajemnicą bankową Agorze S.A. (podane dane osobowe klienta banku przetwarzane są przez Agorę wyłącznie w ramach promocji i konkursu);
 3. Założyć przynajmniej jedną lokatę Plan Depozytowy na 100 dni na kwotę 10 000 zł.
 4. Utrzymać wymagane saldo (czyli 10 000 zł) na tej lokacie co najmniej 70 dni.

50 zł dla obecnych klientów Toyota Banku

Jeżeli jesteś już klientem Toyota Banku, to możesz otrzymać 50 zł premii. W tym celu należy spełnić następujące kryteria:

 1. Zarejestrować się na stronie tankujkorzysci.zpremia.pl do 29 lutego 2016 r.
 2. Wyrazić zgodę na przekazywanie przez Toyota Bank informacji objętych tajemnicą bankową Agorze S.A. (podane dane osobowe klienta banku przetwarzane są przez Agorę wyłącznie w ramach promocji i konkursu).
 3. Założyć co najmniej jedną lokatę Plan Depozytowy na 100 dni na kwotę 10 000 zł.
 4. Utrzymać wymagane saldo (czyli 10 000 zł) na tej lokacie co najmniej 70 dni.
 5. Utrzymać saldo depozytów z 27 stycznia 2016 r., które klient posiada w banku, przez co najmniej 30 dni (począwszy od dnia założenia lokaty Plan Depozytowy na 100 dni).

Uczestnik promocji o przyznaniu premii zostanie poinformowany do 14 czerwca 2016 r., premia zostanie wypłacona do 30 czerwca 2016 r. na Konto Jedyne klienta. Ważne! Konto do 30 czerwca 2016 r. musi być aktywne!

Regulamin promocji i konkursu znajdziesz tutaj.

Bonus – 10 zł dodatkowej premii

Klient banku do wspomnianej wcześniej premii (100 lub 50 zł) może otrzymać także premię dodatkową w wysokości 10 zł. Warunkiem jest przystąpienie również do promocji „Tankuj korzyści do pełna” Toyota Banku.

W ramach tej akcji promocyjnej klient banku można otrzymać:

 • zwrot części opłat za paliwo zakupione na dowolnej stacji benzynowej – maks. 50 zł w miesiącu i maks. 600 zł w ciągu roku;
 • darmowe pakiety assistance (Moto i Medyczny).

Jest to ciekawa propozycja dla osób, które często korzystają z samochodu oraz szukają sposobów na oszczędzanie.

Dowiedz się więcej o promocji „Tankuj korzyści do pełna”.

Konkurs „Tankuj korzyści z nagrodami”

Zadaniem w konkursie „Tankuj korzyści z nagrodami” jest stworzenie hasła, które promować będzie korzystanie z oferty Toyota Banku w promocji „Tankuj korzyści z Toyota Bank”.

Hasło może składać się maks. z 250 znaków (razem ze spacjami).

Konkurs zostanie przeprowadzony na stronie internetowej: tankujkorzysci.zpremia.pl. Hasło promocji należy przesłać od 28 stycznia 2016 r. do 20 maja 2016 r. O wynikach konkursu jego uczestnicy zostaną powiadomieni do 27 września 2016 r.

Uczestnicy konkursu za hasła uznane za najciekawsze otrzymają:

 • nagroda I stopnia to 5 kamer GoPro Hero 4 Silver oraz nagrody pieniężne, które pokrywają podatek od nagrody;
 • nagroda II stopnia to 50 tabletów Acer B1-770;
 • nagroda III stopnia to 50 książek 500 zdań polskich Jerzego Bralczyka.

Jak widać, pula nagród jest całkiem szeroka.

W konkursie mogą uczestniczyć osoby, które spełniły łącznie poniższe warunki:

 • biorą udział w promocji „Tankuj korzyści z Toyota Bank”;
 • spełniły kryteria przyznania premii (100 lub 50 zł);
 • aktywnie uczestniczą w promocji „Tankuj korzyści do pełna” i w co najmniej 3 miesiącach uzyskają zwrot części opłat za tankowanie.

Konto Jedyne Toyota Banku

Aby wziąć udział w promocji „Tankuj korzyści z Toyota Bank”, należy posiadać lub otworzyć Konto Jedyne. Poniżej podajemy podstawowe parametry tego rachunku:

 • 2,49 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bank zwraca tę opłatę, jeżeli łączna kwota transakcji dokonanych kartą wynosi przynajmniej 400 zł miesięcznie);
 • bezpłatne wydanie i posiadanie karty płatniczej - do konta wydawana jest karta VISA PayWave umożliwiająca realizację płatności zbliżeniowych;
 • bezpłatne przelewy internetowe i zlecenia stałe;
 • płatne wpłaty i wypłaty gotówkowe (1% min. 10 zł od wpłacanej/wypłacanej kwoty);
 • bezpłatne trzy pierwsze wypłaty z bankomatów w danym miesiącu.

Więcej informacji o rachunku znajdziesz w tej analizie Konta Jedynego.

Naszym zdaniem

Toyota Bank wprowadza kolejną w tym roku promocję, w której zachętą jest nie tylko możliwość uzyskania premii (100 zł dla nowych klientów oraz 50 zł dla starych) do lokaty Plan Depozytowy na 100 dni, ale również otrzymania premii dodatkowej (10 zł). Dodatkowo uczestnik może wziąć udział w konkursie „Tankuj korzyści z nagrodami”, w którym do wygrania są kamery, tablety oraz książki.

Miłą niespodzianką jest objęcie promocją nie tylko nowych, ale i obecnych klientów banku, którzy zazwyczaj w tego rodzaju akcjach nie mogą brać udziału.

Lokata Plan Depozytowy na 100 dni z oprocentowaniem 2,75% jest jedną z lepszych lokat kwartalnych, a jej dodatkowym atutem jest gwaranacja stałego oprocentowania przez cały okres jej trwania. Stosunkowo proste warunki, jakie trzeba spełnić, aby otrzymać premię 100 lub 50 zł oraz 10 zł jako premię dodatkową, tylko zwiększają jej atrakcyjność.

Możliwość łączenia promocji („Tankuj korzyści z Toyota Bank” oraz „Tankuj korzyści do pełna” - zwrot za paliwo) jest miłym bonusem zarówno dla klientów, którzy już aktywnie korzystają z usług Toyota Bank, jak i dla nowych, którzy szukają i sposobów na oszczędzanie, i atrakcyjnych dodatków do konta (np. pakietów assistance).

O banku

Produkty Toyota Banku kierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców. Misją instytucji jest zapewnienie Perfect Bankingu, czyli usług ukierunkowanych na klienta i jego potrzeby.