Do 100 zł premii w promocji "Premia z kontem" BGŻ BNP Paribas

Promocja zakończyła się dnia 25 czerwca 2016 r.

Do 100 zł premii w promocji "Premia z kontem" BGŻ BNP Paribas Źródło obrazka: strona promocji

Do 100 zł można otrzymać za otwarcie i aktywne korzystanie z konta osobistego iKonto w banku BGŻ BNP Paribas. Promocja „Premia z kontem” jest limitowana i obejmuje pierwsze 2500 zgłoszeń. To już kolejna promocyjna akcja tego banku w tym roku. Czy tym razem warto z niej skorzystać? Oceńcie sami.

Organizatorem promocji, której patronuje bank BGŻ BNP Paribas, jest Ad Astra Spółka z o.o. z siedzibą w Michałowicach.

Graniczną datą przystąpienia do akcji jest 25 maja, jednak w razie nieosiągnięcia limitu 2500 zgłoszeń promocja zostanie przedłużona o kolejny miesiąc, do 25 czerwca. Informacja o akcji „Premia z kontem” będzie wyświetlana na stronie z reklamą aż do osiągnięcia pułapu 2500 prawidłowych zgłoszeń. Jeśli więc strona funkcjonuje, oznacza to, że z promocji wciąż można skorzystać.

Kto kwalifikuje się do promocji "Premia z kontem"?

W promocji mogą wziąć udział osoby, które:

 • nie są posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w BGŻ BNP Paribas oraz nie były nimi w bankach BGŻ S.A. lub BNP Paribas Bank Polska S.A. przed połączeniem tych banków;
 • dokonają rejestracji na stronie promocji, w tym wyrażą zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora oraz upoważnią zarówno bank, jak i organizatora do przekazywania sobie tych danych w niezbędnym zakresie;
 • będą posiadać konto osobiste i kartę w dniu wypłaty nagrody (zgodnie z regulaminem nagrody mają zostać wypłacone do 30 sierpnia 2016 roku).

Każdy uczestnik może wziąć udział w promocji tylko raz.

Jak otrzymać 100 zł premii?

Premia w promocji „Premia z kontem” wypłacana jest w dwóch transzach po 50 zł. Każda część obłożona jest innymi warunkami. Różne są też daty graniczne na ich spełnienie, ponieważ promocja odbywa się w dwóch turach – od 4 do 25 maja i od 26 maja do 25 czerwca.

Pierwsze 50 zł (za otwarcie konta i aktywne korzystanie) można otrzymać, gdy:

 • otworzymy konto osobiste wraz z kartą, rejestrując się bezpośrednio z linku na stronie promocji. W pierwszej turze mamy na to czas do 31 maja, w drugiej – do 30 czerwca;
 • 31 maja (lub 30 czerwca w przypadku drugiej tury) posiadamy tę kartę (tzn. złożyliśmy wniosek na etapie zawierania umowy, nie zrezygnowaliśmy z niej i nie została ona zablokowana ani zastrzeżona);
 • w czerwcu dla pierwszej, a w lipcu dla drugiej tury przynajmniej raz zalogujemy się do systemu bankowości elektronicznej i wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na co najmniej 500 zł.

Drugie 50 zł (za aktywne korzystanie) można otrzymać, gdy:

 • w lipcu dla pierwszej, a w sierpniu dla drugiej tury wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na co najmniej 500 zł oraz gdy:
 • w tym samym okresie dokonamy także przynajmniej jednego przelewu wychodzącego z naszego konta poprzez bankowość elektroniczną.

Każdy uczestnik może zdobyć nagrodę w wysokości 50 zł albo łącznie 100 zł w zależności od warunków, które spełnił. Obie nagrody zwolnione są z podatku dochodowego.

Organizator powiadomi o przyznaniu nagrody do dnia:

 • w pierwszej turze: 20 lipca dla pierwszej części nagrody; 19 sierpnia dla drugiej części nagrody;
 • w drugiej turze: 19 sierpnia dla pierwszej, a 20 września dla drugiej części nagrody.

Nagrody zostaną przelane na konto osobiste do dnia odpowiednio:

 • w pierwszej turze: 28 lipca i 30 sierpnia;
 • w drugiej turze: 30 sierpnia i 29 września.

Podsumowanie dwóch tur promocji

I tura promocji (4 maja - 25 maja)

II tura promocji (26 maja - 25 czerwca)

Bierzemy udział w I turze promocji, jeżeli od 4 do 25 maja 2016 r. zarejestrujemy się na stronie promocji. Bierzemy udział w II turze promocji, jeżeli od 26 maja do 25 czerwca 2016 r. zarejestrujemy się na stronie promocji.

Pierwsze 50 zł otrzymamy, gdy:

 • do 31 maja otworzymy iKonto wraz z kartą debetową;
 • w czerwcu co najmniej raz zalogujemy się do bankowości elektronicznej i wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą o łącznej wartości min. 500 zł.

Organizator poinformuje nas o przyznaniu premii do 20 lipca. Nagroda zostanie wypłacona na nasz rachunek do 28 lipca 2016 r.

Pierwsze 50 zł otrzymamy, gdy:

 • do 30 czerwca otworzymy iKonto wraz z kartą debetową;
 • w lipcu co najmniej raz zalogujemy się do bankowości elektronicznej i wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą o łącznej wartości min. 500 zł.

Organizator poinformuje nas o przyznaniu premii do 19 sierpnia. Nagroda zostanie wypłacona na nasz rachunek do 30 sierpnia 2016 r.

Drugie 50 zł otrzymamy, gdy:

 • w lipcu wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na co najmniej 500 zł;
 • w lipcu dokonamy przynajmniej jednego przelewu wychodzącego z konta.

Organizator poinformuje nas o przyznaniu premii do 19 sierpnia. Nagroda zostanie wypłacona na nasz rachunek do 30 sierpnia 2016 r.

Drugie 50 zł otrzymamy, gdy:

 • w sierpniu wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na co najmniej 500 zł;
 • w sierpniu dokonamy przynajmniej jednego przelewu wychodzącego z konta.

Organizator poinformuje nas o przyznaniu premii do 20 września. Nagroda zostanie wypłacona na nasz rachunek do 29 września 2016 r.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Wybrane parametry iKonta

iKonto to promocyjna wersja sztandarowego rachunku BGŻ BNP Paribas - Konta Praktycznego. Podobnie jak wiele rachunków promocyjnych, tak również iKonto cechuje się brakiem opłat – bądź możliwością ich łatwego uniknięcia – za podstawowe operacje:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (gwarantowane zwolnienie z opłat przez 36 miesięcy w przypadku otwarcia rachunku przez Internet, zawarciu umowy przelewem lub przez kuriera, zawnioskowaniu o kartę oraz bankowość telefoniczną i internetową i zaakceptowaniu regulaminu);
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe;
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie;
 • 0 zł za kartę pod warunkiem wykonania płatności na kwotę minimum 300 zł miesięcznie (w przypadku niespełnienia tego wymogu opłata wynosi 7 zł).

Więcej informacji o Koncie Praktycznym w promocyjnej wersji iKonto znajdziesz w naszej analizie.

Taryfę opłat i prowizji BGŻ BNP Paribas znajdziesz tutaj.

Zdaniem redakcji

BGŻ BNP Paribas wystartował z następną wartą uwagi promocją. Po raz kolejny jest ona skierowana wyłącznie do osób, które nigdy nie miały do czynienia z tą instytucją (posiadanie rachunku w BGŻ Optima w dalszym ciągu uprawnia do skorzystania z oferty), w dodatku liczba kont objętych akcją jest ograniczona, co znacznie zawęża możliwości zdobycia premii.

Same warunki jednak – zakładając, że do tej pory nie mieliśmy rachunku w tym banku – są łatwe do spełnienia. Wystarczy raz zalogować się na konto, przez dwa miesiące wykonać płatności kartą za minimum 500 zł (to automatycznie zwalnia z opłaty za tę kartę) i dokonać jednego przelewu wychodzącego. Jeśli dodać do tego gwarantowane trzy lata darmowego prowadzenia rachunku, otrzymujemy ofertę, która może się spotkać z zainteresowaniem klientów.

Z ostatniej chwili

 • 25.09.2018 16:07

  W nowej promocji BGŻ BNP Paribas za wyrobienie i aktywne korzystanie z karty kredytowej możesz zgarnąć bon o wartości 200 zł do sklepów Ikea oraz 5000 punktów mamBONUS.

 • 21.09.2018 14:38

  Nest Bank rusza do walki o nasze oszczędności! Za założenie Nest Konta w promocji możesz zyskać 3% na koncie oszczędnościowym przez pół roku.

 • 20.09.2018 17:44

  Akcja promocyjna Citibanku, w której za wyrobienie i aktywne posługiwanie się kartą kredytową BP - Payback otrzymać można nawet 300 zł premii w gotówce.

 • 19.09.2018 16:04

  Promocja bez górnego limitu premii! Jej wysokość zależy tylko od uczestnika. Santander płaci 80 zł za pozyskanie nowego klienta i oferuje dodatkową premię.

 • 14.09.2018 12:28

  Z Kontem Optymalnym lub Maksymalnym w BGŻ BNP Paribas można zyskać w sumie aż 3 miesiące darmowego korzystania z 3,5 tys. obiektów sportowych OK System.

 • 12.09.2018 16:55

  Idea Bank zmienia opłaty dla osób korzystających z kont indywidualnych i firmowych.

 • 12.09.2018 14:29

  W promocji pakietu wielowalutowego w Santander Bank Polska „zysk” ma postać gotówki, która zostanie w Waszych kieszeniach podczas transakcji za granicą.

 • 12.09.2018 12:35

  W najnowszej promocji nowi posiadacze Konta dla Młodych w PKO BP mogą zgarnąć 100 zł do wykorzystania na Allegro.

 • 11.09.2018 14:58

  Za założenie eKonta w mBanku w ramach najnowszej promocji i wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych można otrzymać nawet 300 zł.

 • 11.09.2018 12:32

  III edycja promocji, w której za założenie iKonta Biznes w Alior Banku można zgarnąć 1620 zł.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.