Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł do wydania w H&M za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat w BNP Paribas

200 zł do wydania w H&M za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Promocja, której formalnym organizatorem jest spółka Ad Astra, potrwa co najwyżej do 31 lipca 2019 r. „Najwyżej”, bo wiele wskazuje na to, że akcja zakończy się szybciej. Wszystko za sprawą ograniczonej do zaledwie 1000 szt. puli rejestracji w promocji.

200 zł na ciuchy z H&M dla nowych klientów

Uczestnikiem akcji może być osoba pełnoletnia, która w okresie 12 miesięcy poprzedzających udział nie posiadała ani nie była współposiadaczem żadnego rachunku w BNP Paribas (daw. BGŻ BNP Paribas) oraz w przejętym niedawno Raiffeisen Polbanku.

Za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat oraz niewielką aktywność można zgarnąć 200 zł w formie e-karty upominkowej do wykorzystania w sklepach odzieżowych H&M.

Premia jest całkiem solidna. Sprawdźmy więc, w jaki sposób możesz ją zdobyć.

Jak zgarnąć premię?

Oto instrukcja:

  1. Do 31 lipca 2019 r. (pamiętając o ograniczonej puli rejestracji) wejdź na stronę promocji i wypełnij formularz rejestracyjny. Podaj swoje dane oraz zaznacz wszystkie 4 pola: zaakceptuj regulamin, wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz na przekazanie danych bankowi, a także upoważnij bank do ujawnienia organizatorowi tajemnicy bankowej (chodzi o potwierdzenie spełnienia warunków promocji).
  2. W tym samym terminie i podając takie same dane osobowe, złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat i dostępem do bankowości elektronicznej. W tym celu przed złożeniem wniosku kliknij w link, który wyświetli się na ekranie komputera po wysłaniu formularza. Ewentualnie możesz skorzystać z linka otrzymanego na adres e-mail. Wnioski złożone w inny sposób nie zostaną uznane za biorące udział w promocji!
  3. Do 14 sierpnia 2019 r. podpisz umowę za pośrednictwem kuriera (lub „w postaci elektronicznej”, jeśli bank wprowadzi taką możliwość).
  4. Do 31 sierpnia 2019 r. dokonaj aktywacji aplikacji GOmobile.
  5. W miesiącu następującym po miesiącu aktywacji aplikacji wykonaj przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą w sklepach stacjonarnych lub internetowych na łączną kwotę min. 300 zł.

Podajemy przykład: jeśli aktywujesz aplikację w maju, to wymagane transakcje będziesz musiał wykonać w czerwcu. Pamiętaj przy tym, że nie zostaną uznane transakcje Blik oraz w punktach posiadających kody MCC wskazane w regulaminie. Z drugiej strony, możesz śmiało płacić mobilnie zbliżeniowo za pomocą Google Pay lub Apple Pay.

Przyznanie premii: kiedy, jak?

Organizator poinformuje Cię o przyznaniu nagrody w wiadomości e-mail do 17. dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonania transakcji. Do końca miesiąca, w którym zostałeś poinformowany o przyznaniu premii, otrzymasz SMS-a z e-kartą upominkową.

Kartę możesz wykorzystać podczas zakupów w sklepach H&M, jak również w sklepie internetowym, do 30 marca 2021 r. Zasady korzystania z kart upominkowych określa osobny regulamin.

Wartość premii jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Nowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas to stosunkowo nowa propozycja rachunku osobistego. Jego prowadzenie jest darmowe, podobnie jak zwykłe przelewy internetowe.

Wysokość kolejnych opłat zależy już od wyboru konkretnej karty debetowej do rachunku. Bank proponuje aż trzy różne „debetówki”, ale ta konkretna promocja dotyczy wyłącznie tych osób, które zawnioskują o Kartę Otwartą na eŚwiat. Jej wydanie jest bezpłatne, ale użytkowanie kosztuje co miesiąc 6 zł. Z drugiej strony, nie płacisz za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce, a do tego możesz skorzystać darmowego ubezpieczenia „Cyber pomoc”.

Inne atuty konta to interesująca aplikacja mobilna GOmobile oraz dostęp do płatności mobilnych, w tym Google Pay i Apple Pay.

Ze szczegółową analizą rachunku oraz samej Karty Otwartej na Świat zapoznasz się tutaj.

Którą promocję wybierzesz?

To już trzecia podobna promocja związana z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas. Każda z nich dotyczy innej karty debetowej oferowanej do rachunku. Tym samym możesz dokonać wyboru karty również pod kątem obowiązującej promocji. Pozostałe akcje to:

Niestety, promocje nie łączą się. Dobrze, że przynajmniej masz wybór. Nie zastanawiaj się jednak zbyt długo, ponieważ w każdej z trzech akcji obowiązuje ograniczona pula rejestracji!

Przydatne dokumenty

  1. REGULAMIN PROMOCJI „PROMOCJA OTWARTA NA EŚWIAT"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.