150 zł do Biedronki z Kontem Otwartym na Ciebie z oferty BNP Paribas

150 zł do Biedronki z Kontem Otwartym na Ciebie z oferty BNP Paribas Źródło obrazka: strona promocji

Skrócony do 12 miesięcy okres karencji, bardzo proste warunki do spełnienia – założenie konta, aktywacja aplikacji mobilnej GOmobile i wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości przynajmniej 300 zł – oto najkrótsza charakterystyka najnowszej akcji dotyczącej produktów banku BNP Paribas.

BNP Paribas konsekwentnie promuje Konto dla Ciebie, tym razem w powiązaniu z Kartą Otwartą na Dzisiaj. Podobnie jak inne promocje dotyczące produktów tego banku najnowszą akcję przygotowała firma Ad Astra sp. z o.o. Starania o bonus można rozpocząć do 31 lipca 2019 r. Czasu na podjęcie decyzji jest więc sporo, ale radzimy nie zwlekać zbyt długo, gdyż przyjętych zostanie jedynie 1200 zgłoszeń udziału w promocji. Naszym zdaniem, pula promocyjnych rejestracji może zostać wyczerpana wcześniej.

Uczestnicy promocji

Akcja „Promocja otwarta na Dzisiaj” adresowana jest do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, legitymujących się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku. Uczestnik promocji nie może już być stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Wykluczenie dotyczy też osób, które w ostatnich 12 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie w ramach opisywanej promocji były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BNP Paribas. Jako klienci banku traktowani są też ci, którzy mieli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Raiffeisen Polbanku, który to podmiot stał się niedawno częścią BNP Paribas.

Załóż konto, korzystaj z karty

Do zdobycia nagrody nie jest konieczne jakieś nadzwyczajne zaangażowanie. Można powiedzieć, że są to „typowe wymagania związane z promocją konta osobistego”:

 1. Do 31 lipca 2019 r. zarejestruj swój udział .
  Musisz przy tym zaakceptować jej regulamin oraz wyrazić zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach i zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Jedna ze zgód dotyczy udostępnienia przez BNP Paribas organizatorowi akcji informacji o wywiązaniu się przez Ciebie z warunków promocji. Pozwoli to na wypłacenie Ci nagrody.
 2. Po wysłaniu formularza rejestracyjnego otrzymasz na podany adres e-mail potwierdzenie przystąpienia do promocji oraz specjalny link. Posłuży Ci on do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej. Możesz to zrobić do 31 lipca 2019 r.
  Zwróć uwagę, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o umowę podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.
 3. Do 14 sierpnia 2019 r. musisz podpisać umowę rachunku wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej.

150 zł na zakupy w Biedronce

Nagrodą w „Promocji otwartej na Dzisiaj” jest e-bon o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Czas, byś dowiedział się, co musisz zrobić, by zasłużyć na tę premię. Twoje obowiązki przedstawiają się następująco:

 • Do 31 sierpnia 2019 r. aktywuj aplikację mobilną GOmobile. Zwracamy uwagę, że na telefonach z systemem Android wymagana jest wersja od 5 wzwyż, a na produktach z iOS – od 10 w górę;
 • W miesiącu następującym po tym, w którym aktywowałeś aplikację mobilną GOmobile, wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe otrzymaną kartą debetową na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 zł.
  Przykładowo: W maju podpisałeś umowę o Konto Otwarte na Ciebie, w czerwcu aktywowałeś aplikację mobilną, to transakcje bezgotówkowe musisz wykonać w lipcu.

Informacja o przyznaniu premii

Informację o przyznaniu Ci bonusu otrzymasz na adres e-mail wpisany w formularzy rejestracji do 17. dnia miesiąca następującego po tym, w którym wywiążesz się ze wszystkich obowiązków. Sama nagroda – elektroniczny voucher do wykorzystania w sklepach Biedronka – będzie Ci przekazana w wiadomości sms do końca miesiąca, w którym zostaniesz powiadomiony o jej otrzymaniu, na podany podczas rejestracji numer telefonu,

Trzymając się naszego przykładu, jeśli warunki promocji spełnisz w lipcu, to do 17 sierpnia organizator poinformuje Cię o przyznaniu Ci bonusu, a do końca tego miesiąca otrzymasz sms z voucherem.

Będziesz go mógł wykorzystać do 31 maja 2020 r. Szczegółowe zasady realizacji e-kodów w sieci Biedronka określa regulamin korzystania z kart podarunkowych.

150 zł będzie w całości do Twojej dyspozycji. Otrzymana nagrodą nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się nią dzielić z fiskusem.

Kilka słów wyjaśnienia

Znasz już podstawowe zasady promocji. Teraz, już na spokojnie, przekażemy Ci kilka dodatkowych wyjaśnień, które pomogą Ci w prawidłowym zrealizowaniu wymagań tej akcji.

Transakcja bezgotówkowa

Kluczowe dla otrzymania nagrody jest właściwe zrozumienie pojęcia transakcja bezgotówkowa. Zgodnie z regulaminem, są nimi operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty debetowej będące płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych. Definicja zamieszczona w regulaminie obejmuje także transakcje dokonywane w Internecie, zamówienia telefoniczne lub pocztowe opłacone bez fizycznego przedstawiania „plastiku” oraz płatności portfelami cyfrowymi, w tym Google Pay i Apple Pay.

Warunków promocji nie spełniają natomiast operacje za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego, np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media, oraz transakcje dokonane u podmiotów, których kody MCC znajdują się na liście wyłączeń znajdującej się w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o płatności w kasynach, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Zachowaj konto i zgody

Pamiętaj, że do chwili otrzymania nagrody nie możesz rozwiązać umowy konta i towarzyszących mu produktów, ani odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji do udziału w promocji.

Konto Otwarte na Ciebie

Konto Otwarte na Ciebie pojawiło się w ofercie BNP Paribas niedawno. Jest otwierane i prowadzone za darmo. Jego posiadacz ma do wyboru 3 karty, przy czym w ramach tej promocji musisz skorzystać z Karty Otwartej na Dzisiaj. Kosztuje ona 3 zł miesięcznie, ale możesz opłaty uniknąć, wykonując nią przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Zwracamy Ci uwagę, że w miesiącu następującym po tym, w którym dokonałeś aktywacji aplikacji mobilnej GOmobile, musisz wykonać minimum 3 transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę przynajmniej 300 zł.

Więcej informacji na temat Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas znajdziesz w naszej analizie tego rachunku.

Pieniądze na codzienne zakupy

150 zł premii, to dość atrakcyjna nagroda, zważywszy na proste zadania, które trzeba zrealizować w ramach tej akcji. Aktywacja aplikacji mobilnej GOmobile i 3 płatności bezgotówkowe o łącznej wartości min. 300 zł, nie powinny dla nikogo stanowić przeszkody do zgarnięcia bonusu.

Podobne warunki dotyczą też uczestników podobnych promocji związanych z Kontem Otwartym na Ciebie. Zatem, zamiast 150 zł do Biedronki możesz wybrać inną premię i - co za tym idzie - inną kartę debetową:

Zwracamy też uwagę na skrócony do 12 miesięcy okres karencji (dotąd trzeba było czekać 24 miesiące, by móc ponownie wziąć udział w promocji konta osobistego w BNP Paribas) i możliwość sięgnięcia do 31 maja 2019 r. po kartę kredytową BNP Paribas, by zdobyć nawet 400 zł do morele.net.

Z ostatniej chwili

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

 • 13.05.2019 17:11

  Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas można zdobyć 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

 • 9.05.2019 10:09

  Kolejna promocja dla zaproszonych klientów ING. Tym razem możesz zdobyć 40 zł za płatności telefonem.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.