Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 8000 punktów na powitanie w programie Bezcenne Chwile dla klientów Banku BPS

Nawet 8000 punktów na powitanie w programie Bezcenne Chwile dla klientów Banku BPS
Źródło: najlepszekonto.pl

Atrakcyjne opłaty za konto, funkcjonalna bankowość internetowa czy sprawna obsługa na infolinii już nie wystarczają, by oferta banku przyciągała uwagę potencjalnych klientów. Konieczne jest, by instytucja finansowa proponowała różnego rodzaju wartości dodatkowe, np. promocje na start, programy lojalnościowe, dostęp do produktów pozabankowych (np. ubezpieczeń). Idąc tą drogą, Bank BPS nawiązał bliższą współpracę z Mastercardem i od 19 kwietnia 2021 r. jego klienci posiadający karty płatnicze z logo Mastercard mogą zbierać punkty w programie Bezcenne Chwile, a potem wymieniać je na atrakcyjne nagrody z jego katalogu. Wymagana aktywność sprowadza się do zarejestrowania "plastiku" w Bezcennych Chwilach i dokonania nim przynajmniej jednej płatności.

Uczestnicy promocji

W opisywanej akcji mogą uczestniczyć klienci Banku BPS z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadający kartę płatniczą z logo Mastercard. Promocja trwa do 31 sierpnia 2021 r. lub do wyczerpania puli bonusów. Łączna liczba nagród powitalnych oraz dodatkowych wynosi 7300.

"Punkty powitalne" zdobędą osoby, które nie uczestniczyły dotąd w programie Bezcenne Chwile i przystąpią do niego z "debetówką" wydaną przez Bank BPS. Nagrody otrzymają także Ci, którzy co prawda uczestniczą już w Bezcennych Chwilach z kartą innego banku, ale teraz zawnioskują o kartę debetową Banku BPS i podepną ją do programu.

Z kolei "punkty dodatkowe" czekają na osoby, które są w identycznej sytuacji, jak opisana wyżej, ale w odniesieniu do karty kredytowej.

Droga po nagrodę. Wersja dla przystępujących do Bezcennych Chwil z Bankiem BPS

Twoja droga po nagrodę musi się zacząć od rejestracji karty w programie Bezcenne Chwile.

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2021 r. zarejestruj w programie Bezcenne Chwile kartę debetową wydaną przez Bank BPS. Należy to zrobić na specjalnej stronie internetowej, pamiętając o wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.

Informacja
Informacja

Konto w Bezcennych Chwilach zostanie uruchomione ciągu 14 dni roboczych od dokonania rejestracji.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni kalendarzowych od przystąpienia do Bezcennych Chwil dokonaj kartą przypisaną do programu min. 1 transakcję bezgotówkową. Nie ma znaczenia, czy zrobisz to w punkcie stacjonarnym, czy sklepie internetowym.

Nagroda
Nagroda

4000 punktów powitalnych otrzymasz na swoje konto w programie Bezcenne Chwile w ciągu 14 dni roboczych po spełnieniu wszystkich warunków.

Krok 3
Krok 3

Do 31 sierpnia 2021 r. podepnij do Bezcennych Chwil kartę kredytową Banku BPS i dokładnie w tym samym czasie, jak w przypadku "debetówki" zrealizuj identyczne działanie.

Nagroda
Nagroda

Punkty dodatkowe (4000) też zasilą Twoje konto w programie Bezcenne Chwile w ciągu 14 dni roboczych od spełnienia wymagań regulaminu.

Jak zdobyć punkty? Zasady dla obecnych uczestników Bezcennych Chwil

Nieco inne zadania muszą wykonać osoby, które uczestniczą już w Bezcennych Chwilach z kartą innego banku.

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2021 r. sięgnij po kartę debetową Banku BPS. Upewnij się, czy bank zarejestrował ją w ciągu 3 dni w programie Bezcenne Chwile, jak tego wymaga regulamin promocji.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni kalendarzowych od rejestracji karty w Bezcennych Chwilach wykonaj nią min. 1 transakcję bezgotówkową. Możesz to zrobić zarówno w punkcie stacjonarnym, jak i w sklepie internetowym.

Nagroda
Nagroda

4000 punktów powitalnych będzie przekazane na Twoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 14 dni roboczych od daty spełnienia wymagań.

Krok 3
Krok 3

Do 31 sierpnia 2021 r. z podpisz z Bankiem BPS umowę o kartę kredytową i dopilnuj, by została ona zarejestrowana w Bezcennych Chwilach.

Krok 4
Krok 4

W ciągu 30 dni kalendarzowych od rejestracji kredytówki w programie Bezcenne Chwile zrealizuj nią choćby 1 transakcję bezgotówkową w dowolnym punkcie handlowo-usługowym.

Nagroda
Nagroda

4000 punktów dodatkowych zasili Twoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 14 dni roboczych od dnia spełnienia wymogów regulaminu.

Niewielkie ograniczenia

Jak widzisz, masz dużą swobodę co do miejsca realizacji wymaganej transakcji bezgotówkowej. Musisz jednak wiedzieć, że w regulaminie promocji zamieszczono wykaz kodów MCC, które są "zakazane". Transakcje wykonane w oznaczonych nimi miejscach nie zostaną zakwalifikowane jako spełniające warunki akcji. Chodzi m.in. o płatności w instytucjach finansowych, internetowe przekazy pieniężne, doładowania portfeli elektronicznych czy płatności związane z grami hazardowymi, w tym zakup losów na loteriach.

Punkty, które zdobędziesz w ramach opisywanej promocji, będą ważne przez 6 miesięcy od daty zasilenia nimi Twojego konta w Bezcennych Chwilach. Po tym okresie bezpowrotnie przepadną.

Oferta Banku BPS

Najbardziej wszechstronnym rachunkiem osobistym z oferty Banku BPS jest wygodneKonto, które łączy w sobie zalety konta internetowego z obsługą w oddziale, dzięki czemu masz swobodę wyboru sposobu korzystania z ROR-u. Warunkiem uniknięcia wynoszącej 11 zł/miesiąc opłaty za ten rachunek jest zasilenie go w poprzednim miesiącu kwotą min. 5000 zł.

Inna możliwość to skorzystanie z iKonta, czyli typowego rachunku internetowego. Jego prowadzenie kosztuje 7 zł/miesiąc. Z opłaty zwalnia zapewnienie wpływu w wysokości min. 1000 zł. Nie muszą go spełniać osoby w wieku poniżej 26 lat.

Karta kredytowa Mastercard Banku BPS ma wszystkie typowe udogodnienia związane z "kredytówkami" (m.in. płatności zbliżeniowe do kwoty 100 zł, zabezpieczenie 3D Secure, możliwość ustawiania własnych limitów transakcyjnych). Jest wydawana bezpłatnie, a opłata roczna za korzystanie z niej wynosi 69 zł. Bank nie pobierze prowizji, jeśli wartość transakcji "kredytówką" (w tym wypłat z bankomatu) w ciągu roku przekroczyła 12 000 zł.

Atrakcyjna premia na powitanie

Klienci Banku BPS wreszcie mogą się cieszyć z możliwości zdobywania punktów w programie Bezcenne Chwile i wymieniania ich na nagrody z katalogu. Pochwalamy fakt, że zacieśnieniu współpracy banku z Mastercardem towarzyszy atrakcyjna promocja. Zarejestrowanie karty w programie i wykonanie nią choćby jednej transakcji bezgotówkowej to bardzo niewielkie wymagania jak na nagrodę w postaci 4000 punktów, które można przeliczyć na ok. 50 zł. Akcja jest tym bardziej atrakcyjna, że na tych samych zasadach możesz zdobyć identyczną nagrodę za przystąpienie do Bezcennych Chwil z kartą kredytową Banku BPS.

Mamy nadzieję, że bank będzie często przygotowywał podobne promocje zachęcające do korzystania z jego kart płatniczych.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin akcji "Promocja na start z Bankiem BPS i programem Bezcenne Chwile"

O banku

Bank BPS działa na polskim rynku od 1992 roku. Początkowo funkcjonował pod nazwą Gospodarczy Bank Południowo-Zachodni SA. W 2002 roku przyłączono do niego pięć banków regionalnych i zmieniono nazwę na Bank Polskiej Spółdzielczości SA. Siedziba instytucji znajduje się w Warszawie.