Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Zyskaj do 400 zł za Konto 360° z Huawei i Bankiem Millennium

Zyskaj do 400 zł za Konto 360° z Huawei i Bankiem Millennium
Źródło: najlepszekonto.pl

Starając się o urozmaicenie swoich ofert promocyjnych, banki szukają partnerów spoza świata finansów. W efekcie można zdobywać vouchery do różnych sklepów internetowych, zyskać rabat na abonament telewizyjny czy inne nietypowe bonusy. Bank Millennium właśnie zorganizował akcję przy współpracy z firmą Huawei. „Konto 360° w promocji z Huawei” można założyć do 4 maja 2021 r., przy czym zostanie w niej otwartych tylko 1000 rachunków.

Czy trzeba posiadać urządzenie Huawei?

W regulaminie promocji zapisano, że jej uczestnikiem może być osoba z pełną zdolnością do czynności prawnych będąca użytkownikiem telefonu marki Huawei z dostępem do Huawei App Gallery.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które w dowolny sposób współpracowały z Bankiem Millennium w dniu rozpoczęcia promocji (1 kwietnia 2021 r.), nie tylko jako strona umowy, ale i jako osoba uprawniona do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku (np. pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku). Wykluczenie dotyczy również użytkowników kart przedpłaconych pre-paid, dodatkowych kart kredytowych, poręczycieli kredytów i posiadaczy jednostek uczestnictwa Millennium TFI.

O nagrodę tradycyjnie nie mogą się ubiegać osoby, które otworzyły już kiedyś Konto 360° (także w wersji Student) w promocji oraz ci, których wniosek o rachunek był już w trakcie rozpatrywania w dniu startu promocji.

Ściągnij aplikację, aktywnie korzystaj z rachunku

Skoro w promocji mamy do czynienia z dwoma nagrodami – voucherem o wartości 200 zł do sklepu internetowego Huawei i 200 zł w gotówce, to niezbędne działania można podzielić na dwa główne etapy:

Krok 1
Krok 1

Do 4 maja 2021 r. złóż wniosek o Konto 360° (także w wersji Student) wraz z kartą debetową na stronie internetowej promocji lub w aplikacji pobranej z Huawei App Gallery i zawrzyj z Bankiem Millennium umowę o wybrany rachunek.

Pamiętaj, by wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Krok 2
Krok 2

Także do 4 maja 2021 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium pobraną z Huawei App Gallery.

Nagroda
Nagroda

Realizacja opisanych działań da Ci prawo do otrzymania karty podarunkowej o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Huawei. Bank przekaże Ci ją w formie sms-a na numer telefonu podany we wniosku o konto. Stanie się to do 31 maja 2021 r.

Krok 3
Krok 3

W każdym z miesięcy od maja do sierpnia 2021 r. zasil nowo otwarty rachunek łączną kwotą min 1000 zł oraz wykonaj choćby jedną transakcję kartą lub Blikiem.

Krok 4
Krok 4

Jeśli założyłeś konto z wykorzystaniem fotoweryfikacji (na selfie), do 31 sierpnia 2021 r. udaj się do oddziału Banku Millennium, by złożyć wzór podpisu oraz udostępnić dokument tożsamości.

Nagroda
Nagroda

Premię gotówkową otrzymasz na rachunek do 30 września 2021 r.

Dodatkowe informacje

Mamy dla Ciebie jeszcze kilka dodatkowych informacji, które ułatwią Ci realizację wymagań regulaminu promocji oraz pomogą w wykorzystaniu e-kodu.

Warunki aktywności

Przy ocenie spełnienia warunków aktywności bank nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, operacji niebędących zapłatą za towary czy usługi, płatności związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot transakcji zwróconych na konto przed nabyciem prawa do premii.

Karta podarunkowa

Karta podarunkowa o wartości 200 złotych będzie ważna do 30 czerwca 2021r. Możesz ją wykorzystać tylko jednorazowo w internetowym sklepie Huawei przy zamówieniu na minimalną kwotę 201 zł. Bon nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.

To też musisz wiedzieć

Zawarcie umowy o Konto 360° jest możliwe z wykorzystaniem fotoweryfikacji (na selfie) tylko i wyłącznie przez rezydentów posiadających polski dowód osobisty i numer PESEL, ale niedostępne dla osób zajmujących eksponowane stanowisko polityczne.

Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na tę metodę założenia rachunku, to musisz się udać do placówki Millennium i potwierdzić swoją tożsamość.

Zarówno voucher, jak i premia gotówkowa zostaną Ci przekazane tylko pod warunkiem, że nie rozwiążesz, nie wypowiesz lub nie odstąpisz od umowy o rachunek oraz nie odwołasz udzielonych zgód.

Zdobyte przez Ciebie bonusy nie podlegają opodatkowaniu.

Oferta Banku Millennium

Jak wspomnieliśmy, Konto 360° występuje w różnych wersjach. Różnica sprowadza się do aktywności, jakie należy zrealizować, by uniknąć comiesięcznych prowizji.

Parametry dla podstawowej wersji tego rachunku wyglądają następująco:

a dla wariantu Student tak:

200 zł na zakupy + 200 zł na dowolny cel

Im wyższa premia, tym lepiej dla uczestnika promocji. W tym przypadku całkowita kwota bonusu jest bardzo atrakcyjna, ale połowa z niej to voucher do sklepu internetowego Huawei. Dodatkowym ograniczeniem jest fakt, że uczestnikiem promocji może być tylko osoba posiadająca telefon wymienionej marki.

Tak więc ostateczna ocena tej akcji zależy od tego, z jakiego smartfona korzystasz i czy w sklepie internetowym Huawei znajdują się rzeczy, którymi jesteś zainteresowany.

Przydatne dokumenty

  1. 2021-04/konto-360-w-promocji-z-huawei

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.