Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Aktualnie obowiązuje oferta z premią 450 zł na start, która łączy się z pozostałymi promocjami konta. Jeśli z niej skorzystasz, możesz zyskać jeszcze więcej, nawet 1950 zł.

Do 1500 zł i BEZTERMINOWY brak opłat w promocji Konta Firmowego Godnego Polecenia w Santanderze!

Do 1500 zł i BEZTERMINOWY brak opłat w promocji Konta Firmowego Godnego Polecenia w Santanderze!
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocje dla firm organizuje w ostatnich miesiącach kilka banków. Należy do nich Santander Bank Polska, który w trwającej do 31 lipca 2023 r. akcji "Promocja godna polecenia - edycja 4" proponuje 1500 zł łącznej premii oraz bezwarunkowy i bezterminowy brak opłat za konto firmowe.

1500 zł premii i bezterminowe zwolnienie z opłat

Santander Bank Polska nadal aktywnie walczy o pozyskanie klientów biznesowych, stara się, by oferowane dla nich bonusy nie ustępowały propozycjom konkurencji. Otwierając teraz Konto Firmowe Godne Polecenia, możesz przez 6 miesięcy otrzymywać 3% wydatków kartą (nawet 150 zł miesięcznie), a do tego 300 zł za podpisanie pierwszej umowy o kredyt i kolejne 300 zł za skorzystanie z leasingu lub pożyczki leasingowej.

To nie wszystko. Bank oferuje także bezterminowe zwolnienie z opłat za podstawowe operacje bankowe, czyli:

 • prowadzenie Konta Firmowego Godnego Polecenia;
 • przelewy w systemie Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej Santander Mini Firma;
 • przelewy w formie polecenia wypłaty w EUR do krajów EOG innych niż Polska – polecenie przelewu SEPA;
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu w bankowości internetowej i mobilnej;
 • realizację zleceń stałych na konta w innych bankach w usługach bankowości elektronicznej Mini Firma;
 • smsKody autoryzacyjne;
 • polecenia zapłaty w innym banku w bankowości internetowej i mobilnej.

Ponadto, pod warunkiem wyrażenia zgód marketingowych, bezterminowo otrzymasz zwolnienie z opłaty za:

 • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN;
 • wypłatę ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą.

Proste warunki uczestnictwa

W tej akcji mogą wziąć udział osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, posługujące się polskim dowodem osobistym, które od 1 stycznia 2022 r. do dnia przystąpienia do promocji nie posiadały w Santander Bank Polska żadnego rachunku firmowego; korzystanie z konta osobistego nie stanowi przeszkody.

900 zł za płatności kartą

Skoro już wiesz, co możesz zyskać i czy kwalifikujesz się do promocji, czas przedstawić szczegółowo kroki niezbędne do otrzymania premii.

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej 31 lipca 2023 r. otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia z kartą debetową Mastercard/Visa Business i bankowością elektroniczną Mini Firma poprzez stronę banku. Opcjonalnie możesz to zrobić przez infolinię lub w oddziale.

Pamiętaj o wyrażeniu zgody na marketing banku, w przeciwnym razie nie uzyskasz premii!

Informacja
Informacja

Aby uzyskać zwolnienie z opłat za kartę debetową i wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie

 • nie wyrażaj sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych,
 • wyraź i utrzymaj zgody na kontakt telefoniczny oraz elektroniczny w celach marketingowych.
Krok 2
Krok 2

Przez kolejnych 6 miesięcy, licząc od miesiąca, w którym otworzyłeś konto, płać aktywnie kartą debetową.

Krok 3
Krok 3

Przez pół roku, poczynając od miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś rachunek, wykonaj do 20. dnia miesiąca przynajmniej jeden przelew do ZUS na min. 200 zł.

Nagroda
Nagroda

Premia za dany miesiąc – 3% transakcji kartą, max. 150 zł – trafi na Twoje Konto Firmowe Godne Polecenia w ciągu 45 dni po zakończeniu miesiąca kalendarzowego, w którym transakcje zostały wykonane.

Wyjaśnijmy to na przykładzie. Jeśli założysz konto w grudniu 2022 r., to w tym miesiącu powinieneś już zacząć korzystać z karty, natomiast przelew do ZUS na kwotę min 200 zł musisz zrobić po raz pierwszy w styczniu 2023 r. Po spełnieniu tych warunków bank zwróci Ci do połowy lutego 3% wydatków z grudnia.

Dodatkowe kwestie

W regulaminie akcji jest zapis, że bank nie przyzna Ci zwrotu części wydatków kartą, jeśli przychody Twojej firmy przekroczą 10 mln zł rocznie.

Wypowiedzenie umowy bankowości Mini Firma lub odwołanie zgód marketingowych też będzie oznaczało wykluczenie z akcji.

Premia otrzymana w promocji stanowi przychód Twojej firmy, zatem do Twoich obowiązków będzie należało rozliczenie się z niej z urzędem skarbowym.

300 zł za kredyt

Santander przewidział także dodatkową premię w wysokości 300 zł za podpisanie umowy kredytu. Nagrodę otrzymasz pod warunkiem, że w ciągu 6 miesięcy od daty przystąpienia do promocji podpiszesz umowę o wybrany kredyt. Ważne jest przy tym, byś począwszy od miesiąca, w którym wystąpił najbliższy termin opłacenia składek do ZUS, realizował je regularnie w kwocie przynajmniej 200 zł. Musisz to robić minimum do miesiąca następującego po tym, w którym zawrzesz umowę kredytową.

Bonus będzie wypłacony na Konto Firmowe Godne Polecenia w ciągu 45 dni po miesiącu zawarcia umowy kredytowej, o ile spełnisz powyższy warunek, będziesz miał aktywne zgody marketingowe i brak sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych w celach promocyjnych oraz nie spłacisz zaciągniętego kredytu do momentu wypłaty premii.

300 zł także za skorzystanie z leasingu

300 zł premii otrzymasz też za skorzystanie z leasingu bądź pożyczki leasingowej w Santander Leasing SA. Termin podpisania umowy, zadania do wykonania oraz zasady wypłaty bonusu są identyczne z tymi dotyczącymi produktów kredytowych.

Konto Firmowe Godne Polecenia w Santanderze

W ramach promocji Santander zaproponował zwolnienie z opłat za konto, kartę, bankomaty i przelewy bezterminowo.

Solidna pomoc dla firm

Podstawowa premia, jaką można zdobyć w tej akcji – 900 zł - to bardzo solidne wsparcie dla małych firm. Co ważne, Santander nie wymaga zapłacenia kartą określonej kwoty czy wykonania pewnej liczby transakcji. Można powiedzieć, że wysokość nagrody zależy od samego przedsiębiorcy, od tego, jak często będzie używał "debetówki". Dodatkowo, jeśli szukasz np. finansowania w postaci leasingu lub kredytu, masz szanse na dwie nagrody po 300 zł, czyli łącznie możesz zyskać nawet 1500 zł!

Z pozytywnym zaskoczeniem przyjęliśmy utrzymanie przez bank bezterminowego zwolnienia z opłat za podstawowe usługi.

Jeśli szukasz darmowego konta firmowego lub rozważałeś wcześniej otwarcie rachunku dla firmy w Santander Bank Polska, to aktualna promocja sprawia, że nadszedł na to idealny moment.

Możesz też zyskać jako klient indywidualny

Rozważając nawiązanie współpracy z Santanderem, warto, byś spojrzał na propozycje skierowane do klientów indywidualnych. Dla tej grupy odbiorców bank też ma wiele do zaoferowania.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin "Promocja godna polecenia". Edycja 4
 2. Regulamin promocji "eSklep z Santander Bank Polska SA"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.