Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 1500 zł premii i BEZTERMINOWY brak opłat w promocji Konta Firmowego Godnego Polecenia w Santanderze!

Do 1500 zł premii i BEZTERMINOWY brak opłat w promocji Konta Firmowego Godnego Polecenia w Santanderze!
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocje dla firm organizuje w ostatnich miesiącach kilka banków. Należy do nich Santander Bank Polska, który w trwającej do 28 lutego 2022 r. akcji "Promocja godna polecenia" proponuje wysokie 1500 zł łącznej premii oraz preferencyjne opłaty za konto firmowe.

1500 zł premii i bezterminowe zwolnienie z opłat

Santander Bank Polska nadal aktywnie walczy o pozyskanie klientów biznesowych, stara się, by oferowane dla nich bonusy nie ustępowały propozycjom konkurencji. Otwierając teraz Konto Firmowe Godne Polecenia, możesz przez 6 miesięcy otrzymywać 3% wydatków kartą (nawet 150 zł miesięcznie), a do tego 400 zł za podpisanie pierwszej umowy o kredyt, leasing lub pożyczkę leasingową i 200 zł za pakiet prywatnej opieki medycznej.

To nie wszystko. Bank oferuje także bezterminowe zwolnienie z opłat za podstawowe operacje bankowe, czyli:

 • prowadzenie Konta Firmowego Godnego Polecenia;
 • przelewy w systemie Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej Santander Mini Firma;
 • przelewy w formie polecenia wypłaty w EUR do krajów EOG innych niż Polska – polecenie przelewu SEPA;
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu w bankowości internetowej i mobilnej;
 • realizację zleceń stałych na konta w innych bankach w usługach bankowości elektronicznej Mini Firma;
 • smsKody autoryzacyjne;
 • polecenia zapłaty w innym banku w bankowości internetowej i mobilnej.

Ponadto, pod warunkiem wyrażenia zgód marketingowych bezterminowo otrzymasz zwolnienie z opłaty za:

 • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN;
 • wypłatę ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą.

Proste warunki uczestnictwa

W tej akcji mogą wziąć udział osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, posługujące się polskim dowodem osobistym, które od 31 marca 2019 r. do dnia przystąpienia do promocji nie posiadały w Santander Bank Polska żadnego rachunku firmowego; korzystanie z konta osobistego nie stanowi przeszkody.

900 zł za płatności kartą

Skoro już wiesz, co możesz zyskać i czy kwalifikujesz się do promocji, czas przedstawić szczegółowo kroki niezbędne do otrzymania premii.

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej 28 lutego 2022 r. otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia z kartą debetową Mastercard/Visa Business i bankowością elektroniczną Mini Firma poprzez stronę banku. Opcjonalnie możesz to zrobić przez infolinię lub w oddziale.

Pamiętaj o wyrażeniu zgody na marketing banku, w przeciwnym razie nie uzyskasz prawa do premii!

Informacja
Informacja

Aby uzyskać zwolnienie z opłat za kartę debetową i wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie

 • nie wyrażaj sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych,
 • wyraź i utrzymaj zgody na kontakt telefoniczny oraz elektroniczny w celach marketingowych.
Krok 2
Krok 2

Przez pół roku, poczynając od miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś rachunek, wykonaj do 15. dnia miesiąca przynajmniej jeden przelew do ZUS na min. 200 zł.

Krok 3
Krok 3

Przez kolejnych 6 miesięcy, licząc od dnia otwarcia konta, płać aktywnie kartą debetową.

Nagroda
Nagroda

Premia za dany miesiąc – 3% transakcji kartą, max. 150 zł – trafi na Twoje Konto Firmowe Godne Polecenia do końca następnego miesiąca kalendarzowego.

Wyjaśnijmy to na przykładzie. Jeśli założysz konto w listopadzie, to przelew do ZUS na kwotę min 200 zł musisz zrobić po raz pierwszy w grudniu. Wówczas w tym samym miesiącu bank zwróci Ci 3% (maksymalnie 150 zł) wydatków dokonanych firmową kartą debetową w listopadzie.

Dodatkowe kwestie

W regulaminie akcji jest zapis, że bank nie przyzna Ci zwrotu części wydatków kartą, jeśli przychody Twojej firmy przekroczą 10 mln zł rocznie.

Wypowiedzenie umowy bankowości Mini Firma lub odwołanie zgód marketingowych też będzie oznaczało wykluczenie z akcji.

Premia otrzymana w promocji stanowi przychód Twojej firmy, zatem to do Twoich obowiązków będzie należało rozliczenie się z niej z urzędem skarbowym.

400 zł za finansowanie i 200 zł za pakiet medyczny

W promocji Santander przewidział także dwie dodatkowe premie:

 1. 400 zł za zawarcie umowy kredytu z Santander Bank Polska bądź leasingu/pożyczki leasingowej z Santander Leasing SA w ciągu 6 miesięcy od przystąpienia do promocji. Warunkiem wypłaty premii są aktywne zgody marketingowe i comiesięczne opłaty składek do ZUS.
 2. 200 zł za pakiet prywatnej opieki medycznej LUX MED Sp. z o.o., o który umowa zostanie zawarta za pośrednictwem Santander Bank Polska SA i podpisana w ciągu 6 miesięcy od przystąpienia do promocji. Warunki otrzymania tej premii są takie same jak w pkt. 1.

Nagrody zostaną przekazane na Konto Firmowe Godne Polecenia do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kredyt/leasing i/lub pakiet medyczny.

Dodatkowe bonusy dla aktywnych

Twoje zyski mogą być jeszcze większe, jeśli skorzystasz z innych propozycji Santandera dla przedsiębiorców.

Konto Firmowe Godne Polecenia w Santanderze

W ramach promocji Santander zaproponował zwolnienie z opłat za konto, kartę, bankomaty i przelewy bezterminowo.

Solidna pomoc dla firm

Podstawowa premia, jaką można zdobyć w tej akcji – 900 zł - to bardzo solidne wsparcie dla małych firm. Co ważne, Santander nie wymaga zapłacenia kartą określonej kwoty czy wykonania pewnej liczby transakcji. Można powiedzieć, że wysokość nagrody zależy od samego przedsiębiorcy, od tego, jak często będzie używał "debetówki". Dodatkowo, jeśli szukasz np. finansowania w postaci leasingu lub kredytu bądź interesuje Cię prywatna opieka medyczna, masz szanse na kolejne 600 zł i łącznie zyskasz nawet 1500 zł!

Z pozytywnym zaskoczeniem przyjęliśmy także, że w tej odsłonie promocji bank wprowadził bezterminowe zwolnienie z opłat za podstawowe usługi. Choć trudno w to uwierzyć, Konto Firmowe Godne Polecenia możesz mieć prawie za darmo, co jest ewenementem na rynku.

Jeśli szukasz darmowego konta firmowego lub rozważałeś wcześniej otwarcie rachunku dla firmy w Santander Bank Polska, to aktualna promocja sprawia, że nadszedł na to idealny moment.

Możesz też zyskać jako klient indywidualny

Rozważając nawiązanie współpracy z Santanderem, warto, byś spojrzał na propozycje skierowane do klientów indywidualnych. Dla tej grupy odbiorców bank też ma wiele do zaoferowania.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin "Promocja godna polecenia"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.