Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

900 zł premii moneyback z Kontem Firmowym Godnym Polecenia w Santander Bank Polska

W swoich tekstach wykorzystuje zdobyte wykształcenie ekonomiczne i polonistyczne. Produkty bankowe nie mają przed nią tajemnic. Jej hobby to gry planszowe.

900 zł premii moneyback z Kontem Firmowym Godnym Polecenia w Santander Bank Polska
Źródło: strona Santander Bank Polska

Niewiele banków organizuje akcje specjalne dotyczące rachunków firmowych. Jednym z nich, który na dodatek robi to konsekwentnie od dłuższego czasu, jest Santander Bank Polska. W trwającej do 31 marca 2020 r. akcji "Promocja dla przedsiębiorców III" możesz otrzymać zarówno premię gotówkową, jak i preferencyjne opłaty za konto firmowe.

900 zł premii moneyback i zwolnienie z opłat przez 2 lata

Santander Bank Polska nadal aktywnie walczy o pozyskanie klientów biznesowych, stara się, by oferowane dla nich bonusy nie ustępowały propozycjom konkurencji. Otwierając teraz rachunek Konto Firmowe Godne Polecenia, możesz przez 6 miesięcy otrzymywać 4% wydatków kartą, nawet 150 zł miesięcznie.

To nie wszystko. Bank oferuje także dwuletnie zwolnienie z opłat za:

  • prowadzenie Konta Firmowego Godnego Polecenia;
  • wydanie i używanie pierwszej karty debetowej w PLN;
  • wypłatę z wszystkich bankomatów w kraju i za granicą;
  • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu w bankowości internetowej i mobilnej;
  • przelewy krajowe w systemie Elixir w bankowości internetowej i mobilnej;
  • smsKody autoryzacyjne;
  • zlecenia stałe na konto w innym banku w bankowości internetowej i mobilnej;
  • polecenia zapłaty w innym banku w bankowości internetowej i mobilnej.

Dodajmy, że w trwającej równolegle promocji możesz otrzymywać zwrot części opłat za autostrady, hotele czy kwot wydanych na paliwo na stacjach Circle K. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Proste warunki uczestnictwa

W tej akcji mogą wziąć udział osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które od 31 marca 2019 r. do dnia przystąpienia do promocji nie posiadały w Santander Bank Polska żadnego rachunku firmowego; posiadanie konta osobistego nie stanowi przeszkody.

Wysoka premia za płatności kartą

Skoro już wiesz, co możesz zyskać i czy kwalifikujesz się do promocji, czas przedstawić szczegółowo kroki niezbędne do otrzymania premii.

Drukuj

Wyjaśnijmy to na przykładzie. Jeśli założysz konto w styczniu, to przelew do ZUS lub US na kwotę min 200 zł musisz zrobić po raz pierwszy w lutym. Wówczas w tym samym miesiącu bank zwróci Ci 4% (maksymalnie 150 zł) wydatków dokonanych firmową kartą debetową w styczniu.

Dodatkowe kwestie

W regulaminie akcji jest zapis, że bank nie przyzna Ci zwrotu części wydatków kartą, jeśli przychody Twojej firmy przekroczą 10 mln zł rocznie.

Wypowiedzenie umowy bankowości Mini Firma lub odwołanie zgód marketingowych też będzie oznaczało wykluczenie z akcji.

Premia otrzymana w promocji stanowi przychód Twojej firmy, zatem to do Twoich obowiązków będzie należało rozliczenie się z niej z urzędem skarbowym.

Konto Firmowe Godne Polecenia w Santanderze

Trudno powiedzieć, jak będą wyglądały opłaty za Konto Firmowe Godne Polecenia za 2 lata, po zakończeniu okresu promocyjnego. Mimo to warto spojrzeć na ich aktualną wysokość.

Zwrot wydatków za autostrady, hotele i paliwo

Wspomnieliśmy wcześniej o możliwości otrzymania zwrotu części wydatków za autostrady, hotele czy paliwo. W tym przypadku też nie ma specjalnych wymagań - po prostu trzeba aktywnie korzystać z firmowej karty debetowej, a zwroty w określonej wysokości będą naliczane automatycznie.

Solidna pomoc dla firm

Maksymalna premia, jaką można zdobyć w tej akcji - 900 zł, to bardzo solidne wsparcie dla małych firm. Co ważne, Santander nie wymaga zapłacenia kartą określonej kwoty czy wykonania pewnej liczby transakcji. Można powiedzieć, że wysokość nagrody zależy od samego przedsiębiorcy, od tego, jak często będzie używał "debetówki". Zyski dodatkowo powiększą płatności kartą za autostrady, hotele czy paliwo, bo i za te transakcje bank zwraca część wydatków w trwającej równolegle promocji.

Masz już komplet informacji. Teraz czas na Twój ruch, czyli rozważenie oferty Santander Bank Polska. Jeśli często płacisz kartą debetową - promocja będzie w sam raz dla Ciebie, podobnie gdy szukasz taniego rachunku na start dla Twojej firmy. W przeciwnym wypadku lepiej zerknij na nasz ranking kont firmowych i wybierz inną propozycję.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Promocja dla przedsiębiorców III"

O banku

Santander Bank Polska powstał w wyniku fuzji Banku Zachodniego S.A. z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym S.A w 2001 roku. Od 1 kwietnia 2011 r. jest częścią Grupy Santander – jednej z największych w Europie i na świecie. W 2013 r. Santander Bank Polska połączył się z Kredyt Bankiem, stając się tym samym trzecim co do wielkości bankiem w Polsce pod względem aktywów i depozytów. Od 7 września 2018 r. bank funkcjonuje pod nazwą Santander Bank Polska i może się poszczycić jedną z największych w Polsce siecią placówek i oddziałów (blisko 1000).

Czytaj więcej