Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 grudnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Santander Bank Polska lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: 900 zł premii moneyback z Kontem Firmowym Godnym Polecenia w Santander Bank Polska.

900 zł zwrotu z Kontem Firmowym Godnym Polecenia w Santander Bank Polska, dodatkowy moneyback z kartą Mastercard Business Debit

Beata Szymańska

Łączy wieloletnie doświadczenie w pracy redaktora z entuzjazmem dla wszystkiego, co nowe. Specjalizuje się w tematyce finansowej i prześwietlaniu bankowych ofert.

900 zł zwrotu z Kontem Firmowym Godnym Polecenia w Santander Bank Polska, dodatkowy moneyback z kartą Mastercard Business Debit

Przedsiębiorco! Sprawdź, co możesz zyskać!

To już druga edycja "Promocji dla przedsiębiorców" Santander Bank Polska z premią za otwarcie Konta Firmowego Godnego Polecenia. Jeśli zdecydujesz się na udział w tej akcji, możesz zgarnąć następujące profity:

 1.  Zwrot 4% transakcji bezgotówkowych kartą debetową przez 6 miesięcy (liczony od miesiąca, w którym otworzyłeś konto). Miesięczny limit moneybacku to 150 zł, zatem Twoja łączna premia może wynieść nawet 900 zł!
 2. Kolejną nagrodą jest dwuletnie zwolnienia z opłat za najważniejsze usługi bankowe:
  • prowadzenie Konta Firmowego Godnego Polecenia;
  • obsługę pierwszej karty debetowej do konta (do wyboru: Visa Business Electron lub MasterCard Business Debit);
  • przelewy Elixir wykonywane przez bankowość internetową Santander Mini Firma;
  • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash zlecanych w bankowości internetowej;
  • realizację zlecenia stałego na rachunek w innym banku drogą elektroniczną;
  • realizację polecenia zapłaty na rachunek w innym banku zlecanego elektronicznie;
  • smsKody do autoryzacji transakcji;
  • wypłaty gotówki w bankomatach i terminalach innych sieci w Polsce i za granicą.

"Promocja dla przedsiębiorców II" potrwa do 31 grudnia 2019 r. (włącznie).

Kolejny benefit - krótki okres karencji

Najnowsza oferta jest skierowana do przedsiębiorców (rozumianych jako osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą), którzy od dnia 31 marca 2019 r., do dnia przystąpienia do akcji nie posiadali w Santander Bank Polska żadnego rachunku firmowego. 

Posiadanie produktów dla klienta indywidualnego nie wyklucza w żaden sposób z udziału w promocji. Tak więc możesz korzystać z konta osobistego w Santanderze i spokojnie wziąć udział w akcji dla przedsiębiorców. Mało tego - jeśli zamknąłeś rachunek firmowy w tym banku do 31 marca tego roku, nie zostaniesz wykluczony z obecnej promocji. Tak krótki okres karencji jest dzisiaj ewenementem, dlatego uznajemy go za kolejny atut tej promocji. 

Jak zyskać nawet 900 zł premii pieniężnej?

Aby zgarnąć premię, musisz łącznie wykonać następujące czynności:

Drukuj

Weź pod uwagę, że aby otrzymać maksymalną miesięczną kwotę zwrotu - 150 zł – musisz wykonać transakcje kartą na min. 3750 zł.

O czym warto wiedzieć?

Ważna informacja - bank zastrzega sobie prawo wypowiedzenia warunków promocji (co w praktyce oznacza, że nie otrzymasz moneybacku za płatności kartą), jeśli roczne przychody Twojej firmy przekroczą 10 mln zł rocznie. Bank może również wykluczyć Cię z promocji, jeśli wypowiesz umowę bankowości Mini Firma lub odwołasz zgody marketingowe. Wreszcie - może sprawdzić, czy w okresie od 31 marca 2019 r. do dnia przystąpienia do promocji posiadałeś rachunek firmowy w banku (jeśli tak – stracisz prawo do premii). Dodajmy jeszcze, że z promocji wyłączone są następujące produkty: karta debetowa Visa Business i Usługa płatności Przelew24.

Dodatkowy zysk – od 2 do 6% moneyback za wybrane transakcje!

900 zł premii robi wrażenie, co jednak powiesz na jeszcze wyższe zyski? W promocji "W podróży 2-4-6" możesz uzyskać zwrot części wydatków kartą Mastercard Business Debit w Polsce. Moneyback naliczany jest przez cały rok, a łączna suma miesięcznego zwrotu za wydatki w hotelach, motelach i za autostrady wynosi 200 zł.

Ile kosztuje Konto Firmowe Godne Polecenia?

Konto Firmowe Godne Polecenia jest przeznaczone głównie dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Zanim podejmiesz decyzję o uczestnictwie w akcji, zapoznaj się z warunkami jego prowadzenia.

Wysoka nagroda za realizację prostych zadań

Trzeba przyznać, że firmowa promocja Santandera prezentuje się bardzo korzystnie. Wymogi akcji są przystępne i nie wymagają żadnej dodatkowej aktywności. Przelewy do ZUS/US wykonuje praktycznie każda firma, ponieważ są jej prawnym obowiązkiem. Także płatności firmową kartą debetową to dość standardowa czynność na rachunku bieżącym i trudno uznać je za wyśrubowany warunek.

Zwróć uwagę, że korzystając z tej promocji otrzymasz na dwa lata praktycznie darmowe konto, z bezpłatną kartą, nielimitowanymi przelewami i bankomatami oraz pakietem darmowych przelewów natychmiastowych. W sumie gwarancja zwolnienia z opłat obejmuje aż 8 operacji, w tym kilka kluczowych w prowadzeniu działalności. Do tego zyskujesz pewność, że przez 24 miesiące bank nie zaskoczy Cię podwyżkami i będziesz mógł spokojnie prowadzić swój biznes nie irytując się wzrostem kosztów za konto.

Jeśli dodamy do tego nawet 900 zł premii pieniężnej i moneyback za korzystanie z Mastercard Business Debit w określonych miejscach - otrzymamy naprawdę dobrą ofertę. Sam jednak rozważ, czy warto z niej skorzystać. Naszym zdaniem jest to ciekawa propozycja.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin "Promocji dla przedsiębiorców II"

O banku

Santander Bank Polska powstał w wyniku fuzji Banku Zachodniego S.A. z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym S.A w 2001 roku. Od 1 kwietnia 2011 r. jest częścią Grupy Santander – jednej z największych w Europie i na świecie. W 2013 r. Santander Bank Polska połączył się z Kredyt Bankiem, stając się tym samym trzecim co do wielkości bankiem w Polsce pod względem aktywów i depozytów. Od 7 września 2018 r. bank funkcjonuje pod nazwą Santander Bank Polska i może się poszczycić jedną z największych w Polsce siecią placówek i oddziałów (blisko 1000).

Czytaj więcej