Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 900 zł zwrotu z Kontem Firmowym Godnym Polecenia w Santander Bank Polska i gwarancja braku opłat!

Aldona Derdziak
Aldona Derdziak

W swoich tekstach wykorzystuje zdobyte wykształcenie ekonomiczne i polonistyczne. Produkty bankowe nie mają przed nią tajemnic. Jej hobby to gry planszowe.

Nawet 900 zł zwrotu z Kontem Firmowym Godnym Polecenia w Santander Bank Polska i gwarancja braku opłat!
Źródło: strona promocji

Santander bardzo pozytywnie zaskoczył klientów, którzy poszukują rachunku do obsługi swojego biznesu. "Promocja dla przedsiębiorców" trwa do 31 lipca 2019 r. i można w niej zyskać nie tylko jedną premię pieniężną. Zacznijmy od tej tej najważniejszej.

900 zł premii i zwolnienie z opłat

Jak już wspomnieliśmy, w tej akcji można zyskać dwie nagrody.

Po pierwsze zwrot 4% transakcji bezgotówkowych kartą debetową przez 6 miesięcy (liczonych od dnia otwarcia konta) - miesięczny limit to 150 zł, zatem Twoja łączna premia może wynieść nawet 900 zł!

Po drugie - bank zwolni Cię przez 24 miesiące z opłat za:

 • prowadzenie Konta Firmowego Godnego Polecenia;
 • obsługę pierwszej karty debetowej do konta;
 • przelewy Elixir wykonywane przez bankowość internetową Santander Mini Firma;
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash zlecanych w bankowości internetowej;
 • realizację zlecenia stałego na rachunek w innym banku drogą elektroniczną;
 • realizację polecenia zapłaty na rachunek w innym banku zlecanego elektronicznie;
 • smsKody do autoryzacji transakcji;
 • wypłaty gotówki w bankomatach i terminalach innych sieci w Polsce i za granicą.

W skrócie - korzystając z tej promocji, otrzymujesz praktycznie darmowe konto, z bezpłatną kartą, nielimitowanymi przelewami i bankomatami oraz pakietem darmowych przelewów natychmiastowych (bardzo przydatne przy prowadzeniu działalności). A do tego możesz zgarnąć nawet 900 zł premii pieniężnej.

Brzmi dobrze, ale sprawdźmy, kto kwalifikuje się do udziału tej promocji.

Bardzo krótki okres karencji

W akcji mogą wziąć udział osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które nie posiadały w Santander Bank Polska żadnego rachunku firmowego zarówno na dzień 31 marca 2019 r., jak i na dzień przystąpienia do akcji.

Co istotne, możesz posiadać konto indywidualne w Santanderze i wciąż skorzystać z promocji - ważne, abyś na wskazany dzień nie był właścicielem rachunku dla firm. A jeśli zamknąłeś rachunek firmowy w tym banku do 31 marca tego roku, to także się kwalifikujesz. To bardzo dobra wiadomość!

Jak zyskać nawet 900 zł premii pieniężnej?

Warunki promocji są wyjątkowo przyjazne klientowi.

Krok 1
Krok 1

Do 31 lipca 2019 r. podpisz umowę o Konto Firmowe Godne Polecenia. Pierwszym krokiem jest wypełnienie wniosku o rachunek na stronie internetowej banku.

Pamiętaj, aby zawrzeć umowę o bankowość elektroniczną Mini Firma i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych oraz kontakt banku (telefoniczny i elektroniczny) w celach marketingowych.

Krok 2
Krok 2

W miesiącu otwarcia konta i kolejnych 5 miesiącach:

 • wykonaj przelew do ZUS lub US na kwotę min. 200 zł,
 • aktywnie płać kartą.
Nagroda
Nagroda

Premia za transakcje kartą trafi na Twoje nowo otwarte Konto Firmowe Godne Polecenia do 25. dnia kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Maksymalna miesięczna kwota zwrotu to 150 zł i - jak łatwo policzyć - przysługuje przy transakcjach na łączną kwotę min. 3750 zł.

O czym warto wiedzieć?

Premia za transakcje kartą trafi na Twoje nowo otwarte Konto Firmowe Godne Polecenia do 25. dnia kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Ważne - jeśli posiadasz już w Santanderze konto firmowe, wypowiesz umowę bankowości Mini Firma, odwołasz zgody marketingowe bądź przychody Twojej firmy przekroczą 10 mln zł rocznie, bank może wypowiedzieć wobec Ciebie warunki promocji.

Dodatkowo od 2 do 6% moneyback za wybrane transakcje!

Równolegle trwa promocja "W podróży 2-4-6". W jej ramach możesz uzyskać zwrot części wydatków kartą Mastercard Business Debit w Polsce. Bank odda Ci

 • 2% z transakcji dokonanych na stacjach benzynowych Circle K,
 • 4% za wydatki w hotelach i motelach,
 • 6% kosztów przejazdu autostradami.

Moneyback naliczany jest przez cały rok. W przypadku transakcji na stacjach Cirle K nie ma żadnych limitów kwotowych, natomiast łączna suma miesięcznego zwrotu za wydatki w hotelach, motelach i za autostrady wynosi 200 zł.

Szczegóły tej akcji znajdziesz w tym tekście.

Ile kosztuje Konto Firmowe Godne Polecenia?

Konto Firmowe Godne Polecenia jest przeznaczone głównie dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Jak już wspomnieliśmy, przez 2 lata z konta możesz korzystać praktycznie bez żadnych opłat. Po tym czasie Santander Bank Polska zmieni dla Ciebie cennik, ale i tak w większości przypadków będziesz mógł uniknąć podstawowych opłat.

Pod warunkiem dokonania w danym miesiącu przelewu do ZUS-u w kwocie min. 200 zł unikniesz 25-złotowej opłaty za prowadzenie konta. Bank co miesiąc pobiera 7 zł za obsługę karty – chyba, że wydasz za jej pomocą min. 400 zł. Z kontem firmowym nie zapłacisz za wypłatę gotówki z bankomatów własnych Santandera, a korzystanie z obcych maszyn wiąże się jednak z prowizją w wysokości 3,5%, min. 5 zł. Posiadacze konta mogą dodatkowo otworzyć jeden bezpłatny rachunek walutowy w euro, dolarach amerykańskich lub funtach.

Jest też możliwość, byś przez 18 miesięcy nie płacił za dzierżawę terminala POS.

Prawdziwie rekordowa premia dla firm

Wiosenna promocja dla przedsiębiorców w Santanderze to naprawdę atrakcyjna okazja. Warunki tej akcji są wyjątkowo przystępne i nie wymagają dodatkowej, specjalnej aktywności. Pierwszy - przelew do ZUS/US - to rutyna praktycznie każdej firmy, natomiast drugi, czyli płatności kartą debetową, również jest dość standardową czynnością na rachunku bieżącym.

Jeśli dodamy do tego zwolnienie z podstawowych opłat związanych z kontem firmowym, otrzymamy naprawdę dobrą ofertę dla przedsiębiorców. A przecież jeszcze jest moneyback za korzystanie z Mastercard Business Debit w określonych miejscach.

Zatem jeśli poszukujesz rachunku dla swojego biznesu, załóż Konto Firmowe Godne Polecenia i ciesz się comiesięcznym zwrotem za płatności kartą.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin „Promocji dla przedsiębiorców”

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.

Więcej o Santander Bank Polska