Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

900 zł premii moneyback i zwolnienie z opłat na 2 lata z Kontem Firmowym Godnym Polecenia w Santander Bank Polska

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

900 zł premii moneyback i zwolnienie z opłat na 2 lata z Kontem Firmowym Godnym Polecenia w Santander Bank Polska
Źródło: strona Santander Bank Polska

Niewiele banków organizuje akcje specjalne dotyczące rachunków firmowych. Jednym z nich, który na dodatek robi to konsekwentnie od dłuższego czasu, jest Santander Bank Polska. W trwającej do 30 września 2020 r. akcji "Promocja dla przedsiębiorców IV" możesz otrzymać zarówno premię gotówkową, jak i preferencyjne opłaty za konto firmowe.

900 zł premii moneyback i zwolnienie z opłat przez 2 lata

Santander Bank Polska nadal aktywnie walczy o pozyskanie klientów biznesowych, stara się, by oferowane dla nich bonusy nie ustępowały propozycjom konkurencji. Otwierając teraz Konto Firmowe Godne Polecenia, możesz przez 6 miesięcy otrzymywać 3% wydatków kartą, nawet 150 zł miesięcznie.

To nie wszystko. Bank oferuje także dwuletnie zwolnienie z opłat za:

  • prowadzenie Konta Firmowego Godnego Polecenia;
  • przelewy w systemie Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej Santander Mini Firma;
  • przelewy w formie polecenia wypłaty w EUR do krajów EOG innych niż Polska - polecenie przelewu SEPA;
  • wydanie i używanie pierwszej karty debetowej w PLN;
  • wypłatę z wszystkich bankomatów w kraju i za granicą;
  • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu w bankowości internetowej i mobilnej;
  • realizację zleceń stałych na konta w innych bankach w usługach bankowości elektronicznej Mini Firma
  • smsKody autoryzacyjne;
  • polecenia zapłaty w innym banku w bankowości internetowej i mobilnej.

Proste warunki uczestnictwa

W tej akcji mogą wziąć udział osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które od 31 marca 2019 r. do dnia przystąpienia do promocji nie posiadały w Santander Bank Polska żadnego rachunku firmowego; posiadanie konta osobistego nie stanowi przeszkody.

Atrakcyjna premia za płatności kartą

Skoro już wiesz, co możesz zyskać i czy kwalifikujesz się do promocji, czas przedstawić szczegółowo kroki niezbędne do otrzymania premii.

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej 30 września 2020 r. otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia z kartą debetową i bankowością elektroniczną Mini Firma poprzez stronę banku. Opcjonalnie możesz to zrobić przez infolinię lub w oddziale.

Pamiętaj o wyrażeniu zgody na marketing banku, w przeciwnym razie nie uzyskasz prawa do premii!

Krok 2
Krok 2

Przez kolejnych 6 miesięcy, licząc od dnia otwarcia konta, płać aktywnie kartą debetową.

Krok 3
Krok 3

Przez pół roku, poczynając od miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś rachunek, wykonaj w danym miesiącu przynajmniej jeden przelew do ZUS lub US na min. 200 zł.

Nagroda
Nagroda

Premia za dany miesiąc - 3% transakcji kartą, max. 150 zł - trafi na Twoje Konto Firmowe Godne Polecenia do końca następnego miesiąca kalendarzowego.

Wyjaśnijmy to na przykładzie. Jeśli założysz konto w kwietniu, to przelew do ZUS lub US na kwotę min 200 zł musisz zrobić po raz pierwszy w maju. Wówczas w tym samym miesiącu bank zwróci Ci 3% (maksymalnie 150 zł) wydatków dokonanych firmową kartą debetową w kwietniu.

Dodatkowe kwestie

W regulaminie akcji jest zapis, że bank nie przyzna Ci zwrotu części wydatków kartą, jeśli przychody Twojej firmy przekroczą 10 mln zł rocznie.

Wypowiedzenie umowy bankowości Mini Firma lub odwołanie zgód marketingowych też będzie oznaczało wykluczenie z akcji.

Premia otrzymana w promocji stanowi przychód Twojej firmy, zatem to do Twoich obowiązków będzie należało rozliczenie się z niej z urzędem skarbowym.

Konto Firmowe Godne Polecenia w Santanderze

Trudno powiedzieć, jak będą wyglądały opłaty za Konto Firmowe Godne Polecenia za 2 lata, po zakończeniu okresu promocyjnego. Mimo to warto spojrzeć na ich aktualną wysokość.

Solidna pomoc dla firm

Maksymalna premia, jaką można zdobyć w tej akcji - 900 zł, to bardzo solidne wsparcie dla małych firm. Co ważne, Santander nie wymaga zapłacenia kartą określonej kwoty czy wykonania pewnej liczby transakcji. Można powiedzieć, że wysokość nagrody zależy od samego przedsiębiorcy, od tego, jak często będzie używał "debetówki".

Masz już komplet informacji. Teraz czas na Twój ruch, czyli rozważenie oferty Santander Bank Polska. Jeśli często płacisz kartą debetową - promocja będzie w sam raz dla Ciebie, podobnie gdy szukasz taniego rachunku na start dla Twojej firmy. W przeciwnym wypadku lepiej zerknij na nasz ranking kont firmowych i wybierz inną propozycję. Może tę związana z terminalami płatniczymi.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Promocja dla przedsiębiorców IV"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.

Więcej o Santander Bank Polska