Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

900 zł premii moneyback + 400 zł za terminal + brak opłat przez 2 lata za Konto Firmowe Godne Polecenia w Santanderze

900 zł premii moneyback + 400 zł za terminal + brak opłat przez 2 lata za Konto Firmowe Godne Polecenia w Santanderze
Źródło: najlepszekonto.pl

Niewiele banków organizuje akcje specjalne dotyczące rachunków firmowych. Jednym z nich, który na dodatek robi to konsekwentnie od dłuższego czasu, jest Santander Bank Polska. W trwającej do 31 października 2021 r. akcji "Promocja dla przedsiębiorców VI" możesz otrzymać zarówno premię gotówkową w wysokości nawet 1300 zł, jak i preferencyjne opłaty za konto firmowe.

1300 zł premii i zwolnienie z opłat przez 2 lata

Santander Bank Polska nadal aktywnie walczy o pozyskanie klientów biznesowych, stara się, by oferowane dla nich bonusy nie ustępowały propozycjom konkurencji. Otwierając teraz Konto Firmowe Godne Polecenia, możesz przez 6 miesięcy otrzymywać 3% wydatków kartą (nawet 150 zł miesięcznie), a do tego 400 zł za podpisanie pierwszej umowy o terminal z Elavon i aktywację urządzenia.

To nie wszystko. Bank oferuje także dwuletnie zwolnienie z opłat za:

  • prowadzenie Konta Firmowego Godnego Polecenia;
  • przelewy w systemie Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej Santander Mini Firma;
  • przelewy w formie polecenia wypłaty w EUR do krajów EOG innych niż Polska – polecenie przelewu SEPA;
  • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN;
  • wypłatę ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą;
  • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu w bankowości internetowej i mobilnej;
  • realizację zleceń stałych na konta w innych bankach w usługach bankowości elektronicznej Mini Firma
  • smsKody autoryzacyjne;
  • polecenia zapłaty w innym banku w bankowości internetowej i mobilnej.

Proste warunki uczestnictwa

W tej akcji mogą wziąć udział osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które od 31 marca 2019 r. do dnia przystąpienia do promocji nie posiadały w Santander Bank Polska żadnego rachunku firmowego; korzystanie z konta osobistego nie stanowi przeszkody.

Atrakcyjna premia za płatności kartą

Skoro już wiesz, co możesz zyskać i czy kwalifikujesz się do promocji, czas przedstawić szczegółowo kroki niezbędne do otrzymania premii.

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej 31 października 2021 r. otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia z kartą debetową Mastercard Business (z promocji wyłączone są karty Visa Business) i bankowością elektroniczną Mini Firma poprzez stronę banku. Opcjonalnie możesz to zrobić przez infolinię lub w oddziale.

Pamiętaj o wyrażeniu zgody na marketing banku, w przeciwnym razie nie uzyskasz prawa do premii!

Informacja
Informacja

Jak poinformował nas bank, w promocji można zawnioskować również o kartę Visa Business Electron.

Krok 2
Krok 2

Przez kolejnych 6 miesięcy, licząc od dnia otwarcia konta, płać aktywnie kartą debetową.

Krok 3
Krok 3

Przez pół roku, poczynając od miesiąca następującego po tym, w którym otworzyłeś rachunek, wykonaj do 15. dnia miesiąca przynajmniej jeden przelew do ZUS lub US na min. 200 zł.

Nagroda
Nagroda

Premia za dany miesiąc – 3% transakcji kartą, max. 150 zł – trafi na Twoje Konto Firmowe Godne Polecenia do końca następnego miesiąca kalendarzowego.

Wyjaśnijmy to na przykładzie. Jeśli założysz konto w kwietniu, to przelew do ZUS lub US na kwotę min 200 zł musisz zrobić po raz pierwszy w maju. Wówczas w tym samym miesiącu bank zwróci Ci 3% (maksymalnie 150 zł) wydatków dokonanych firmową kartą debetową w kwietniu.

Dodatkowe kwestie

W regulaminie akcji jest zapis, że bank nie przyzna Ci zwrotu części wydatków kartą, jeśli przychody Twojej firmy przekroczą 10 mln zł rocznie.

Wypowiedzenie umowy bankowości Mini Firma lub odwołanie zgód marketingowych też będzie oznaczało wykluczenie z akcji.

Premia otrzymana w promocji stanowi przychód Twojej firmy, zatem to do Twoich obowiązków będzie należało rozliczenie się z niej z urzędem skarbowym.

400 zł za terminal

O ile nie masz aktywnej umowy o terminal z Elavon, możesz zyskać dodatkowe 400 zł za jej podpisanie. Poniżej warunki uzyskania tego bonusu:

Krok 1
Krok 1

Po otwarciu konta w promocji (najpóźniej 31 października 2021 r.) zawrzyj za pośrednictwem banku umowę o terminal z Elavon Financial Services Designated Activity Company.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji aktywuj terminal poprzez przyjęcie pierwszej transakcji.

Nagroda
Nagroda

Premia 400 zł trafi na konto firmowe najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu dokonania pierwszej transakcji na Twoje konto otwarte w ramach promocji.

Dodatkowe bonusy dla aktywnych

Twoje zyski mogą być jeszcze większe, możesz bowiem skorzystać z promocji, w której do zgarnięcia jest 500 zł w bonach Sodexo za wysoki obrót na terminalu.

Konto Firmowe Godne Polecenia w Santanderze

Trudno powiedzieć, jak będą wyglądały opłaty za Konto Firmowe Godne Polecenia za 2 lata, po zakończeniu okresu promocyjnego. Mimo to warto spojrzeć na ich aktualną wysokość.

Solidna pomoc dla firm

Maksymalna premia, jaką można zdobyć w tej akcji – 1300 zł - to bardzo solidne wsparcie dla małych firm. Co ważne, Santander nie wymaga zapłacenia kartą określonej kwoty czy wykonania pewnej liczby transakcji. Można powiedzieć, że wysokość nagrody zależy od samego przedsiębiorcy, od tego, jak często będzie używał "debetówki".

Masz już komplet informacji. Teraz czas na Twój ruch, czyli rozważenie oferty Santander Bank Polska. Jeśli często płacisz kartą debetową – promocja będzie w sam raz dla Ciebie, podobnie gdy szukasz taniego rachunku na start dla Twojej firmy. W przeciwnym wypadku lepiej zerknij na nasz ranking kont firmowych i wybierz inną propozycję.

Możesz też zyskać jako klient indywidualny

Rozważając nawiązanie współpracy z Santanderem, warto, byś spojrzał na propozycje skierowane do klientów indywidualnych. Dla tej grupy odbiorców bank też ma wiele do zaoferowania.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin „Promocji dla przedsiębiorców" – VI edycja

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.