VI edycja programu poleceń z Citi Priority: nawet 1000 zł dla polecającego!

VI edycja programu poleceń z Citi Priority: nawet 1000 zł dla polecającego! Źródło obrazka: strona promocji

Citibank systematycznie promuje swoje flagowe konto Citi Priority. W kolejnej edycji programu poleceń za skuteczną rekomendację tego rachunku 10 osobom możesz zgarnąć rekordowe 1000 zł. Uwaga: podobnie jak w przypadku poprzedniej edycji, Citi Handlowy zobowiązał się do wypłacenia tylko 1000 premii.

W związku z tym, choć na udział w programie poleceń masz teoretycznie czas do 31 grudnia 2018 r., to zdecydowanie radzimy się pospieszyć. Istnieje ryzyko, że zwlekając zbyt długo ze spełnieniem warunków promocji, stracisz możliwość otrzymania premii. Pula 1000 nagród niemal na pewno wyczerpie się bowiem przed planowanym końcem obowiązywania oferty.

Możesz wziąć udział w promocji jako osoba polecająca, jeśli jesteś posiadaczem rachunku osobistego lub karty kredytowej w Citi Handlowym.

Otwarcie rachunku Citi Priority można natomiast polecić osobie, która po 1 stycznia 2017 r. nie posiadała w banku konta osobistego ani oszczędnościowego (dotyczy również współposiadaczy i pełnomocników). Oznacza to, że będziesz mógł polecić konta osobie, która we wspomnianym okresie posiadała lub aktualnie posiada kartę kredytową w Citibanku.

Aby przysługiwała Ci premia, zarówno Ty, jak i osoba, której polecisz rachunek, musicie spełnić określone warunki. Zacznijmy jednak od tego, że bonus możesz otrzymać za 10 osobom, które za Twoją namową zdecydują się na otwarcie konta Citi Priority. Maksymalna wartość Twojej nagrody może więc wynieść 1000 zł.

Zgarnij 100 zł za jedną osobę poleconą

Co dość charakterystyczne dla ofert tego typu, odebranie premii nie zależy tylko od Ciebie. Zacznijmy jednak od tego, co musisz zrobić jako osoba polecająca:

 1. Wejdź na i uzupełnij formularz. Będziesz musiał podać w nim dane swoje oraz osoby, której chciałbyś polecić konto Citi Priority.
 2. Po uzupełnieniu formularza koniecznie zaakceptuj warunki zawarte w regulaminie. W praktyce oznacza to, że zobowiązujesz się do poinformowania poleconego o przekazaniu bankowi jego danych.

Po wysłaniu formularza z rekomendacją bank skontaktuje się z rekomendowaną osobą - oczywiście jeśli spełnia ona warunki uczestnictwa w akcji.

Warunki dotyczące polecanego

Od tego momentu to właśnie od Twojego znajomego/członka rodziny będzie w dużej mierze zależało, czy otrzymasz premię. Aby tak się stało, osoba polecana powinna:

 1. Do 31 grudnia 2018 r. podpisać umowę o otwarcie konta Citi Priority oraz wyrazić zgodę na ujawnienie polecającemu (czyli Tobie) danych objętych tajemnicą bankową – w tym celu będzie musiała złożyć oświadczenie, którego wzór dołączono do regulaminu promocji.
 2. W okresie od założenia konta do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia rachunku:
  • utrzymać na wszystkich rachunkach w Citi Handlowym średniomiesięczne saldo w wysokości 30 tys. zł
   lub
   uzyskać saldo dzienne na rachunkach w Citibanku na poziomie min. 5 tys. zł - bank uwzględni tu wszystkie rachunki prowadzone na rzecz Poleconego, jednak nie weźmie pod uwagę środków pochodzących z innych rachunków osobistych w Citibanku ani kont, których Polecony jest współposiadaczem.,
  • dokonać co najmniej dwóch transakcji bezgotówkowych kartą debetową wydaną do konta tak, by ich łączna wartość wyniosła min. 300 zł.

Zdajemy sobie sprawę, że zapis dotyczący terminu spełnienia warunków przez osobę polecaną może się okazać dla Was niejasny. W związku z tym warto to uprościć: w przypadku kont założonych we wrześniu czas na spełnienie warunków upływa w listopadzie; dla umów z października – w grudniu itd.

Przekazanie premii

Bonus 100 zł wpłynie na Twoje konto (lub rachunek karty) najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia przez osobę polecaną wszystkich warunków. Jak już wspomnieliśmy, przysługuje Ci maksymalnie 10 premii po 100 zł każda.

Co istotne, bank przyznaje jednocześnie premię dodatkową w wysokości należnego podatku dochodowego i sam dokonuje wszelkich rozliczeń fiskalnych. 100 zł, które zasili Twoje konto, stanowi więc już premię „netto”.

Z regulaminem programu poleceń zapoznasz się tutaj.

Citi Priority w Citi Handlowym

Konto Citi Priority to rachunek, który tradycyjnie oferuje swoim posiadaczom udział w akcjach z ponadprzeciętną wartością premii. Co za tym idzie, jest to idealny produkt dla łowców okazji.

Wysokiej opłaty za prowadzenie konta (30 zł) możesz uniknąć na dwa sposoby: dzięki utrzymywaniu na wszystkich rachunkach salda w wysokości co najmniej 30 000 zł lub dzięki zapewnieniu zewnętrznych wpływów w kwocie min. 5 000 zł oraz posiadaniu kredytu/karty kredytowej w Citi Handlowym.

Uwaga! Otwierając do końca roku internetową wersję rachunku w promocji, możesz zyskać całkowite zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku.

Nie zapłacisz natomiast za korzystanie z karty debetowej, wypłatę z bankomatów na całym świecie (!) oraz zwykły przelew internetowy. Do kolejnych zalet rachunku należą: karta wielowalutowa oraz bogata oferta kart kredytowych.

Do 150 zł zwrotu za zakupy

Otwierając darmową, internetową wersję rachunku, możesz zyskać 5% zwrotu za płatności kartą przez pół roku - nawet 150 zł. Wystarczy, że zapewnisz jednorazowy wpływ wynagrodzenia w kwocie min. 1500 zł, przynajmniej raz zalogujesz się do systemu Citibank Online z poziomu przeglądarki na Twoim smartfonie, byś mógł ubiegać się o moneyback.

Oferta obowiązuje do 31 grudnia 2018 r., choć szansę na zwrot będzie ma tylko 3000 uczestników.

W sumie do 1150 zł premii!

Posiadacze konta Citi Priority zawsze mogą liczyć na korzystne oferty. Ledwo zakończyła się poprzednia edycja programu poleceń, a bank zdecydował o zorganizowaniu kolejnej. Świadczy to o sporej popularności akcji.

Tym razem na korzystających z rachunku czeka nie tylko 1000 zł za 10 poleconych osób, ale również do 150 zł zwrotu za zakupy (o ile jesteś nowym posiadaczem). Z racji tego, że liczba uczestników lub przyznawanych premii w obu akcjach jest mocno ograniczona, zalecamy pośpiech. Na konto oferujące powyżej 500 zł zysku z pewnością znajdzie się bowiem wielu chętnych.

Z ostatniej chwili

 • 18.10.2018 15:23

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas za założenie Konta Optymalnego i umiarkowaną aktywność możesz zdobyć nawet 200 zł.

 • 18.10.2018 14:03

  Promocja "Studenci rządzą": jeżeli jesteś studentem i założysz Konto Jakie Chcę w Santanderze to możesz liczyć na 100 zł premii.

 • 18.10.2018 08:32

  Korzystając z karty kredytowej Mastercard Business Lotos Alior Banku możesz tankować paliwo nawet 20 gr/l taniej. Do tego są rabaty m.in. na myjnię.

 • 17.10.2018 15:34

  Citi Handlowy przygotował promocję, która ucieszy osoby regularnie wykonujące płatności w walutach obcych.

 • 16.10.2018 18:17

  W konkursie Alior Banku posiadacze Konta Jakże Osobistego mogą wygrać wyjazd do Rzymu. Szczegóły tutaj.

 • 16.10.2018 13:47

  Alior Bank oferuje 2,7% na swoim Koncie Mocno Oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące dla kwot do 100 000 zł.

 • 15.10.2018 17:20

  Za płatność Masterpassem za zamówienie o wartości min. 100 zł na Morele.net możesz otrzymać 25 zł na kolejne zakupy

 • 15.10.2018 14:30

  Getin Bank odnowił promocję, w której oprocentowanie nowych środków na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł wynosi 3% w skali roku przez 92 dni.

 • 15.10.2018 14:19

  Zrób zakupy w sklepie internetowym Empiku, zapłać za nie Masterpassem, a dostaniesz 20 zł. Zakupy możesz powtórzyć 3 razy, łącznie zarabiając 60 zł.

 • 15.10.2018 08:35

  Mastercard twierdzi, że z jego kartą płatniczą kolejne kroki zrobisz z łatwością. Oferuje bowiem aż 50% rabatu na buty z kolekcji 574 marki New Balance.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.