100 zł za polecenie karty kredytowej Citibanku i smartfon LG K8 dla poleconego

Promocja zakończyła się dnia 31 lipca 2018 r.

100 zł za polecenie karty kredytowej Citibanku i smartfon LG K8 dla poleconego Źródło obrazka: Strona promocji

Masz w portfelu kartę kredytową Citibanku? Jeśli tak, to teraz w bardzo łatwy sposób możesz zyskać 100 zł premii. Wystarczy, że skutecznie polecisz dowolną „kredytówkę” z logo Citi swojemu przyjacielowi lub dowolnej innej osobie. Co ważne, osoba polecona nie zostanie z niczym. Wręcz przeciwnie – w nagrodę za wyrobienie karty otrzyma wart aż 439 zł smartfon.

Promocja obowiązuje do 31 lipca 2018 roku. Liczba osób, które możesz polecić jest nieograniczona (regulamin tego jasno nie stwierdza, ale też nigdzie nie ma słowa o żadnych limitach)

Co można otrzymać w promocji Citibanku?

W najnowszej promocji Citibanku do zdobycia jest:

 • dla osoby polecającej - 100 zł premii gotówkowej za skuteczne polecenie dowolnej karty kredytowej z oferty Citibanku;
 • dla osoby poleconej – wart 439 zł smartfon LG K8 (2017).

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji jako osoba polecająca może wziąć udział każdy posiadacz karty kredytowej Citibanku.

Natomiast osoba poleconą może być każda osoba fizyczna mająca ukończone minimum 21 lat, która od 1 stycznia 2015 roku nie posiadała głównej karty kredytowej Citibanku, ani też nie jest w trakcie wnioskowania o nią. Z oferty wyłączeni są nierezydenci Polski.

Jak zdobyć nagrody w promocji Citibanku?

Zdobycie nagród zarówno przez osobę polecającą, jak i poleconą stanowi dość proste zadanie. Każdy zainteresowany nie powinien mieć najmniejszych problemów ze spełnieniem warunków stawianych przez organizatora.

Nagroda dla polecającego

 1. Jeśli jesteś posiadaczem dowolnej karty kredytowej Citibanku i chcesz przystąpić do promocji jako osoba polecająca, wypełnij formularz zgłoszeniowy Powinieneś podać swoje dane osobowo-kontaktowe, a także wskazać personalia oraz dane do kontaktu Twojego przyjaciela (osoby poleconej). Rejestracji możesz dokonać do 31 lipca 2018 roku. Zgłoszenie do promocji wymaga wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Citibank a także niezwłocznego poinformowania osoby poleconej o udostępnieniu bankowi jej danych.

 2. Jeśli polecona przez Ciebie osoba wyrobi sobie dowolną kartę kredytową Citibanku, a następnie spełni trzy proste warunki, wymagane przez organizatora promocji (patrz sekcja "nagroda dla poleconego), otrzymasz 100 zł premii gotówkowej.

Nagroda dla poleconego

 1. Po udostępnieniu Twoich danych osobowych przez polecającego, skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Citibanku celem przedstawienia oferty. Na podstawie podjętego kontaktu powinieneś złożyć wniosek, a następnie podpisać umowę o dowolną kartę kredytową Citibanku. Z naszej strony szczególnie polecamy całkowicie darmową kartę Simplicity.

 2. Po wyrobieniu karty powinieneś spełnić następujące warunki:

  • Nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę przynajmniej raz zalogować się w serwisie bankowości internetowej Citibanku.

  • Zgodzić się na ujawnienie tajemnicy bankowej partnerowi akcji – firmie „ŚWIAT TELEFONÓW w celu dostarczenia nagrody.

  • Nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę dokonać transakcji o wartości przynajmniej 2000 zł (przelewy z karty oraz transakcje zwrócone nie będą uwzględniane).

Przykładowo – jeśli osoba polecona podpisze umowę o kartę w miesiącu kwietniu, na spełnienie powyższych warunków będzie miała czas do końca czerwca 2018 roku.

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz nagrodę w postaci wartego 439 zł smartfona LG K8 (2017).

Przekazanie nagród

Uczestnicy promocji zostaną poinformowani o nabyciu praw do nagrody w wiadomości e-mail, wysłanej w systemie bankowości internetowej Citibanku.

W przypadku osoby polecającej przekazanie nagrody w wysokości 100 zł będzie miało miejsce w postaci uznania (wpłaty) na rachunek posiadanej przez niego karty kredytowej. Środki zostaną przekazane do końca miesiąca następującego po dacie spełnienia warunków promocji, a ich suma zostanie powiększona o należny do rozliczenia podatek z tego tytułu.

W przypadku osoby poleconej nagroda zostanie wysłana na podany adres korespondencyjny w ciągu 30 dni od daty otrzymania wiadomości od Citibanku. Nagroda objęta jest 24-miesięczną gwarancją ze strony producenta, a uczestnik nie musi odprowadzać podatku dochodowego z tytułu jej otrzymania.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, naszym zdaniem najbardziej godną uwagi kartą jest Citi Simplicity. Przede wszystkim ze względu na bardzo dobre parametry kosztowe: 

 • 0 zł – za wydanie i prowadzenie karty; 
 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę; 
 • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej; 
 • 6% min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych; 
 • 5,80% - prowizja za przewalutowanie; 
 • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych. 

Jeśli powyższe informacje niewiele Ci mówią, sprawdź nasz artykuł na temat okresu bezodsetkowego, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możesz korzystać z karty kredytowej całkowicie za darmo.

Analiza karty Citi Simplicity jest dostępna tutaj. Oprócz niej w ofercie Citibanku znajduje się jeszcze pięć innych "kredytówek". Ich porównanie wraz z analizą najważniejszych parametrów poszczególnych kart umieściliśmy tutaj.

Naszym zdaniem

Niezła oferta, w której na nagrody załapią się aż dwie osoby – polecona i polecająca. Tak w skrócie można opisać najnowszą akcję promocyjną Citibanku. W przypadku osoby polecającej jedyne stawiane warunki uzyskania 100 zł premii to posiadanie dowolnej karty kredytowej z oferty banku oraz udostępnienie personaliów: swoich oraz osoby polecanej.

A co jeśli chcesz polecić kartę Citibanku znajomemu, ale sam nie jesteś jej posiadaczem? W takim razie masz świetną okazję na odniesienie podwójnych korzyści. W trwającej aktualnie promocji za wyrobienie darmowej karty Simplicity (lub innej z oferty banku) możesz otrzymać aż 300 zł premii gotówkowej. Kiedy ją wyrobisz, nie tylko otrzymasz nagrodę, ale będziesz mógł stać się osobą polecającą i zacząć zarabiać na rekomendowaniu "kredytówek" Citibanku innym osobom.

Z kolei w przypadku osoby poleconej do zdobycia jest wart aż 439 zł smartfon marki LG. Tutaj podstawowe warunki to: podpisanie umowy o kartę kredytową oraz wydanie przy jej użyciu przynajmniej 2 tys. zł (masz na to przynajmniej 2 miesiące). Pod względem wartości oferowanych nagród to jedna z najbardziej hojnych akcji promocyjnych, jakie pojawiły się w ostatnim czasie na polskim rynku bankowym.

Z ostatniej chwili

 • 26.04.2019 11:35

  Ostatnie dni przyniosły kilka przykrych informacji dla oszczędzających - zniknęły atrakcyjne lokaty i promocja konta oszczędnościowego.

 • 25.04.2019 14:49

  Za podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z BNP Paribas możesz otrzymać 14 dni bezpłatnego korzystania z XOXO WiFi.

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.