50 zł dla nowego i nawet 500 zł dla obecnego klienta w programie poleceń Getin Banku

Promocja zakończyła się dnia 31 października 2018 r.

50 zł dla nowego i nawet 500 zł dla obecnego klienta w programie poleceń Getin Banku Źródło obrazka: strona Getin Banku

Wygląda na to, że w ostatnim czasie programy poleceń przeżywają prawdziwy renesans. Także Getin Bank postanowił powalczyć o nowych klientów, wykorzystując w tym celu program rekomendacyjny. Osoby polecone – po spełnieniu niezbyt trudnych warunków – mogą zarobić 50 zł. Z kolei osoby polecające będą miały szansę na zdobycie nawet 500 zł – i to praktycznie bez żadnego wysiłku.

Otwórz konto i zgarnij 50 zł premii powitalnej dla nowych klientów

Pamiętaj, że bonus w wysokości 50 zł otrzymają wyłącznie osoby, które na dzień 3 sierpnia 2018 r. nie posiadały w Getin Banku konta osobistego prowadzonego w złotówkach. Aby otrzymać od banku premię, będziesz musiał wykonać następujące czynności:

 1. Najpóźniej do 31 października 2018 roku lub Konto Osobiste Noble, podając przy tym kod polecający otrzymany od obecnego klienta banku.
 2. Na etapie otwierania konta wyraź zgodę na przetwarzanie danych marketingowych na potrzeby promocji oraz przekazanie przez organizatora osobie, która poleciła Ci program, informacji o spełnieniu przez Ciebie wymaganych warunków.
 3. W każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta zapewnij wpływ na rachunek wysokości co najmniej 1000 zł. Przelew może pochodzić z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Noble Bank.

Mamy dla Ciebie jeszcze jedną wiadomość – po otwarciu konta sam możesz rekomendować rachunki swoim znajomym. Jeśli więc dopisze Ci szczęście i uda Ci się pozyskać pięciu klientów, w sumie zarobisz nawet 550 zł.

Poleć konto 5 osobom i w prosty sposób zdobądź 500 zł!

Z kolei, aby wziąć udział w programie jako osoba polecająca, musisz posiadać w Getin Banku konto osobiste prowadzone w złotówkach, ukończony 18 rok życia oraz polską rezydencję podatkową. Dodatkowo musisz spełnić dwa proste warunki:

 1. Do 31 października 2018 roku przystąpić do programu i uzyskać kod polecenia. Do programu możesz przystąpić w placówce banku, za pośrednictwem infolinii lub w bankowości internetowej i mobilnej.
 2. Wyrazić (i utrzymać w całym okresie promocji) zgodę na przetwarzania danych osobowych dla celów marketingowych i otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną, a także zaakceptować regulamin.

I na tym – prawdę mówiąc – kończą się wymagania banku wobec osób polecających. Po otrzymaniu kodu możesz go przekazać dowolnej liczbie osób, jednak premię w wysokości 100 zł otrzymasz wyłącznie za pięciu pozyskanych nowych klientów. Maksymalnie możesz zarobić 500 zł, jednak… pamiętaj o małym haczyku. Bank przekaże Ci nagrodę tylko wtedy, gdy osoba polecona wywiąże się ze swoich warunków. Innymi słowy – los Twojej premii zależy wyłącznie od tego, czy Twoi znajomi będą aktywnie korzystać ze swojego nowego ROR-u.

Przekazanie premii

Premie – zarówno dla polecającego, jak i osoby poleconej – zostaną wypłacone do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków promocji. Przed wypłatą nagrody bank sprawdzi, czy konto uczestnika jest dalej aktywne, a zgody marketingowe nie zostały odwołane.

Bonusy są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie trzeba ich zgłaszać w urzędzie skarbowym.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Konto Proste Zasady

Konto Proste Zasady to podstawowy rachunek osobisty w ofercie Getin Banku. Prowadzenie konta standardowo kosztuje 8 zł miesięcznie, jednak możesz w prosty sposób uniknąć tej opłaty, wykonując jedną transakcję bezgotówkową kartą w danym miesiącu. Bezwarunkowo darmowe jest wydanie oraz użytkowanie karty debetowej do rachunku. Z Kontem Proste Zasady nie zapłacisz też za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce oraz przelewy internetowe w polskiej walucie.

Dodatkowo posiadacze Konta Proste Zasady mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty oszczędnościowej. Obecnie rachunek oszczędnościowy w Getin Banku jest objęty aż dwoma promocjami, umożliwiającymi uzyskanie wysokich odsetek. W ramach oferty „Bonus za aktywność” nowi klienci mogą zyskać nawet 3,5% dla kwot do 10 tys. zł przez okrągłe 12 miesięcy oraz przystąpić do akcji „Na nowe środki” (3% do 200 000 zł przez 3 miesiące). W sumie jest to solidny argument przemawiający za otwarciem osobistego rachunku w Getin Banku.

Komentarz redakcji

Trzeba przyznać, że zasady uczestnictwa w najnowszym programie poleceń Getin Banku nie należą do trudnych. W gruncie rzeczy jedynym warunkiem, jaki musi spełnić osoba polecana, jest zapewnienie wpływów na konto w wysokości co najmniej 1000 zł przez 3 kolejne miesiące. Wystarczy więc ustanowić zlecenie stałe na 1000 zł na rachunku posiadanym w innym banku, aby zainkasować 50 zł premii.

Jeszcze łatwiejsze zadanie mają obecni klienci banku. Nie dość, że organizator nie narzuca im żadnych warunków aktywności, to jeszcze mogą liczyć na sowitą nagrodę – nawet 500 zł za pięć skutecznych rekomendacji. Czyżby bank chciał w ten sposób powstrzymać niektóre osoby przed migracją na podstawowy rachunek płatniczy, który z mocy ustawy musiał udostępnić klientom 8 sierpnia? Jeśli tak – wprowadzenie programu poleceń było całkiem rozsądnym posunięciem. Naszym zdaniem promocja jest korzystna dla nowych klientów i...jeszcze korzystniejsza dla tych obecnych.

Z ostatniej chwili

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

 • 16.04.2019 14:00

  Polecając kartę kredytową Citibanku możesz zdobyć równowartość 100 zł. Osoba, która zdecyduje się na "kredytówkę" za Twoją namową może zyskać nawet 350 zł.

 • 16.04.2019 12:35

  Tylko 600 osób ucieszy się z nagród w promocji "Nest Konto z wiosennym bonusem". Do zdobycia jest 100 zł w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.