Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Po 50 zł premii dla polecającego i poleconego w programie poleceń Credit Agricole

Po 50 zł premii dla polecającego i poleconego w programie poleceń Credit Agricole
Źródło: strona promocji

Obecna odsłona programu poleceń w Credit Agricole potrwa do 31 marca 2020 r. Masz więc dużo czasu, by zdobyć w niej maksymalną pulę.

Pierwszy krok do wystąpienia w roli polecającego to oczywiście założenie konta w tym banku, o ile jeszcze go nie posiadasz. Credit Agricole podsuwa bardzo ciekawy argument, aby to uczynić - 150 zł premii w akcji „Zimowe korzyści z Kontem dla Ciebie”.

Od osób poleconych Credit Agricole wymaga, by nie posiadały konta osobistego w okresie 265 dni poprzedzających otwarcie rachunku.

1 nagroda dla poleconego i nawet 10 premii dla polecającego

Bank przyznaje po 50 zł za każdą osobę, którą przekonasz do otwarcia konta i aktywnego korzystania z niego. Możesz w ten sposób zgarnąć premię nawet za 10 osób poleconych, a zatem maksymalny zysk z programu dla osoby polecającej to aż 500 zł.

Ile zyska osoba polecona? Tyle samo, co polecający za jedno polecenie, czyli 50 zł. Warto przy tym dodać, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby po otwarciu rachunku z polecenia dalej polecać konto innym osobom. Jeśli np. mąż założy konto z polecenia, a następnie poleci je żonie i córce, to rodzina łącznie otrzyma 250 zł premii! Jeśli uczynią to w ramach programu „Zimowe korzyści z Kontem dla Ciebie” to rodzina zgarnie aż 700 zł, w gotówce!

Jak to wyliczyliśmy? Mąż otwierając rachunek z polecenia dostanie 50 zł. Przekazując swój kod polecenia żonie i córce, dostanie dodatkowo 2 x 50 zł. Z kolei żona i córka, otwierając konto z kodem polecenia od męża/ojca, dostaną po 50 zł. W sumie daje to 250 zł w programie poleceń. Do tego trzeba doliczyć 150 zł dla każdego z nich za otwarcie konta w ramach promocji, czyli w sumie 450 zł.

Dodając 250 zł z programu poleceń i 450 zł za otwarte w Credit Agricole konta, rodzina otrzyma w sumie 700 zł.

Przejdźmy teraz do konkretów – co należy zrobić, by obie strony mogły cieszyć się z premii?

Warunki dla osoby poleconej

Co powinna zrobić osoba polecona, by zgarnąć swoją premię w wysokości 50 zł?

 1. Złożyć wniosek o otwarcie rachunku osobistego wraz z kartą debetową (jej posiadanie nie jest konieczne, ale może ułatwić spełnienie kolejnych warunków). We wniosku należy podać kod otrzymany od osoby polecającej. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, wypełnij ten formularz, a prześlemy Ci swój. Otrzymany kod wpisz w odpowiednim miejscu we wniosku.
  Kliknij, aby powiększyć
 2. W ciągu 30 dni od złożenia wniosku podpisać z bankiem umowę oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Dodatkowo należy zawrzeć umowę dotyczącą korzystania z bankowości elektronicznej CA24.
 3. W każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych od momentu zawarcia umowy:
  • zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (w przypadku Konta dla Ciebie MOVE! – min. 500 zł). Wyjaśnijmy od razu, że bank definiuje wpływ jako „sumę środków […], które wynikają z wpłat gotówkowych lub z przelewów, m.in. z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń rentowych, stypendiówlub
  • dokonać transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę co najmniej 300 zł (muszą one zostać zaksięgowane w danym miesiącu).

Zwróć uwagę, że pomiędzy warunkami w punkcie 3 jest spójnik „lub”, co oznacza, że wystarczy spełnić tylko jeden z wymienionych warunków (np. zapewnić wpływ na konto w wymaganej kwocie).

Warunki dla osoby polecającej

Jeśli polecałeś rachunki Credit Agricole w poprzedniej edycji tej akcji, to nie musisz ponownie się rejestrować. Twoje zgłoszenie jest nadal ważne (o ile nie wyczerpałeś już limitu 10 poleceń), posługujesz się wygenerowanym poprzednio kodem polecenia.

Zgłoszenia dokonane na podstawie Regulaminu „Program Poleceń II – edycja 2” pozostają ważne i nie wymagają ponownej rejestracji. Klient łącznie w ramach edycji Programu Poleceń II – edycja 2 i Programu Poleceń III może polecić maksymalnie 10 osób.Natomiast w przypadku, gdy dopiero po raz pierwszy chcesz polecić znajomemu otwarcie konta i otrzymać za to 50 zł, masz przed sobą kilka rzeczy do wykonania:

 1. Zgłoś się do programu. Możesz to zrobić w placówce Credit Agricole lub za pośrednictwem aplikacji CA24 Mobile (wybierz w menu "Propozycje dla Ciebie", a następnie "Program Poleceń"). Przystępując do programu za pośrednictwem aplikacji musisz zaakceptować jego regulamin. Następnie uzyskany kod możesz wysłać na dowolny numer telefonu, adres mailowy lub chociażby w wiadomości Skype czy Messenger. Pamiętaj, by wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz na otrzymywanie telefonicznie i drogą elektroniczną informacji związanych z uczestnictwem w Programie Poleceń.
 2. Przekaż innej osobie kod polecenia otrzymany w wiadomości SMS-owej oraz mailowej.
 3. Trzymaj kciuki, by osoba polecona złożyła wniosek o konto oraz w ciągu 30 dni podpisała z bankiem umowę udzielając wymaganych zgód i podając otrzymany od Ciebie kod polecenia.

Dwie istotne uwagi

Jeżeli zawarłeś umowę o otwarcie konta tego samego dnia, w którym przystąpiłeś do programu, to polecenia możesz dokonać najwcześniej kolejnego dnia.

Występując w roli Polecającego, musisz mieć wyrażone zgody na:

 • przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych,
 • otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną,

oraz podać swój aktualny numer telefonu komórkowego, by bank mógł się z Tobą kontaktować w celu przekazywania informacji handlowych. Nie możesz odwołać wspomnianych zgód do chwili otrzymania nagrody.

Być może spełniłeś te warunki na etapie zakładania rachunku w Credit Agricole i masz zaznaczone wszelkie wymagane zgody. Niestety, nie możesz tego sprawdzić samodzielnie w bankowości elektronicznej. Na wszelki wypadek skontaktuj się jednak z infolinią lub doradcą w placówce banku i upewnij się, by spokojnie oczekiwać na nagrody za polecenie.

Przekazanie premii

Premie dla polecającego wpłyną na jego konto do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków niezbędnych do ich otrzymania. Z kolei polecony otrzyma swoją nagrodę do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiąże się z obowiązków zapisanych w regulaminie akcji.

Obie strony programu – polecający i polecony - muszą pamiętać, by przed otrzymaniem bonusów nie wycofać udzielonych zgód oraz nie składać wypowiedzenia umowy konta lub umowy bankowości elektronicznej CA24.

Bez względu na to, w jakiej roli występujesz w tej promocji, nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem. Premia, która wpłynie na Twoje konto, jest w całości do Twojej dyspozycji, możesz się nią cieszyć bez ograniczeń.

Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Konto dla Ciebie w Credit Agricole

Konto dla Ciebie to podstawowy rachunek osobisty w Credit Agricole. Z taryfy opłat i prowizji jasno wynika, że przy spełnieniu prostych warunków posiadanie Konta dla Ciebie jest właściwie darmowe. Zapewniając w danym miesiącu wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł oraz dokonując przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem, zyskujesz zwolnienie z podstawowych opłat: za prowadzenie rachunku (7 zł), obsługę karty (9 zł), wypłatę gotówki z krajowych bankomatów (5 zł).

Oferta warta polecenia

Należy docenić Credit Agricole za kontynuowanie programu poleceń i niezmiennie proste warunki uczestnictwa w nim. Rola polecającego sprowadza się do znalezienia chętnych do założenia konta w tym banku i dopilnowania, by spełnili jeden z prostych warunków aktywności. Za skuteczne pozyskanie nowego klienta możesz w sumie zdobyć 500 zł.

Do tego 200 zł w przypadku, gdy uczestnictwo w programie poleceń zaczniesz od wystąpienia w roli poleconego (korzystając z kodu polecenia - chętnie udostępnimy Ci nasz - dostaniesz 50 zł) i otworzysz rachunek w ramach promocji „Zimowe korzyści z Kontem dla Ciebie” (po spełnieniu warunków aktywności zgarniesz 150 zł).

Sam rachunek również wygląda zachęcająco. Choć standardowe opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty i wypłatę gotówki z bankomatów są dość wysokie, to w praktyce ich uniknięcie nie powinno stanowić problemu. Warto też zwrócić uwagę na kartę wielowalutową, dzięki której możesz płacić w obcych walutach bez prowizji za przewalutowanie.

A zatem – otwórz Konto dla Ciebie i polecaj je innym!

Przydatne dokumenty

 1. REGULAMIN Programu Poleceń III – edycja 1

O banku

Oferta Credit Agricole jest uniwersalna, przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i małych firm, korporacji i rolników. Klienci detaliczni mogą skorzystać z czterech wersji rachunku osobistego, natomiast przedsiębiorcy mają do wyboru trzy konta firmowe różniące się wysokością opłat i zakresem funkcjonalności.

Dla obu grup klientów bank przygotował ciekawy zestaw dodatkowych produktów i usług, ułatwiających zarządzanie kontem.