My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Nagrody w programie poleceń mogą być miłym dodatkiem do bonusów za otwarcie konta w Credit Agricole. W akcji "Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie" do zgarnięcia jest 200 zł, więc w sumie możesz zdobyć 250 zł.

Po 50 zł premii dla polecającego i poleconego w programie poleceń Credit Agricole

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

Po 50 zł premii dla polecającego i poleconego w programie poleceń Credit Agricole
Źródło: strona promocji
Credit Agricole - Konto dla Ciebie - 200 zł

Bank Credit Agricole ponownie rozdaje nagrody w programie poleceń. Temu, kto zarekomenduje jego usługi i skutecznie pozyska nowego klienta, oferuje 50 zł. Taką samą kwotę otrzyma osoba polecona. Obecny klient może zdobyć premie za pozyskanie aż 10 osób, czyli w sumie zgarnąć nawet 500 zł.

Obecna odsłona programu poleceń w Credit Agricole potrwa do 31 marca 2020 r. Masz więc dużo czasu, by zdobyć w niej maksymalną pulę.

Pierwszy krok do wystąpienia w roli polecającego to oczywiście założenie konta w tym banku, o ile jeszcze go nie posiadasz. Credit Agricole podsuwa bardzo ciekawy argument, aby to uczynić - 200 zł premii w programie „Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie”.

Od osób poleconych Credit Agricole wymaga, by nie posiadały konta osobistego w okresie 265 dni poprzedzających otwarcie rachunku.

1 nagroda dla poleconego i nawet 10 premii dla polecającego

Bank przyznaje po 50 zł za każdą osobę, którą przekonasz do otwarcia konta i aktywnego korzystania z niego. Możesz w ten sposób zgarnąć premię nawet za 10 osób poleconych, a zatem maksymalny zysk z programu dla osoby polecającej to aż 500 zł.

Ile zyska osoba polecona? Tyle samo, co polecający za jedno polecenie, czyli 50 zł. Warto przy tym dodać, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby po otwarciu rachunku z polecenia dalej polecać konto innym osobom. Jeśli np. mąż założy konto z polecenia, a następnie poleci je żonie i córce, to rodzina łącznie otrzyma 250 zł premii! Jeśli uczynią to w ramach programu „Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie” to rodzina zgarnie aż 850 zł, w gotówce!

Przejdźmy więc do konkretów – co należy zrobić, by obie strony mogły cieszyć się z premii?

Warunki dla osoby poleconej

Co powinna zrobić osoba polecona, by zgarnąć swoją premię w wysokości 50 zł?

 1. Złożyć wniosek o otwarcie rachunku osobistego wraz z kartą debetową (jej posiadanie nie jest konieczne, ale może ułatwić spełnienie kolejnych warunków). We wniosku należy podać kod otrzymany od osoby polecającej. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, wypełnij ten formularz, a prześlemy Ci swój. Otrzymany kod wpisz w odpowiednim miejscu we wniosku.
  Miejsce na kod poleceń Credit Agricole
  Kliknij, aby powiększyć
 2. W ciągu 30 dni od złożenia wniosku podpisać z bankiem umowę oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Dodatkowo należy zawrzeć umowę dotyczącą korzystania z bankowości elektronicznej CA24.
 3. W każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych od momentu zawarcia umowy:
  • zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (w przypadku Konta dla Ciebie MOVE! – min. 500 zł). Wyjaśnijmy od razu, że bank definiuje wpływ jako „sumę środków […], które wynikają z wpłat gotówkowych lub z przelewów, m.in. z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń rentowych, stypendiówlub
  • dokonać transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę co najmniej 300 zł (muszą one zostać zaksięgowane w danym miesiącu).

Zwróć uwagę, że pomiędzy warunkami w punkcie 3 jest spójnik „lub”, co oznacza, że wystarczy spełnić tylko jeden z wymienionych warunków (np. zapewnić wpływ na konto w wymaganej kwocie).

Warunki dla osoby polecającej

Jeśli polecałeś rachunki Credit Agricole w poprzedniej edycji tej akcji, to nie musisz ponownie się rejestrować. Twoje zgłoszenie jest nadal ważne (o ile nie wyczerpałeś już limitu 10 poleceń), posługujesz się wygenerowanym poprzednio kodem polecenia.

Zgłoszenia dokonane na podstawie Regulaminu „Program Poleceń II – edycja 2” pozostają ważne i nie wymagają ponownej rejestracji. Klient łącznie w ramach edycji Programu Poleceń II –edycja 2 i Programu Poleceń III może polecić maksymalnie 10 osób.Natomiast w przypadku, gdy dopiero po raz pierwszy chcesz polecić znajomemu otwarcie konta i otrzymać za to 50 zł, masz przed sobą kilka rzeczy do wykonania:

 1. Zgłoś się do programu. Możesz to zrobić w placówce Credit Agricole lub za pośrednictwem serwisu telefonicznego CA24. Ta druga opcja obecnie jest jeszcze niedostępna. Jak nas zapewniono w banku, będzie uruchomiona najpóźniej 6 czerwca.
  Przystępując do programu i prosząc o wygenerowanie kodu polecenia, musisz podać numer swojego rachunku w Credit Agricole oraz podać numer telefonu i adres e-mail, na które bank przekaże Twój kod polecający. Pamiętaj, by wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz na otrzymywanie telefonicznie i drogą elektroniczną informacji związanych z uczestnictwem w Programie Poleceń.
 2. Przekaż innej osobie kod polecenia otrzymany w wiadomości SMS-owej oraz mailowej.
 3. Trzymaj kciuki, by osoba polecona złożyła wniosek o konto oraz w ciągu 30 dni podpisała z bankiem umowę udzielając wymaganych zgód i podając otrzymany od Ciebie kod polecenia.

Dwie istotne uwagi

Jeżeli zawarłeś umowę o otwarcie konta tego samego dnia, w którym przystąpiłeś do programu, to polecenia możesz dokonać najwcześniej kolejnego dnia.

Występując w roli Polecającego, musisz mieć wyrażone zgody na:

 • przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych,
 • otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną,

oraz podać swój aktualny numer telefonu komórkowego, by bank mógł się z Tobą kontaktować w celu przekazywania informacji handlowych. Nie możesz odwołać wspomnianych zgód do chwili otrzymania nagrody.

Być może spełniłeś te warunki na etapie zakładania rachunku w Credit Agricole i masz zaznaczone wszelkie wymagane zgody. Niestety, nie możesz tego sprawdzić samodzielnie w bankowości elektronicznej. Na wszelki wypadek skontaktuj się jednak z infolinią lub doradcą w placówce banku i upewnij się, by spokojnie oczekiwać na nagrody za polecenie.

Przekazanie premii

Premie dla polecającego wpłyną na jego konto do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków niezbędnych do ich otrzymania. Z kolei polecony otrzyma swoją nagrodę do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiąże się z obowiązków zapisanych w regulaminie akcji.

Obie strony programu – polecający i polecony - muszą pamiętać, by przed otrzymaniem bonusów nie wycofać udzielonych zgód oraz nie składać wypowiedzenia umowy konta lub umowy bankowości elektronicznej CA24.

Bez względu na to, w jakiej roli występujesz w tej promocji, nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem. Premia, która wpłynie na Twoje konto, jest w całości do Twojej dyspozycji, możesz się nią cieszyć bez ograniczeń.

Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Konto dla Ciebie w Credit Agricole

Konto dla Ciebie to podstawowy rachunek osobisty w Credit Agricole. Warto przyjrzeć się jego parametrom.

Zacznijmy od opłat. Z taryfy opłat i prowizji jasno wynika, że przy spełnieniu prostych warunków posiadanie Konta dla Ciebie jest właściwie darmowe. Zapewniając w danym miesiącu wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł oraz dokonując przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem, zyskujesz zwolnienie z podstawowych opłat: za prowadzenie rachunku (standardowo 7 zł), obsługę karty (standardowo 9 zł), wypłatę gotówki z krajowych bankomatów (standardowa opłata za korzystanie z obcych bankomatów to aż 5 zł).

Znaczącym atutem rachunku jest karta wielowalutowa umożliwiająca płatności w euro, funtach i dolarach bez prowizji za przewalutowanie – dodatkowo masz możliwość wyboru jej wizerunku z 50 dostępnych wzorów. Na posiadaczy Konta dla Ciebie w wersji VIP czekają też m.in. darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie, darmowe przelewy ekspresowe.

Szczegółowe informacje na temat Konta dla Ciebie znajdziesz w tym artykule.

Oferta warta polecenia

Należy docenić Credit Agricole za kontynuowanie programu poleceń i niezmiennie proste warunki uczestnictwa w nim. Rola polecającego sprowadza się jedynie do znalezienia chętnych do założenia konta w tym banku i dopilnowania, by spełnili jeden z prostych warunków aktywności. Za skuteczne pozyskanie nowego klienta można w sumie zdobyć 500 zł. Do tego 50 zł w przypadku, gdy uczestnictwo w programie zaczniesz od wystąpienia w roli poleconego. Przypominamy, że do zgarnięcia jest też 200 zł za udział w akcji „Letnie korzyści z Kontem dla Ciebie”.

Sam rachunek również wygląda zachęcająco. Choć standardowe opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty i wypłatę gotówki z bankomatów są dość wysokie, to w praktyce ich uniknięcie nie powinno stanowić problemu. Warto też przypomnieć o karcie wielowalutowej, dzięki której możesz płacić w obcych walutach bez prowizji za przewalutowanie. A zatem – otwórz Konto dla Ciebie i polecaj je innym!

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

 1. REGULAMIN Programu Poleceń III – edycja 1

O banku

Początki działalności banku Credit Agricole w Polsce sięgają 1991 r., kiedy to powstał Bank Świętokrzyski S.A. oraz firma Lukas Sp.z o.o. W 2011 r. na skutek przekształceń tych podmiotów pojawił się Credit Agricole Bank Polska S.A., który wprowadził nową ofertę kont osobistych, kredytów oraz dedykowanych produktów dla rolników. Wartości, którymi kieruje się bank, to: wiarygodność, dostępność, profesjonalizm oraz przyjazność.

Czytaj więcej

Komentarze