Po 50 zł premii dla polecającego i poleconego w programie poleceń Credit Agricole

Nagrody w programie poleceń mogą być miłym dodatkiem do bonusów za otwarcie konta w Credit Agricole. W akcji "Korzyści dla Ciebie" do zgarnięcia jest 300 zł, więc w sumie możesz zdobyć 350 zł.

Po 50 zł premii dla polecającego i poleconego w programie poleceń Credit Agricole Źródło obrazka: strona promocji

Bank Credit Agricole ponownie rozdaje nagrody w programie poleceń. Temu, kto zarekomenduje jego usługi i skutecznie pozyska nowego klienta, oferuje 50 zł. Taką samą kwotę otrzyma osoba polecona. Obecny klient może zdobyć premie za pozyskanie aż 10 osób, czyli w sumie zgarnąć nawet 500 zł.

Obecna odsłona programu poleceń w Credit Agricole potrwa do 31 marca 2020 r. Masz więc dużo czasu, by zdobyć w niej maksymalną pulę.

Pierwszy krok do wystąpienia w roli polecającego to oczywiście założenie konta w tym banku, o ile jeszcze go nie posiadasz. Credit Agricole podsuwa bardzo ciekawe argumenty, aby to uczynić – 300 zł premii w programie „Korzyści dla Ciebie” lub nawet 460 zł dla abonentów nc+.

Od osób poleconych Credit Agricole wymaga, by nie posiadały konta osobistego w okresie 265 dni poprzedzających otwarcie rachunku.

1 nagroda dla poleconego i nawet 10 premii dla polecającego

Bank przyznaje po 50 zł za każdą osobę, którą przekonasz do otwarcia konta i aktywnego korzystania z niego. Możesz w ten sposób zgarnąć premię nawet za 10 osób poleconych, a zatem maksymalny zysk z programu dla osoby polecającej to aż 500 zł.

Ile zyska osoba polecona? Tyle samo, co polecający za jedno polecenie, czyli 50 zł. Warto przy tym dodać, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby po otwarciu rachunku z polecenia dalej polecać konto innym osobom. Jeśli np. mąż założy konto z polecenia, a następnie poleci je żonie i córce, to rodzina łącznie otrzyma 250 zł premii! Jeśli uczynią to w ramach programu „Korzyści dla Ciebie” to rodzina zgarnie aż 1150 zł, w gotówce!

Przejdźmy więc do konkretów – co należy zrobić, by obie strony mogły cieszyć się z premii?

Warunki dla osoby poleconej

Co powinna zrobić osoba polecona, by zgarnąć swoją premię w wysokości 50 zł?

 1. Złożyć wraz z kartą debetową (jej posiadanie nie jest konieczne, ale może ułatwić spełnienie kolejnych warunków). We wniosku należy podać kod otrzymany od osoby polecającej. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, wypełnij ten formularz, a prześlemy Ci swój.
 2. W ciągu 30 dni od złożenia wniosku podpisać z bankiem umowę oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Dodatkowo należy zawrzeć umowę dotyczącą korzystania z bankowości elektronicznej CA24.
 3. W każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych od momentu zawarcia umowy:
  • zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł (w przypadku Konta dla Ciebie MOVE! – min. 500 zł). Wyjaśnijmy od razu, że bank definiuje wpływ jako „sumę środków […], które wynikają z wpłat gotówkowych lub z przelewów, m.in. z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń rentowych, stypendiówlub
  • dokonać transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę co najmniej 300 zł (muszą one zostać zaksięgowane w danym miesiącu).

Zwróć uwagę, że pomiędzy warunkami w punkcie 3 jest spójnik „lub”, co oznacza, że wystarczy spełnić tylko jeden z wymienionych warunków (np. zapewnić wpływ na konto w wymaganej kwocie).

Warunki dla osoby polecającej

Jeśli polecałeś rachunki Credit Agricole w poprzedniej edycji tej akcji, to nie musisz ponownie się rejestrować. Twoje zgłoszenie jest nadal ważne (o ile nie wyczerpałeś już limitu 10 poleceń), posługujesz się wygenerowanym poprzednio kodem polecenia.

Zgłoszenia dokonane na podstawie Regulaminu „Program Poleceń II – edycja 2” pozostają ważne i nie wymagają ponownej rejestracji. Klient łącznie w ramach edycji Programu Poleceń II –edycja 2 i Programu Poleceń III może polecić maksymalnie 10 osób.Natomiast w przypadku, gdy dopiero po raz pierwszy chcesz polecić znajomemu otwarcie konta i otrzymać za to 50 zł, masz przed sobą kilka rzeczy do wykonania:

 1. Zgłoś się do programu. Możesz to zrobić w placówce Credit Agricole lub za pośrednictwem serwisu telefonicznego CA24. Ta druga opcja obecnie jest jeszcze niedostępna. Jak nas zapewniono w banku, będzie uruchomiona najpóźniej 6 czerwca.
  Przystępując do programu i prosząc o wygenerowanie kodu polecenia, musisz podać numer swojego rachunku w Credit Agricole oraz podać numer telefonu i adres e-mail, na które bank przekaże Twój kod polecający. Pamiętaj, by wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz na otrzymywanie telefonicznie i drogą elektroniczną informacji związanych z uczestnictwem w Programie Poleceń.
 2. Przekaż innej osobie kod polecenia otrzymany w wiadomości SMS-owej oraz mailowej.
 3. Trzymaj kciuki, by osoba polecona złożyła wniosek o konto oraz w ciągu 30 dni podpisała z bankiem umowę udzielając wymaganych zgód i podając otrzymany od Ciebie kod polecenia.

Dwie istotne uwagi

Jeżeli zawarłeś umowę o otwarcie konta tego samego dnia, w którym przystąpiłeś do programu, to polecenia możesz dokonać najwcześniej kolejnego dnia.

Występując w roli Polecającego, musisz mieć wyrażone zgody na:

 • przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych,
 • otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną,

oraz podać swój aktualny numer telefonu komórkowego, by bank mógł się z Tobą kontaktować w celu przekazywania informacji handlowych. Nie możesz odwołać wspomnianych zgód do chwili otrzymania nagrody.

Być może spełniłeś te warunki na etapie zakładania rachunku w Credit Agricole i masz zaznaczone wszelkie wymagane zgody. Niestety, nie możesz tego sprawdzić samodzielnie w bankowości elektronicznej. Na wszelki wypadek skontaktuj się jednak z infolinią lub doradcą w placówce banku i upewnij się, by spokojnie oczekiwać na nagrody za polecenie.

Przekazanie premii

Premie dla polecającego wpłyną na jego konto do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków niezbędnych do ich otrzymania. Z kolei polecony otrzyma swoją nagrodę do końca miesiąca następującego po tym, w którym wywiąże się z obowiązków zapisanych w regulaminie akcji.

Obie strony programu – polecający i polecony - muszą pamiętać, by przed otrzymaniem bonusów nie wycofać udzielonych zgód oraz nie składać wypowiedzenia umowy konta lub umowy bankowości elektronicznej CA24.

Bez względu na to, w jakiej roli występujesz w tej promocji, nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem. Premia, która wpłynie na Twoje konto, jest w całości do Twojej dyspozycji, możesz się nią cieszyć bez ograniczeń.

Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Konto dla Ciebie w Credit Agricole

Konto dla Ciebie to podstawowy rachunek osobisty w Credit Agricole. Warto przyjrzeć się jego parametrom.

Zacznijmy od opłat. Z taryfy opłat i prowizji jasno wynika, że przy spełnieniu prostych warunków posiadanie Konta dla Ciebie jest właściwie darmowe. Zapewniając w danym miesiącu wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł oraz dokonując przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem, zyskujesz zwolnienie z podstawowych opłat: za prowadzenie rachunku (standardowo 7 zł), obsługę karty (standardowo 9 zł), wypłatę gotówki z krajowych bankomatów (standardowa opłata za korzystanie z obcych bankomatów to aż 5 zł).

Znaczącym atutem rachunku jest karta wielowalutowa umożliwiająca płatności w euro, funtach i dolarach bez prowizji za przewalutowanie – dodatkowo masz możliwość wyboru jej wizerunku z 50 dostępnych wzorów. Na posiadaczy Konta dla Ciebie w wersji VIP czekają też m.in. darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie, darmowe przelewy ekspresowe.

Szczegółowe informacje na temat Konta dla Ciebie znajdziesz w tym artykule.

Oferta warta polecenia

Należy docenić Credit Agricole za kontynuowanie programu poleceń i niezmiennie proste warunki uczestnictwa w nim. Rola polecającego sprowadza się jedynie do znalezienia chętnych do założenia konta w tym banku i dopilnowania, by spełnili jeden z prostych warunków aktywności. Za skuteczne pozyskanie nowego klienta można w sumie zdobyć 500 zł. Do tego 50 zł w przypadku, gdy uczestnictwo w programie zaczniesz od wystąpienia w roli poleconego. Przypominamy, że do zgarnięcia jest też 300 zł za udział w akcji „Korzyści dla Ciebie” albo nawet 460 zł jeśli jesteś abonentem nc+.

Sam rachunek również wygląda zachęcająco. Choć standardowe opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty i wypłatę gotówki z bankomatów są dość wysokie, to w praktyce ich uniknięcie nie powinno stanowić problemu. Warto też przypomnieć o karcie wielowalutowej, dzięki której możesz płacić w obcych walutach bez prowizji za przewalutowanie. A zatem – otwórz Konto dla Ciebie i polecaj je innym!

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.