Po 50 zł dla polecającego i osoby poleconej w programie poleceń w Credit Agricole

Po 50 zł dla polecającego i osoby poleconej w programie poleceń w Credit Agricole Źródło obrazka: strona promocji

Masz w Credit Agricole konto osobiste? A może dopiero chciałbyś je założyć? Świetnie się składa, gdyż w drugiej edycji programu poleceń czeka na Ciebie nawet 500 zł! Osoba, która za Twoją namową stanie się posiadaczem rachunku osobistego otrzyma 50 zł.

"Program poleceń II" potrwa do 31 marca 2019 r. By wziąć w nim udział jako osoba polecająca, musisz oczywiście posiadać rachunek osobisty z oferty Credit Agricole, z wyjątkiem Pakietu depozytowego oraz Konta dla Ciebie GO!. Z kolei od osób poleconych wymaga się, by nie posiadały konta osobistego w okresie 265 dni poprzedzających otwarcie rachunku.

Aktualnie bank oferuje Konto dla Ciebie w różnych wariantach – standardowym, VIP oraz MOVE!

Poleć konto 10 osobom i zgarnij 500 zł!

Bank przyznaje po 50 zł za każdą osobę, którą przekonasz do otwarcia konta i aktywnego korzystania z niego. Możesz w ten sposób zgarnąć premię nawet za 10 osób poleconych, a zatem maksymalny zysk z programu dla osoby polecającej to aż 500 zł. Co więcej, po spełnieniu warunków programu każda osoba polecona otrzyma od banku 50 zł.

A teraz konkrety – co należy zrobić, by obie strony mogły cieszyć się z premii?

Warunki dla osoby polecającej

Jeśli chcesz polecić znajomemu otwarcie konta i otrzymać za to 50 zł:

 1. Zgłoś się do programu. Możesz to zrobić w placówce lub za pośrednictwem strony promocji. W drugim przypadku wystarczy wypełnienie formularza wymaganymi danymi: PESEL, telefon kontaktowy, numer Twojego rachunku bankowego w Credit Agricole oraz adres e-mail (opcjonalnie). Pamiętaj też o akceptacji regulaminu oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 2. Przekaż innej osobie kod polecenia otrzymany w wiadomości SMS-owej oraz mailowej (jeśli w formularzu podałeś swój adres e-mail).
  Uwaga! Jeżeli zawarłeś umowę o otwarcie konta tego samego dnia, w którym przystąpiłeś do programu, to polecenia możesz dokonać najwcześniej kolejnego dnia.
 3. Trzymaj kciuki, by osoba polecona złożyła wniosek o konto i w ciągu 30 dni podpisała z bankiem umowę, podając otrzymany od Ciebie kod polecenia.

Warunki dla osoby poleconej

Co powinna zrobić osoba polecona, by zgarnąć swoją premię w wysokości 50 zł?

 1. Złożyć wniosek o otwarcie rachunku osobistego wraz z kartą debetową (jej posiadanie jest niezbędne do spełnienia kolejnych warunków). Można tego dokonać przez .
 2. W ciągu 30 dni od złożenia wniosku podpisać z bankiem umowę, podając przy tym kod otrzymany od polecającego oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Dodatkowo należy zawrzeć umowę związaną z korzystaniem z bankowości elektronicznej CA24.
 3. W każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych od momentu zawarcia umowy:
  • zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł, a w przypadku Konta dla Ciebie MOVE! – min. 500 zł; bank definiuje wpływ jako „sumę środków […], które wynikają z wpłat gotówkowych lub z przelewów, m.in. z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń rentowych, stypendiów”;
  • dokonać transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę co najmniej 300 zł (muszą one zostać zaksięgowane w danym miesiącu).

Szczegóły w regulaminie.

Przekazanie premii

Premie wpłyną na konta - zarówno polecającego, jak i osoby poleconej - do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania. Obie strony programu muszą pamiętać o tym, by przed zakończeniem uczestnictwa nie wycofywać udzielonych zgód.

Premia jest opodatkowana 19-procentowym zryczałtowanym podatkiem dochodowym. Jego płatnikiem jest bank, który samodzielnie rozliczy premię z właściwym urzędem skarbowym. Krótko mówiąc, na Twoje konto „na czysto” wpłynie równe 50 zł.

Konto dla Ciebie w Credit Agricole: warunkowo darmowy rachunek z kartą wielowalutową

Konto dla Ciebie to podstawowy rachunek osobisty w Credit Agricole, który zastąpił wcześniej oferowane konta (w tym m.in. Konto PROSTOoszczędzające). Warto przyjrzeć się jego parametrom.

Zacznijmy od opłat. Z taryfy opłat i prowizji jasno wynika, że przy spełnieniu prostych warunków posiadanie Konta dla Ciebie jest właściwie darmowe. Zapewniając w danym miesiącu wpływ na rachunek w wysokości min. 1 000 zł oraz dokonując przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem, zyskujesz zwolnienie z podstawowych opłat: za prowadzenie rachunku (standardowo 7 zł), obsługę karty (standardowo 9 zł), wypłatę gotówki z krajowych bankomatów (standardowa opłata za korzystanie z obcych bankomatów to aż 5 zł).

Sporym atutem rachunku jest karta wielowalutowa umożliwiająca płatności w euro, funtach i dolarach bez prowizji za przewalutowanie – dodatkowo masz możliwość wyboru jej wizerunku z 50 dostępnych wzorów. Na posiadaczy Konta dla Ciebie w wersji VIP czekają też m.in. darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie, darmowe przelewy ekspresowe oraz zniżki w niemal 10 tys. sklepach w Klubie Rabatowym.

Moc korzyści z kontem osobistym w Credit Agricole

Dzięki kolejnej edycji programu poleceń nowi posiadacze konta w Credit Agricole mogą liczyć na 50 zł za każde skuteczne polecenie rachunku. Maksymalnie można zyskać 500 zł

Sam rachunek również wygląda zachęcająco. Choć standardowe opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty i wypłatę gotówki z bankomatów są dość wysokie, to w praktyce ich uniknięcie nie powinno stanowić problemu. Warto też przypomnieć o karcie wielowalutowej, dzięki której możesz płacić w obcych walutach bez prowizji za przewalutowanie. A zatem – otwórz Konto dla Ciebie i polecaj je innym!

Z ostatniej chwili

 • 13.12.2018 17:38

  Kolejna okazja dla nowych klientów mBanku. Tym razem za otwarcie eKonta i aktywne korzystanie z rachunku możecie zdobyć 140 zł.

 • 13.12.2018 08:14

  Aktywuj automatyczne e-płatności z karty Mastercard za usługi Vectry, a nawet 30 zł wróci na rachunek Twojej karty.

 • 12.12.2018 16:41

  Jeśli korzystasz z programu lojalnościowego sieci Biedronka, możesz otrzymać bon na 400 zł do wydania w sklepach tej sieci.

 • 12.12.2018 13:58

  Dzięki promocji "Konto na zakupy" nowi posiadacze Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas mogą zyskać nawet 200 zł za aktywne korzystanie z rachunku.

 • 12.12.2018 10:16

  Zamawiasz taksówkę w aplikacji iTaxi - płacisz za przejazd Google Pay - oszczędzasz. I tak 3 razy. Maksymalnie możesz zaoszczędzić nawet 60 zł.

 • 11.12.2018 14:04

  Głodny? Skorzystaj z PizzaPortal, zapłać Visa Checkout i ciesz się nie tylko posiłkiem, ale i rabatem w wysokości 10 zł.

 • 11.12.2018 11:52

  Alior Bank przedłużył termin obowiązywania jednej z korzyści Konta Jakże Osobistego. 3% na koncie oszczędnościowym dostępne będzie do 31.12.2019 r.

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.