Po 50 zł dla polecającego i osoby poleconej w programie poleceń w Credit Agricole

Uwaga: aktualnie trwa promocja, w której za przeniesienie konta do Credit Agricole i zapewnienia regularnych wpływów przez 3 miesiące można otrzymać 200 zł. Akcja łączy się z programem poleceń, zatem łącznie do zgarnięcia jest aż 250 zł premii gotówkowej. Sprawdź, jak możesz ją zdobyć.

Po 50 zł dla polecającego i osoby poleconej w programie poleceń w Credit Agricole Źródło obrazka: strona promocji

Masz w Credit Agricole konto osobiste? A może dopiero chciałbyś je założyć? Świetnie się składa, gdyż w drugiej edycji programu poleceń czeka na Ciebie nawet 500 zł! Osoba, która za Twoją namową stanie się posiadaczem rachunku osobistego otrzyma 50 zł.

"Program poleceń II" potrwa do 31 marca 2019 r.

By wziąć w nim udział jako osoba polecająca, musisz oczywiście posiadać rachunek osobisty z oferty Credit Agricole.

Z kolei od osób poleconych wymaga się, by nie posiadały konta osobistego w okresie 265 dni poprzedzających otwarcie rachunku.

50 zł dla poleconego i do 500 zł za polecającego

Bank przyznaje po 50 zł za każdą osobę, którą przekonasz do otwarcia konta i aktywnego korzystania z niego. Możesz w ten sposób zgarnąć premię nawet za 10 osób poleconych, a zatem maksymalny zysk z programu dla osoby polecającej to aż 500 zł.

Ile zyska osoba polecona? Tyle samo, co polecający za jedno polecenie, czyli 50 zł. Warto jednak dodać, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby po otwarciu rachunku z polecenia, dalej polecać konto innym osobom. Jeśli np. mąż założy konto z polecenia a następnie poleci je żonie i córce, to rodzina łącznie otrzyma 250 zł premii!

A jeśli dodatkowo uczynią to w ramach najnowszej promocji z premią 200 zł za przeniesienie rachunku, to w rozważanym przypadku rodzina zarobi aż 850 zł premii gotówkowej!

A teraz konkrety – co należy zrobić, by obie strony mogły cieszyć się z premii?

Warunki dla osoby poleconej

Co powinna zrobić osoba polecona, by zgarnąć swoją premię w wysokości 50 zł?

 1. Złożyć wniosek o otwarcie rachunku osobistego wraz z kartą debetową (jej posiadanie jest niezbędne do spełnienia kolejnych warunków). We wniosku należy podać kod otrzymany od osoby polecającej. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, wypełnij ten formularz, a prześlemy Ci swój.
 2. W ciągu 30 dni od złożenia wniosku podpisać z bankiem umowę oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Dodatkowo należy zawrzeć umowę związaną z korzystaniem z bankowości elektronicznej CA24.
 3. W każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych od momentu zawarcia umowy:
  • zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł (a w przypadku Konta dla Ciebie MOVE! – min. 500 zł); bank definiuje wpływ jako „sumę środków […], które wynikają z wpłat gotówkowych lub z przelewów, m.in. z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń rentowych, stypendiów”;

   lub
  • dokonać transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę co najmniej 300 zł (muszą one zostać zaksięgowane w danym miesiącu).

Zwróć uwagę, że pomiędzy warunkami w punkcie 3 jest spójnik "lub", co oznacza, że wystarczy spełnić tylko jeden z wymienionych warunków (np. zapewnić wpływ na konto w wymaganej kwocie).

Warunki dla osoby polecającej

Jeśli chcesz polecić znajomemu otwarcie konta i otrzymać za to 50 zł:

 1. Zgłoś się do programu. Możesz to zrobić w placówce lub za pośrednictwem strony promocji. W drugim przypadku wystarczy wypełnienie formularza wymaganymi danymi: PESEL, telefon kontaktowy, numer Twojego rachunku bankowego w Credit Agricole oraz adres e-mail (opcjonalnie). Pamiętaj też o akceptacji regulaminu oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 2. Przekaż innej osobie kod polecenia otrzymany w wiadomości SMS-owej oraz mailowej (jeśli w formularzu podałeś swój adres e-mail).
 3. Trzymaj kciuki, by osoba polecona złożyła wniosek o konto i w ciągu 30 dni podpisała z bankiem umowę, podając otrzymany od Ciebie kod polecenia.

Uwaga! Jeżeli zawarłeś umowę o otwarcie konta tego samego dnia, w którym przystąpiłeś do programu, to polecenia możesz dokonać najwcześniej kolejnego dnia.

Przekazanie premii

Premie wpłyną na konta - zarówno polecającego, jak i osoby poleconej - do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania. Obie strony programu muszą pamiętać o tym, by przed zakończeniem uczestnictwa nie wycofywać udzielonych zgód oraz nie składać wypowiedzenia umowy konta lub umowy bankowości elektronicznej CA24.

Premia jest opodatkowana 19-procentowym zryczałtowanym podatkiem dochodowym. Jego płatnikiem jest bank, który samodzielnie rozliczy premię z właściwym urzędem skarbowym. Krótko mówiąc, na Twoje konto „na czysto” wpłynie równe 50 zł.

Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Konto dla Ciebie w Credit Agricole

Konto dla Ciebie to podstawowy rachunek osobisty w Credit Agricole, który zastąpił wcześniej oferowane konta (w tym m.in. Konto PROSTOoszczędzające). Warto przyjrzeć się jego parametrom.

Zacznijmy od opłat. Z taryfy opłat i prowizji jasno wynika, że przy spełnieniu prostych warunków posiadanie Konta dla Ciebie jest właściwie darmowe. Zapewniając w danym miesiącu wpływ na rachunek w wysokości min. 1 000 zł oraz dokonując przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem, zyskujesz zwolnienie z podstawowych opłat: za prowadzenie rachunku (standardowo 7 zł), obsługę karty (standardowo 9 zł), wypłatę gotówki z krajowych bankomatów (standardowa opłata za korzystanie z obcych bankomatów to aż 5 zł).

Sporym atutem rachunku jest karta wielowalutowa umożliwiająca płatności w euro, funtach i dolarach bez prowizji za przewalutowanie – dodatkowo masz możliwość wyboru jej wizerunku z 50 dostępnych wzorów. Na posiadaczy Konta dla Ciebie w wersji VIP czekają też m.in. darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie, darmowe przelewy ekspresowe.

Szczegółowe informacje nt. Konta dla Ciebie znajdziesz w tym artykule.

Warto polecać i być poleconym w Credit Agricole

Dzięki kolejnej edycji programu poleceń nowi posiadacze konta w Credit Agricole mogą liczyć na 50 zł za założenie rachunku z polecenia i 50 zł za każde skuteczne polecenie rachunku. Maksymalnie jedna osoba może w tym programie zyskać 550 zł (+ 200 zł, jeśli zdecyduje się skorzystać z tej akcji).

Sam rachunek również wygląda zachęcająco. Choć standardowe opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty i wypłatę gotówki z bankomatów są dość wysokie, to w praktyce ich uniknięcie nie powinno stanowić problemu. Warto też przypomnieć o karcie wielowalutowej, dzięki której możesz płacić w obcych walutach bez prowizji za przewalutowanie. A zatem – otwórz Konto dla Ciebie i polecaj je innym!

Z ostatniej chwili

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.