Po 50 zł dla polecającego i osoby poleconej w programie poleceń w Credit Agricole

Po 50 zł dla polecającego i osoby poleconej w programie poleceń w Credit Agricole Źródło obrazka: strona promocji

Masz w Credit Agricole konto osobiste? A może dopiero chciałbyś je założyć? Świetnie się składa, gdyż w drugiej edycji programu poleceń czeka na Ciebie nawet 500 zł! Osoba, która za Twoją namową stanie się posiadaczem rachunku osobistego, otrzyma 50 zł.

Program poleceń potrwa do 31 marca 2019 r. By wziąć w nim udział jako osoba polecająca, musisz oczywiście posiadać rachunek osobisty z oferty Credit Agricole, z wyjątkiem Pakietu depozytowego oraz Konta dla Ciebie GO!. Z kolei od osób poleconych wymaga się, by nie posiadały konta osobistego w okresie 265 dni poprzedzających otwarcie rachunku.

Nie tylko program poleceń

Aktualnie bank oferuje Konto dla Ciebie w różnych wariantach – standardowe, VIP, czy MOVE!. Od razu należy wspomnieć, że w trwającej obecnie promocji za otwarcie Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP Credit Agricole rozdaje atrakcyjne premie do wyboru: do 200 zł (za przeniesienie konta), 5% zwrotu za rachunki lub premię w wysokości 50% wartości transakcji dokonanych w ramach usługi automatycznego oszczędzania. Oferta „Korzyści dla Ciebie” obowiązuje do 31 lipca 2018 r.

Jak widać, jeśli nie jesteś jeszcze klientem Credit Agricole, to tym lepiej! Wystarczy, że otworzysz rachunek, a jedna z wymienionych premii może do Ciebie trafić, jeszcze zanim rozpoczniesz swój udział w programie poleceń.

Poleć konto 10 osobom i zgarnij 500 zł!

Wróćmy jednak do premii za polecenie. Bank przyznaje po 50 zł za każdą osobę, którą przekonasz do otwarcia konta i aktywnego z niego korzystania. Możesz w ten sposób zgarnąć premię za 10 osób poleconych, a zatem maksymalny zysk z programu dla osoby polecającej to aż 500 zł. Co więcej, po spełnieniu warunków programu każda osoba polecona otrzyma od banku 50 zł.

A teraz konkrety – co należy zrobić, by obie strony mogły cieszyć się z premii?

Warunki dla osoby polecającej

Jeśli chcesz polecić znajomemu otwarcie konta i otrzymać za to 50 zł:

 1. Zgłoś się do programu. Możesz to zrobić w placówce lub za pośrednictwem strony promocji. W drugim przypadku wystarczy wypełnienie formularza o potrzebne dane: PESEL, telefon kontaktowy, numer Twojego rachunku bankowego w Credit Agricole oraz adres e-mail (opcjonalnie). Pamiętaj też o akceptacji regulaminu oraz wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
 2. Przekaż innej osobie kod polecenia, który otrzymasz w wiadomości SMS-owej oraz mailowej (jeśli w formularzu podałeś swój adres e-mail).
  Uwaga! Jeżeli zawarłeś umowę o otwarcie konta tego samego dnia, w którym przystąpiłeś do programu, to polecenia możesz dokonać najwcześniej kolejnego dnia.
 3. Trzymaj kciuki, by osoba polecona złożyła wniosek o konto, a w ciągu 30 dni podpisała z bankiem umowę, podając otrzymany od Ciebie od polecenia.

Warunki dla osoby poleconej

Co powinna zrobić osoba polecona, by zgarnąć swoją premię 50 zł?

 1. Złożyć wniosek o otwarcie rachunku osobistego wraz z kartą debetową (jej posiadanie jest niezbędne do spełnienia kolejnych warunków). Można tego dokonać przez .
 2. W ciągu 30 dni od złożenia wniosku podpisać z bankiem umowę, podając przy tym kod otrzymany od polecającego oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Dodatkowo należy zawrzeć umowę związaną z korzystaniem z bankowości elektronicznej CA24.
 3. W każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych od momentu zawarcia umowy:
  • zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł, a w przypadku Kont dla Ciebie MOVE! – min. 500 zł; bank definiuje wpływ jako „sumę środków […], które wynikają z wpłat gotówkowych lub z przelewów, m.in. z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń rentowych, stypendiów”;
  • dokonać transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę co najmniej 300 zł (muszą one zostać zaksięgowane w danym miesiącu).

Szczegóły w regulaminie.

Jako osoba polecona także możesz zgarnąć wspomnianą wcześniej premię za otwarcie konta w promocji "Korzyści dla Ciebie". Wystarczy, że złożysz wniosek o rachunek za pośrednictwem - w formularzu jest opcja, która umożliwia podanie kodu polecającego.

Przekazanie premii

Premie na konta – zarówno polecającego, jak i osoby poleconej – wpłyną do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania. Obie strony programu muszą pamiętać o tym, by przed zakończeniem uczestnictwa nie wycofywać udzielonych zgód.

Premia jest opodatkowana 19-procentowym zryczałtowanym podatkiem dochodowym. Jego płatnikiem jest bank, który samodzielnie rozliczy premię z właściwym urzędem skarbowym. Krótko mówiąc, na Twoje konto „na czysto” wpłynie równe 50 zł.

Konto dla Ciebie w Credit Agricole: warunkowo darmowy rachunek z kartą wielowalutową

Podstawowy rachunek osobisty od Credit Agricole zastąpił wcześniej oferowane konta (w tym m.in. Konto PROSTOoszczędzające). Warto przyjrzeć się jego parametrom.

Zacznijmy od opłat. Z taryfy opłat i prowizji jasno wynika, że przy spełnieniu prostych warunków posiadanie Konta dla Ciebie jest właściwie darmowe. Zapewniając w danym miesiącu wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł oraz dokonując przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem, zyskujesz zwolnienie z podstawowych opłat: za prowadzenie rachunku (standardowo 7 zł), obsługę karty (standardowo 9 zł), wypłatę gotówki z krajowych bankomatów (standardowa opłata za korzystanie z obcych bankomatów to aż 5 zł).

Sporym atutem rachunku jest karta wielowalutowa umożliwiająca płatności w euro, funtach i dolarach bez prowizji za przewalutowanie – dodatkowo masz możliwość wyboru jej wizerunku z 50 dostępnych wzorów. Na posiadaczy Konta dla Ciebie w wersji VIP czekają też m.in. darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie, darmowe przelewy ekspresowe oraz zniżki w niemal 10 tys. sklepach w Klubie Rabatowym.

Moc korzyści z kontem osobistym w Credit Agricole

Dzięki nowej edycji programu poleceń nowi posiadacze konta w Credit Agricole mogą liczyć już nie tylko na premię za otwarcie w promocji „Korzyści dla Ciebie”, ale także na 50 zł za każde skuteczne polecenie rachunku. Bank potwierdza, że obie promocje łączą się – zarówno polecający, jak i osoba polecana mogą dodatkowo zdobyć premię za otwarcie rachunku.

Gdyby podsumować wartość wszystkich możliwych do zdobycia w obu promocjach nagród, okazałoby się, że posiadanie Konta dla Ciebie wiąże się z szansą zgarnięcia nawet 800 zł premii (do 300 zł za otwarcie + 500 zł dla polecającego w programie poleceń).

Do tego sam rachunek również wygląda zachęcająco. Choć standardowe opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty i wypłatę gotówki z bankomatów są dość wysokie, to w praktyce ich uniknięcie nie powinno stanowić problemu. Warto też przypomnieć o karcie wielowalutowej, dzięki której możesz płacić w obcych walutach bez prowizji za przewalutowanie. A zatem – otwórz Konto dla Ciebie i polecaj je innym!

Z ostatniej chwili

 • 18.10.2018 15:23

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas za założenie Konta Optymalnego i umiarkowaną aktywność możesz zdobyć nawet 200 zł.

 • 18.10.2018 14:03

  Promocja "Studenci rządzą": jeżeli jesteś studentem i założysz Konto Jakie Chcę w Santanderze to możesz liczyć na 100 zł premii.

 • 18.10.2018 08:32

  Korzystając z karty kredytowej Mastercard Business Lotos Alior Banku możesz tankować paliwo nawet 20 gr/l taniej. Do tego są rabaty m.in. na myjnię.

 • 17.10.2018 15:34

  Citi Handlowy przygotował promocję, która ucieszy osoby regularnie wykonujące płatności w walutach obcych.

 • 16.10.2018 18:17

  W konkursie Alior Banku posiadacze Konta Jakże Osobistego mogą wygrać wyjazd do Rzymu. Szczegóły tutaj.

 • 16.10.2018 13:47

  Alior Bank oferuje 2,7% na swoim Koncie Mocno Oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące dla kwot do 100 000 zł.

 • 15.10.2018 17:20

  Za płatność Masterpassem za zamówienie o wartości min. 100 zł na Morele.net możesz otrzymać 25 zł na kolejne zakupy

 • 15.10.2018 14:30

  Getin Bank odnowił promocję, w której oprocentowanie nowych środków na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł wynosi 3% w skali roku przez 92 dni.

 • 15.10.2018 14:19

  Zrób zakupy w sklepie internetowym Empiku, zapłać za nie Masterpassem, a dostaniesz 20 zł. Zakupy możesz powtórzyć 3 razy, łącznie zarabiając 60 zł.

 • 15.10.2018 08:35

  Mastercard twierdzi, że z jego kartą płatniczą kolejne kroki zrobisz z łatwością. Oferuje bowiem aż 50% rabatu na buty z kolekcji 574 marki New Balance.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.