Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Ponownie 80 zł w formie karty podarunkowej lub 4 bilety do kina w programie „Polecam mój Bank” w Santanderze

Ponownie 80 zł w formie karty podarunkowej lub 4 bilety do kina w programie „Polecam mój Bank” w Santanderze
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem programu „Polecam mój Bank- edycja 4” jest Santander Bank Polska. Obecni klienci mogą polecać jego produkty i przekonywać innych do skorzystania z nich do 30 czerwca 2023 r. To także data graniczna przystąpienia do programu przez osoby polecone.

Za spełnienie dość prostych warunków aktywności przez osobę rekomendowaną obie strony – polecający i polecony – otrzymają bonus w postaci:

  • karty podarunkowej o wartości 80 zł do wykorzystania w wybranym sklepie (do wyboru: Biedronka, Decathlon, RTV EURO AGD, Zalando) lub
  • 4 biletów do kin Cinema City.

W danym miesiącu kalendarzowym polecający może otrzymać premię za 5 osób, którym rekomenduje rachunek, tak więc występując w tej roli, maksymalnie możesz zyskać nawet 400 zł w ciągu miesiąca.

Pamiętaj, że otwierając konto z czyjegoś polecenia, sam możesz stać się polecającym i zarabiać na pozyskiwaniu nowych klientów dla banku.

Kto może być uczestnikiem promocji?

Wymagania regulaminu są jasno i precyzyjnie sformułowane.

Osobą polecającą może być posiadacz konta osobistego w złotych polskich z kartą debetową w Santanderze z usługą Santander internet i aplikacją mobilną banku, posiadający polskie obywatelstwo i pełną zdolność do czynności prawnych.

Z kolei osobą poleconą (nowym klientem) może być osoba pełnoletnia, posiadająca polskie obywatelstwo i pełną zdolność do czynności prawnych, która nie posiadała (także jako współposiadacz) konta w Santander Bank Polska w ciągu 12 miesięcy poprzedzających udział w promocji.

Zarówno polecający, jak i osoba polecona nie może mieć wyrażonego sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych i musi zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK). Niezależnie od tego, w jakiej roli wystąpisz w tej promocji, powinieneś podać bankowi numer telefonu i adres mailowy do kontaktu.

Osoba polecona dodatkowo musi wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji (chodzi o informację dla obecnego klienta, że spełnione zostały warunki akcji).

Co zrobić, by zyskać bonus za otwarcie konta z polecenia?

Programy poleceń wymagają, by określoną aktywnością wykazali się polecający i polecony. Tak też jest w tym przypadku, ale zakres działań dla każdej ze stron jest nieco inny. Zacznijmy od wymagań wobec osoby rekomendowanej, czyli nowego klienta.

Krok 1
Krok 1

Do 30 czerwca 2023 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową i usługą bankowości elektronicznej i zawrzyj z bankiem umowy o te produkty.

Pamiętaj o zaakceptowaniu regulaminu promocji oraz wyrażeniu zgody, by polecający wiedział, jakie warunki programu spełniłeś, a których Ci brakuje. Następnie zaloguj się do bankowości elektronicznej i wpisz otrzymany od znajomego kod polecenia w rubryce związanej z programem poleceń. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: NPGMLH

Ważne! Wszystkie te czynności musisz wykonać w ciągu 30 dni od otwarcia konta, ale nie później niż do 30 czerwca 2023 r.

Krok 2
Krok 2

Do końca kolejnego miesiąca następującego po otwarciu konta dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł w dowolnym punkcie usługowo–handlowym lub serwisie internetowym.

Krok 3
Krok 3

Informację o nagrodzie otrzymasz w ciągu 5 dni roboczych po spełnieniu warunków ich otrzymania w swojej bankowości internetowej w zakładce Program poleceń.

Od tej pory masz 30 dni na wybór nagrody!

Nagroda
Nagroda

Bonus w postaci wybranej karty podarunkowej lub biletów do kina otrzymasz po dokonaniu wyboru nagrody. Minimalny okres ważności nagród to 60 dni.

O tym musisz wiedzieć!

  • Przypominamy: składając wniosek o produkty Santandera, nie możesz wyrazić sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych oraz musisz zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK).
  • Pamiętaj też, że bank honoruje jedynie płatności kartą debetową; płatności Blikiem oraz płatności zbliżeniowe Blikiem nie spełniają warunków akcji.
  • W dniu wypłaty nagrody musisz posiadać otwarte konto wraz z kartą, aplikacją mobilną i bankowością internetową.
  • W przypadku założenia konta wspólnego, nagrodę otrzyma tylko jeden ze współwłaścicieli. Być może lepszym pomysłem będzie założenie dwóch oddzielnych kont i zgarnięcie większej premii? 😉

Na koniec dobra informacja – wypłacona premia jest zwolniona z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać z fiskusem.

Zadania dla polecającego

Jeśli jesteś obecnym klientem banku, Twoje obowiązki sprowadzają się do znalezienia osoby chętnej do otwarcia Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska i dopilnowania, aby spełniła ona warunki promocji. Sam również musisz jednak wykazać się drobną aktywnością...

Krok 1
Krok 1

Zaakceptuj regulamin aktualnej edycji programu poleceń oraz wygeneruj kod polecający w aplikacji mobilnej lub w bankowości internetowej Santander Bank Polska.

Uwaga! Jeżeli brałeś udział w poprzedniej edycji, Twój wcześniejszy kod zachowuje ważność, musisz jednak ponownie zaakceptować regulamin programu.

Krok 2
Krok 2

Do 30 czerwca 2023 r. znajdź osobę zainteresowaną otwarciem rachunku osobistego w Santander Bank Polska i przekaż jej kod polecający.

Krok 3
Krok 3

Również do 30 czerwca 2023 r. wykonaj przynajmniej jedną płatność kartą debetową wydaną do Twojego konta na dowolną kwotę.

Informacja
Informacja

Trzymaj kciuki, by rekomendowany spełnił "swoje" warunki promocji.

Nagroda
Nagroda

Zasady przyznawania nagród są identyczne jak w przypadku osób poleconych.

Pamiętaj więc, że (podobnie jak Twój znajomy) po otrzymaniu informacji o nagrodzie masz 30 dni na wybór bonusu.

Przydatne informacje

Pamiętaj, że premię otrzymasz tylko za skuteczną rekomendację, czyli taką, w wyniku której polecony nie tylko otworzy rachunek w Santanderze, ale i wywiąże się z innych obowiązków nałożonych na niego przez regulamin. Pomyśl więc, jak dyskretnie czuwać nad działaniami osoby rekomendowanej, mobilizować ją do wypełnienia zadań. Zwróć też uwagę, że bank wymaga drobnej aktywności również od obecnego klienta (choć jedna płatność kartą).

W przypadku posiadaczy kont wspólnych osobą polecającą może być każdy ze współposiadaczy rachunku.

Bank nie stawia ograniczeń co do liczby osób, którym przekażesz kod polecenia. Zastrzegł jednak, że nagrodę przekaże za maksymalnie 5 skutecznych rekomendacji w miesiącu.

Przed przekazaniem nagrody bank sprawdzi, czy wciąż posiadasz otwarte konto wraz z kartą, aplikacją mobilną i bankowością internetową, a także czy nie odwołałeś udzielonych zgód marketingowych.

Premia dla obecnego klienta również jest zwolniona z opodatkowania.

Konto Jakie Chcę – co warto o nim wiedzieć?

Podstawowym rachunkiem osobistym, który można polecić w ramach programu poleceń, jest Konto Jakie Chcę.

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Jakie Chcę.

Bonusy nie tylko na powitanie

Oferta Santander Bank Polska jest na tyle interesująca, że przekonanie do niej znajomych nie powinno być trudne – choćby ze względu na całkiem wysoką wartość premii za założenie konta oraz bezterminową promocję pozwalającą na uzyskanie 1% zwrotu za płatności za media (nawet 25 zł miesięcznie). Ponadto Santander coraz częściej organizuje akcje specjalne dla zaproszonych klientów.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Polecam mój bank" – edycja 4"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.