Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Program poleceń w Banku Millennium: bilety do kina, bony do Empiku lub 10% moneybacku

Program poleceń w Banku Millennium: bilety do kina, bony do Empiku lub 10% moneybacku
Źródło: strona internetowa Banku Millennium

Katalog nagród do wyboru jest całkiem szeroki i obejmuje: 4 bilety do kina, 80-złotowy bon do wykorzystania na Empik.com albo Zalando.pl, zwrot 10% wartości transakcji kartą lub Blikiem oraz 3-miesięczną lokatę z oprocentowaniem 4% w skali roku.

Weź udział w promocji jako obecny klient…

Zacznijmy jednak od podstaw, czyli warunków uczestnictwa. Konto 360° lub Konto 360° Student możesz polecić, jeśli posiadasz w Banku Millennium jakikolwiek rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy prowadzony w złotych. Co istotne, z udziału w akcji wyłączeni są pełnomocnicy oraz ci, którzy posiadają w banku tylko rachunek techniczny. Jeśli jeszcze nie masz konta w Banku Millennium, możesz je w każdej chwili otworzyć i rozpocząć polecanie tego produktu znajomym.

Oprócz tego powinieneś wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych oraz podtrzymywać ją aż do końca Twojego udziału w programie poleceń. Dla formalności wspomnijmy też, że musisz być osobą pełnoletnią i posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych.

…lub „zaproszony” do otwarcia konta

Nieco inaczej wyglądają warunki uczestnictwa dotyczące „zaproszonych”, czyli osób poleconych (otwierających konto za namową obecnego posiadacza). Wymagania względem nich to: pełnoletność, pełna zdolność do czynności prawnych, wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych oraz – przede wszystkim – nieposiadanie w Banku Millennium żadnego produktu w ciągu 12 miesięcy poprzedzających udział w programie (również jako współposiadacz czy pełnomocnik).

Masz szansę na nie jedną, a kilka premii

Oferta „Lubię to polecam” obowiązuje do 1 października 2018 r. W tym czasie, jako obecny klient, możesz polecić Konto 360° dowolnej liczbie osób. Co za tym idzie, masz okazję na zwielokrotnienie wartości swoich nagród, a nawet zgarnięcie wszystkich zaproponowanych przez organizatora premii.

Prosta droga do otrzymania nagrody

Zarówno obecni klienci, jak i osoby „zaproszone” do otwarcia konta muszą spełnić łącznie określone warunki, by obu stronom przysługiwało prawo do odbioru premii. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Obecny klient

Jeśli masz posiadasz już ROR w Banku Millennium i chciałbyś rozpocząć udział w programie poleceń, powinieneś:

  1. Zapoznać się z regulaminem, zaakceptować go oraz potwierdzić chęć uczestnictwa, dokonując rejestracji przez Millenet, aplikację mobilną, w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem lub w placówce.
  2. Odebrać 8-cyfrowy kod, który następnie przekażesz osobie poleconej. Kod otrzymasz podczas rejestracji, a dodatkowo zostanie on wysłany SMS-em na podany przez Ciebie numer telefonu. Pamiętaj, że Twój kod jest ważny przez cały okres trwania akcji i jest jednakowy dla każdego Twojego polecenia.

Osoba polecona

Znajomy przekazał Ci kod? Oto, co powinieneś zrobić, byście wspólnie mogli cieszyć się z wybranej premii:

  1. Podpisz z bankiem umowę o otwarcie Konta 360°/Konta 360° Student wraz z kartą debetową, podając kod otrzymany od obecnego klienta, akceptując regulamin oraz rejestrując się w promocji. Otwarcia konta możesz dokonać w placówce, za pośrednictwem infolinii lub przez Internet. W ostatnim przypadku kod będziesz musiał wpisać w internetowym wniosku. Oprócz wspomnianej zgody marketingowej zostaniesz też poproszony o wyrażenie zgody na udzielenie osobie polecającej informacji niezbędnych do otrzymania przez nią premii.
  2. W ciągu 30 dni od momentu podpisania umowy dokonaj transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem na łączną kwotę min. 360 zł w sklepach stacjonarnych lub przez Internet (może to być jedna „duża” płatność lub kilka mniejszych). Pamiętaj przy tym, że w promocji nie zostaną uwzględnione wpłaty gotówkowe, przelewy, transakcje zwrócone oraz te, które nie stanowią płatności za towary lub usługi.

Po otwarciu konta z polecenia i rejestracji w promocji otrzymasz swój własny kod. Dzięki temu z osoby, której polecono rachunek, możesz stać się osobą polecającą i przekazywać kod znajomym.

Przekazanie premii

Po spełnieniu wszystkich tych warunków obie strony programu poleceń mają 30 dni na wybór przysługującej im nagrody. Wyboru można dokonać poprzez bankowość elektroniczną, mobilną lub telefoniczną.

Kilka słów o każdej z nagród

Pora przyjrzeć się, jakie niespodzianki Bank Millennium przygotował dla uczestników 2. edycji akcji „Lubię to polecam”:

  1. 4 bilety do kina. Otrzymasz je w terminie 7 dni od wyboru nagrody w formie kodów (w aplikacji mobilnej lub w Millenet oraz dodatkowo w wiadomości SMS), Kody zrealizujesz w kinach sieci Multikino (2D) i Helios (2D/3D) w ciągu 60 dni od ich przekazania.
  2. Bon podarunkowy o wartości 80 zł do Empik.com. Także i w tym przypadku voucher zostanie wysłany do uczestnika programu w formie elektronicznej w ciągu 7 dni za pośrednictwem Millenetu, aplikacji mobilnej oraz SMS-a. Ważność kodu jest limitowana i wynosi 60 dni. Możemy go użyć wyłącznie do zakupów internetowych na stronie www.empik.com.
  3. Karta podarunkowa o wartości 80 zł do Zalando.pl. Forma jej przekazania jest identyczna, jak w poprzednich przypadkach. Jedyną różnicą jest fakt, że ten voucher jest ważny bezterminowo. Można wykorzystać go przy okazji zakupów na www.zalando.pl.
  4. 10% zwrotu za płatności kartą debetową lub Blikiem. Zwrot przysługuje za płatności dokonane w trakcie 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym została wybrana nagroda. Maksymalnie możesz otrzymać 30 zł miesięcznie – wartość tej premii to zatem aż 90 zł. Uwaga! W danym okresie możesz mieć aktywną tylko jedną taką nagrodę. Ponowny jej wybór będzie możliwy dopiero po 10. dniu miesiąca, po którym zakończyłeś korzystanie z moneybacku.
  5. 3-miesięczna lokata z oprocentowaniem 4% w skali roku. Na taki depozyt będziesz mógł wpłacić od 500 do 10 000 zł. Aby z niej skorzystać, będziesz musiał dodatkowo złożyć dyspozycję otwarcia lokaty Lubię to polecam. Lokata ma charakter nieodnawialny. Przy obecnej sytuacji na rynku lokat [https://najlepszelokaty.pl/ranking-lokat] promocyjny depozyt prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Dobra wiadomość jest też taka, że w przypadku polecenia konta większej liczbie osób będziesz mógł posiadać jednocześnie więcej niż jedną lokatę z podwyższonym oprocentowaniem.

Premie w programie poleceń są zwolnione z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych, choć w przypadku wyboru lokaty przyjdzie Ci oczywiście zapłacić 19-procentowy podatek od zysków kapitałowych.

Konto 360° i Konto 360° Student: czy warto polecać rachunek?

Podstawowe konto osobiste z oferty Banku Millennium to ciekawa propozycja taniego rachunku, zwłaszcza w „studenckiej” wersji. Atutem Konta 360° jest także dostęp do atrakcyjnej oferty oszczędnościowej na czele z kontem oszczędnościowym 2,7% w skali roku dla nowych środków.

Dzięki poniższej tabeli zapoznasz się z najważniejszymi opłatami oraz nieskomplikowanymi warunkami ich uniknięcia:

Konto 360°

Konto 360° Student

Warunek uniknięcia opłat Opłat za prowadzenie rachunku, obsługę karty i wypłaty z bankomatów można uniknąć, o ile na konto wpłynie 1000 zł miesięcznie oraz zostanie dokonana przynajmniej jedna transakcja kartą debetową lub jedna płatność bezgotówkowa BLIK Opłat za obsługę karty i bankomaty można uniknąć jeżeli w poprzednim miesiącu została dokonana i zaksięgowana na koncie min. jedna płatność bezgotówkowa kartą lub jedna płatność bezgotówkowa BLIK

Prowadzenie rachunku

8 zł - można uniknąć

0 zł

Obsługa karty debetowej

7 zł - opłata nie jest pobierana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty, potem można jej uniknąć

4 zł – można uniknąć

Wypłaty z bankomatów

bezpłatne wypłaty środków z bankomatów Banku Millennium

1 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BZ WBK i Planet Cash,

5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów (bank nie pobiera opłaty przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty)

2,5% nie mniej niż 9 zł za wypłatę środków z bankomatów za granicą

bezpłatne wypłaty środków z bankomatów Banku Millennium

1 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BZ WBK i Planet Cash,

5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów

(bank nie pobiera opłaty przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty)

2,5% nie mniej niż 9 zł za wypłatę środków z bankomatów za granicą

Przelewy internetowe

0 zł 0 zł

Wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku

0 zł 0 zł

Jeden z najbardziej atrakcyjnych programów poleceń

Kolejna edycja programu poleceń w Banku Millennium oznacza w praktyce jego kontynuację. Aktualne warunki (zarówno uczestnictwa, jak i ubiegania się o premie) pozostały właściwie niezmienione. Niezmiennie atrakcyjne są także premie, z których możemy wybrać tę najlepszą dla siebie. W połączeniu z prostymi warunkami (wystarczy stosunkowo niewielka aktywność ze strony „zaproszonego”) i korzystnym kontem otrzymujemy jeden z najciekawszych programów poleceń na rynku rachunków osobistych.

Pamiętaj, że rozpoczynając udział w programie jako osoba polecana, możesz łatwo wejść w rolę polecającego i przekazywać swój kod znajomym. Dzięki temu rosną Twoje szanse na zgarnięcie nie jednej, a nawet kilku premii.

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.