Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 350 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 120 zł za eKonto Junior.

100 lub 200 zł za zamianę karty kredytowej mBanku na nową Visę

100 lub 200 zł za zamianę karty kredytowej mBanku na nową Visę
Źródło: strona promocji

Akcja „Prezent od mBanku” potrwa do 31 marca 2020 r. Jej istotą jest zamiana obecnie posiadanej karty kredytowej mBanku na inną „kredytówkę” wskazaną w regulaminie promocji. Za wydanie nowej karty bank nie pobierze żadnej opłaty. Dodatkową zachętą do działania jest możliwość wygrania vouchera do wykorzystania na Allegro lub stacjach Circle K.

Do zdobycia 1 z 600 nagród potrzebne są więc kreatywność i szczęście. Przyda się też wiedza o kartach kredytowych wymaganych regulaminem, aby zdecydować, czy warto skorzystać z tej promocji. Spójrzmy więc na wszystkie elementy decydujące o atrakcyjności propozycji mBanku.

Uczestnicy promocji

W konkursie mogą uczestniczyć osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które są stroną umowy o kartę kredytową mBanku dłużej niż 6 miesięcy, licząc od daty startu promocji, czyli od 16 stycznia 2020 r., wstecz. Ważne, by umowa nie była w trakcie wypowiedzenia.

Konieczne działania

Wszystkie niezbędne działania możesz wykonać online, nie musisz nigdzie chodzić, by przystąpić do akcji i spełnić jej wymagania.

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2020 r. złóż wniosek o zmianę posiadanej karty na inny typ. Do wyboru masz:

  • kartę Visa Classic, za którą możesz otrzymać voucher o wartości 100 zł na Allegro lub stacje paliw Circle K

albo

  • kartę Visa Premium. W tym przypadku wartość nagrody wyniesie 200 zł i do wyboru też są vouchery na Allegro lub stacje Circle K.
Krok 2
Krok 2

Także do 31 marca 2020 r. udziel niebanalnej, kreatywnej odpowiedzi (maksymalnie 150 znaków) na pytanie: „Co kupisz swoją nową kartą kredytową Visa i dlaczego?”

Nagroda
Nagroda

Wyboru najciekawszych wypowiedzi dokona 17 kwietnia 2020 r. 3-osobowe jury składające się z pracowników mBanku. Lista laureatów zostanie opublikowana na stronie promocji, a nagrody wysłane do zwycięzców do 30 kwietnia 2020 r. Voucher będzie miał postać elektronicznego kodu, który otrzymasz w bankowości internetowej oraz w formie SMS-a na numer telefonu zarejestrowany w banku.

O tym musisz wiedzieć

W trakcie składania wniosku wyraź wolę przystąpienia do konkursu i dostarczenia Ci drogą elektroniczną jego regulaminu oraz opublikowania Twoich danych personalnych, gdybyś został laureatem.

Komisja konkursowa nagrodzi po 150 najciekawszych wypowiedzi w każdej z kategorii, tzn. 100 zł na Allegro, 100 zł na stacje Circle K, 200 zł na Allegro i 200 zł na stacje Circle K.

Vouchery przekazane zwycięzcom będą ważne do 31 marca 2021 r.

mBank samodzielnie rozliczy należny podatek dochodowy, Ty nie będziesz musiał się o nic martwić.

Karty kredytowe mBanku

Chcąc zdobyć nagrodę, musisz zdecydować się na wymianę aktualnie posiadanej karty na nową. Do wyboru masz Visę Classic lub Visę Premium. Przyjrzyjmy się bliżej każdej z nich.

Visa Classic

Visa Premium

Wydanie karty

30 zł

30 zł

Opłata roczna

70 zł

300 zł

Warunki uniknięcia opłaty rocznej

Wydanie kartą w ostatnich 12 miesiącach przynajmniej 12 000 zł lub wykonanie nią 240 operacji

Wydanie kartą w ostatnich 12 miesiącach przynajmniej 24 000 zł lub wykonanie nią 240 operacji

Koszt wypłaty z bankomatu

5% kwoty transakcji, min. 10 zł

5% kwoty transakcji, min. 10 zł

Koszt przelewu z rachunku karty

5% kwoty transakcji, min 4 zł

5% kwoty transakcji, min 4 zł

Koszt przelewu z rachunku karty w ramach usługi mTransfer

0 zł

0 zł

Z kartą Visa Premium związany jest serwis concierge zapewniający wsparcie w organizacji zadań specjalnych i spraw dnia codziennego, np. zakupu biletów na koncert, rezerwacji stolika w restauracji, pomocy drogowej czy pomocy w razie problemów technicznych w domu.

Najwięcej zyskają oryginalni i pomysłowi

Jak widzisz, koszt wydania karty kredytowej w mBanku wynosi 30 zł. Tak więc, decydując się na wymianę „kredytówki” w ramach opisywanej promocji, już na starcie jesteś 3 dychy „do przodu”. Zdobycie kolejnej premii – 100 lub 200 zł w konkursie – zależy już od Twojej kreatywności. Może napiszesz coś humorystycznego, a może coś zaskakującego dla jurorów. Trzymamy kciuki, powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Prezent od mBanku"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.