Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 420 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

290 zł premii: 250 zł w gotówce + 40 zł do Żabki za darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

290 zł premii: 250 zł w gotówce + 40 zł do Żabki za darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Spółka Hagen, organizator akcji specjalnych dotyczących rachunków osobistych z oferty banku BNP Paribas, co pewien czas zaskakuje oryginalnymi nagrodami za podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie. Tym razem mamy jednak do czynienia z atrakcyjną "tradycyjną" premią (250 zł w gotówce) i rzadko spotykanym dodatkiem w postaci dwóch e-bonów po 20 zł za zakupy w sklepach Żabka.

Promocja "Premia z Żabką" potrwa do 31 marca 2021 r., przy czym może zakończyć się wcześniej, bo organizator zastrzegł, że przyjmie tylko 3000 promocyjnych rejestracji.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Opisywana akcja adresowana jest do nowych klientów banku BNP Paribas, czyli osób, które nie posiadały w nim rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach promocji.

Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas na dzień przystępowania do akcji.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

Wymagana aktywność

Jak wspomnieliśmy, wymagane aktywności nie są szczególnie skomplikowane. Najwięcej kłopotów może sprawić zapamiętanie, co trzeba zrobić w którym miesiącu.

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2021 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń.

Na tym etapie zaakceptuj regulamin akcji oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.

Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 31 marca 2021 r.

Krok 3
Krok 3

Do 14 kwietnia 2021 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu sms w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty. Ze względu na sposób realizacji tej operacji, najlepiej jest zrobić to w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki z "debetówką".

Krok 4
Krok 4

W kwietniu 2021 r. spełnij poniższe warunki, za co otrzymasz 50 zł w gotówce i 20 zł do wykorzystania w sklepach Żabka:

  • zrealizuj przynajmniej 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
  • zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 500 zł.
Krok 5
Krok 5

Wiadomość o zdobyciu premii otrzymasz do 18 maja 2021 r. na adres e-mail podany podczas rejestracji. W celu odbioru nagrody gotówkowej, do 25 maja 2021 r. kliknij w przesłany w wiadomości link i zaloguj się na stronie organizatora. Podaj tam numer swojego Konta Otwartego na Ciebie.

Nagroda
Nagroda

50 zł premii gotówkowej i 20 zł do sklepów Żabka otrzymasz do 31 maja 2021 r.

Krok 6
Krok 6

W maju 2021 r. zrealizuj następujące warunki aktywności, by otrzymać 100 zł:

  • wykonaj transakcje Blik na łączną kwotę min. 200 zł;
  • zapewnij wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Wiadomość o następnej premii otrzymasz najpóźniej 28 czerwca 2021 r., zaś do 30 czerwca 2021 r. pieniądze znajdą się na Twoim koncie.

Krok 7
Krok 7

W czerwcu 2021 r. czekają na Ciebie kolejne zadania, które musisz zrealizować, by zdobyć 100 zł i e-bon do Żabki o wartości 20 zł:

  • wykonaj transakcje Blik na łączną kwotę min. 300 zł;
  • zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Informację o zdobyciu kolejnych bonusów organizator przekaże Ci do 28 lipca 2021 r., zaś do ostatniego dnia tego miesiąca otrzymasz nagrody za aktywność w czerwcu.

Warto wiedzieć

Jak widzisz, regulamin wymaga od Ciebie różnych aktywności. Ważne, byś dobrze wszystko zrozumiał.

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką GOoptima.

Niedozwolone są także wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej jest więc spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

Transakcja Blik

Płatność dokonana z wykorzystaniem usługi Blik. Niedozwolone są inne możliwe operacje Blikiem, np. wypłaty z bankomatów, przelewy Blik itp;

Przelew

Przelew z Konta Otwartego na Ciebie możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

To też trzeba wiedzieć

Pamiętaj, że nagrody otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu ich przekazania nadal będziesz posiadaczem Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

E-bony do Żabki organizator przekaże Ci w podanych wyżej terminach na numer telefonu, który podasz w formularzu przystąpienia do promocji. Będziesz mógł nimi zapłacić za zakupy do 31 grudnia 2022 r. Uwaga: e-bony trzeba wykorzystać jednorazowo.

Gdybyś nie wskazał numeru swojego rachunku w BNP Paribas w terminie podanym w harmonogramie, to możesz dopełnić tego obowiązku później. Ostateczny termin na przekazanie tej informacji upływa 23 grudnia 2021 r. Wiadomość powinieneś przesłać na adres: [email protected]

Wszystkie nagrody, jakie otrzymasz, uczestnicząc w tej promocji, są zwolnione z podatku dochodowego, w związku z tym nie ciążą na Tobie żadne obowiązki wobec urzędu skarbowego.

Oferta BNP Paribas

Skoro wiesz już wszystko o nagrodach i warunkach ich zdobycia, czas byś poznał produkty banku BNP Paribas. Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezwarunkowo za darmo, a najciekawsze w nim jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć, wykonując choćby jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Będąc już klientem BNP Paribas, możesz skorzystać z innych promocji. My ze swojej strony szczególnie polecamy przyjrzenie się ofercie karty kredytowej, która obecnie cieszy się znaczną popularnością.

Gotówka jak zawsze mile widziana, e-bon do Żabki miłym dodatkiem

Premie gotówkowe z pewnością najbardziej cieszą. Zwłaszcza, gdy są połączone z jakimś dodatkiem, jak choćby z e-bonem zakupowym do sklepów Żabka. Podkreślmy, że wymagane działania uprawniające do zdobycia nagrody nie są nazbyt skomplikowane.

Jedyny minus, jaki dostrzegamy w tej akcji, to różny zestaw aktywności na poszczególne miesiące, co wymaga zachowania koncentracji, by niczego nie pomieszać. No i jeszcze można by ponarzekać, że niezbędne operacje bankowe trzeba wykonywać dopiero od kwietnia. Może się zdarzyć, że ktoś zapomni, że bierze udział w promocji 😁.

Cóż, niektórzy mogą jeszcze narzekać na konieczność wydania dość znacznych kwot przy pomocy Blika. Uspokajamy - tej metody płatności naprawdę nie trzeba się bać. Korzystanie z niej jest proste i bezpieczne.

Najlepiej sobie zapisać w kalendarzu termin na wykonanie poszczególnych czynności, nasz harmonogram promocji także może się tu przydać. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Premia z Żabką"
  2. Regulamin korzystania z bonów Żabka

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.