Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 420 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj w BNP Paribas

300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Przedstawiamy kolejną akcję dotyczącą Konta dla Ciebie, tym razem w powiązaniu z Kartą Otwartą na Dzisiaj. Podobnie jak inne promocje dotyczące produktów BNP Paribas, najnowszą promocję przygotowała firma Ad Astra sp. z o.o. Starania o bonus możesz rozpocząć do 25 sierpnia 2019 r. Czasu na podjęcie decyzji jest więc sporo, ale radzimy nie zwlekać zbyt długo, gdyż przyjętych zostanie jedynie 2500 zgłoszeń udziału w promocji. Naszym zdaniem, pula promocyjnych rejestracji może zostać wyczerpana wcześniej.

Uczestnicy promocji

Akcja „Premia z kontem” adresowana jest do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, legitymujących się dowodem osobistym, który jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku. Uczestnik promocji nie może być stroną umowy ramowej z BNP Paribas. Warto jednak dodać, że umowa zawarta z marką BGŻOptima nie wyklucza udziału w akcji.

Wykluczenie dotyczy natomiast osób, które w ostatnich 9 miesiącach przed złożeniem wniosku o Konto Otwarte na Ciebie w ramach opisywanej promocji były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w tym banku. Jako klienci banku traktowani są też ci, którzy mieli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Raiffeisen Polbanku, który to podmiot stał się jesienią 2018 r. częścią BNP Paribas.

Otwórz rachunek z kartą i aktywnie z nich korzystaj

Regulamin akcji nie stawia przed jej uczestnikami skomplikowanych wymagań. Zadania sprowadzają się do wykonywania typowych czynności bankowych:

Krok 1
Krok 1

Do 25 sierpnia 2019 r. (pamiętaj o ograniczonej puli zgłoszeń) zarejestruj swój udział na stronie internetowej promocji.

Krok 2
Krok 2

Po wysłaniu formularza rejestracyjnego, skorzystaj z otrzymanego na podany adres e-mail specjalnego linka i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej. Możesz to zrobić do 25 sierpnia 2019 r.

Krok 3
Krok 3

Do 31 sierpnia 2019 r. musisz podpisać umowę rachunku wraz ze wspomnianymi produktami dodatkowymi.

Krok 4
Krok 4

We wrześniu 2019 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe otrzymaną kartą debetową na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 zł i zapewnij wpływ na rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł.

Informacja
Informacja

Najpóźniej 21 października 2019 r. otrzymasz e-mail o przyznaniu Ci pierwszej części nagrody w wysokości 150 zł.

Nagroda
Nagroda

Skorzystaj z linka w przesłanej wiadomości i zaloguj się na bezpiecznej stronie organizatora, by do 27 października 2019 r. przekazać numer Twojego konta, na które ma trafić nagroda. Zostanie ona wypłacona do 31 października 2019 r.

Krok 5
Krok 5

W październiku i w listopadzie zrealizuj dokładnie te same czynności, jakie robiłeś we wrześniu 2019 r. - wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą debetową na łączną kwotę nie mniejszą niż 300 zł i zapewnij wpływ na rachunek w łącznej wysokości min. 1000 zł.

Nagroda
Nagroda

Po zrealizowaniu zadań w październiku i w listopadzie, do 20 grudnia 2019 r., otrzymasz wiadomość o przyznaniu Ci drugiej części premii – też 150 zł. Przelew powinien trafić na Twoje konto do 31 grudnia 2019 r.

Przydatne informacje

Znasz już podstawowe zasady promocji. Spójrz na kilka dodatkowych wyjaśnień, które pomogą Ci w prawidłowym zrealizowaniu jej wymagań.

Na początku

Wysyłając formularz rejestracyjny, zapamiętaj wpisany numer telefonu oraz adres e-mail, gdyż dokładnie te same dane musisz podać, wnioskując o rachunek.

Składając wniosek o Konto Otwarte na Ciebie i wymagane produkty dodatkowe, musisz zaakceptować regulamin akcji oraz wyrazić zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach i zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia. Jedna ze zgód dotyczy udostępnienia przez BNP Paribas organizatorowi promocji informacji o wywiązaniu się przez Ciebie z warunków promocji. Pozwoli to na wypłacenie Ci nagrody.

Transakcje bezgotówkowe

Zgodnie z regulaminem, są nimi operacje bezgotówkowe wykonane za pomocą karty debetowej będące płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo–usługowych. Definicja zamieszczona w regulaminie obejmuje także transakcje dokonywane w Internecie, zamówienia telefoniczne lub pocztowe opłacone bez fizycznego przedstawiania „plastiku” oraz płatności portfelami cyfrowymi, w tym Google Pay i Apple Pay.

Warunków promocji nie spełnią natomiast operacje za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego, np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media, oraz transakcje dokonane u podmiotów, których kody MCC wypisano w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o płatności w kasynach, instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Wpływy na konto

Definicja dopuszczalnego „wpływu” zamieszczona w regulaminie mówi, że jest to przelew środków na konto niepochodzący z innych rachunków uczestnika promocji (w tym kont, których jest współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (w tym rachunków w systemie bankowości elektronicznej BGŻOptima). Wykluczenie obejmuje też rachunki służące do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez bank uczestnikowi akcji, także te, które są związane z produktami dawnego Raiffeisen Polbanku.

Niedopuszczalne są również wpłaty gotówkowe.

Zachowaj konto i zgody

Pamiętaj, że do chwili otrzymania ostatniej części nagrody nie możesz rozwiązać umowy konta i towarzyszących mu produktów ani odwołać zgód udzielonych w trakcie rejestracji do udziału w promocji.

300 zł będzie w całości do Twojej dyspozycji. Nagroda nie podlega opodatkowaniu, nie musisz się nią dzielić z fiskusem.

Kilka słów o produktach BNP Paribas

BNP Paribas oferuje Konto Otwarte na Ciebie oraz powiązane z nim 3 karty debetowe. W ramach tej akcji musisz skorzystać z Karty Otwartej na Dzisiaj. Przyjrzyjmy się bliżej tym produktom.

Konto Otwarte na Ciebie jest otwierane i prowadzone za darmo. Polecamy je zwłaszcza osobom rozpoczynającym przygodę z bankowością (ze względu na niewielką liczbę opłat), ale i zwolennikom płatności mobilnych czy lubiącym korzystać z programów rabatowych. W zwiększeniu zysków mogą pomóc często organizowane promocje kart kredytowych.

Karta Otwarta na Dzisiaj wydawana jest za darmo, a jej prowadzenie kosztuje 3 zł miesięcznie. Opłaty możesz uniknąć w bardzo prosty sposób - wykonując nią przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu. Zauważ, że realizacja wymagań promocji pozwoli Ci nie płacić za kartę.

Pieniądze bez specjalnego wysiłku

Można powiedzieć, że zgarnianie bonusów w akcjach dotyczących produktów BNP Paribas jest miłe i bezproblemowe. Okres karencji jest bardzo krótki (jedynie 9 miesięcy), a obowiązek wykonania we wrześniu, październiku i listopadzie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł łatwy do wykonania. Na dodatek regulamin precyzyjnie określa, co i kiedy trzeba zrobić oraz termin przekazania nagrody.

Dlatego udział w tej akcji szczególnie rekomendujemy początkującym Łowcom Promocji, by przekonali się, jak łatwo można zgarnąć atrakcyjną nagrodę. Doświadczonych zdobywców wielu bonusów z pewnością nie musimy przekonywać do przystąpienia do tej promocji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Premia z kontem"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.