Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

350 zł w e-kodach Allegro za Konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową w BNP Paribas

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

350 zł w e-kodach Allegro za Konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

BNP Paribas nie pozwala nam się nudzić i co rusz przypomina o swoim rachunku Konto Otwarte na Ciebie. Najnowsza akcja, przygotowana tradycyjnie przez spółkę Ad Astra, potrwa do 11 października 2020 r. lub do wyczerpania limitu 3000 rejestracji.

Do zdobycia jest 350 zł do wydania na Allegro w formie trzech e-kodów – 50 zł + 250 zł + 50 zł.

15-miesięczny okres karencji

Przyzwyczailiśmy się, że BNP Paribas kieruje swoje promocje do nowych klientów. Zgodnie z regulaminem są to osoby, które na dzień złożenia wniosku o rachunek nie są stroną umowy ramowej (tzn. umowy o konto, kartę i bankowość elektroniczną) z tym bankiem.

Dodatkowy wymóg mówi, że uczestnik promocji nie może być posiadaczem (także jako współposiadacz) konta w BNP Paribas w okresie 15 miesięcy przed złożeniem wniosku w ramach promocji.

350 zł do Allegro w zasięgu ręki

Organizator na szczęście nie wymaga od uczestników skomplikowanej aktywności — wystarczą standardowe operacje.

Krok 1
Krok 1

Do 11 października 2020 r. zarejestruj się na specjalnej stronie promocji i podaj swoje imię i nazwisko, e-mail, numer telefonu i PESEL. Zaakceptuj przy tym regulamin i wyraź wymagane zgody na przetwarzanie danych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji i przekazywanie informacji między bankiem a organizatorem.

Pamiętaj, że limit rejestracji to tylko 3000 zgłoszeń.

Krok 2
Krok 2

Do tego samego dnia złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z dowolną kartą debetową z wykorzystaniem linka promocyjnego, który wyświetli się po rejestracji w akcji i zostanie także wysłany na Twój adres e-mail. Możesz wybrać sposób zawarcia umowy:

  • za pośrednictwem kuriera (na stronie banku),
  • przez wideoweryfikację w aplikacji mobilnej GOmobile.

Pamiętaj, że dane we wniosku o rachunek powinny być takie same jak te, którymi rejestrowałeś się w promocji.

Krok 3
Krok 3

Do 25 października 2020 r. zawrzyj umowę o konto, kartę i bankowość elektroniczną za pomocą kodu SMS w systemie Autenti (niezależnie od wybranego wyżej sposobu) i nadaj PIN do karty.

Krok 4
Krok 4

W październiku 2020 r. wykonaj przynajmniej 1 przelew w bankowości elektronicznej; możesz go zrealizować w GOonline, jak i w aplikacji GOmobile.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 50 zł do Allegro (I nagroda).

Nagroda
Nagroda

Do 25 listopada 2020 r. na Twój adres e-mail trafi wiadomość o przyznaniu I nagrody, natomiast e-kod do Allegro zostanie przesłany na Twój numer telefonu (podany przy rejestracji w promocji) do końca tego miesiąca.

Wiadomość zostanie nadana z adresu [email protected]

Krok 5
Krok 5

W listopadzie i w grudniu 2020 r.

  • zrealizuj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą;
  • zapewnij wpływ na konto w łącznej kwocie min. 500 zł;
  • wykonaj min. 3 przelewy przez bankowość elektroniczną.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 250 zł do Allegro (II nagroda).

Nagroda
Nagroda

Informację o przyznaniu II nagrody otrzymasz do 26 stycznia 2021 r., natomiast kod do Allegro trafi do Ciebie do 30 stycznia 2021 r.

Krok 6
Krok 6

Do 28 lutego 2021 r. posiadaj aktywne konto osobiste założone w promocji.

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 50 zł do Allegro (nagroda dodatkowa).

Nagroda
Nagroda

Wiadomość o przyznaniu ostatniej premii otrzymasz do 26 marca 2021 r., natomiast SMS z kodem do Allegro — do 31 marca 2021 r.

Niestety regulamin nie określa daty ważności e-kodów do Allegro. Zasady ich wykorzystania są określone w tym dokumencie.

Garść definicji dla precyzji

W tej akcji do spełnienia jest kilka warunków, warto zatem wiedzieć, jak regulamin definiuje najważniejsze pojęcia.

Przelew określony jest jako operacja zlecana przez bankowość elektroniczną - internetową (GOonline) lub aplikację mobilną (GOmobile). Przelewy natychmiastowe bądź te dokonane za pośrednictwem np. Blika, PayU, Dotpay itd. nie będą uznawane.

Wpływ na konto to każdy przelew przychodzący z wyjątkiem wpłat gotówkowych, przelewów z innych Twoich rachunków w BNP Paribas i BGŻOptima oraz wpływów z rachunków kredytowych. Ten warunek najprościej jest spełnić, przelewając pieniądze ze swojego konta w innym banku.

Transakcja bezgotówkowa to płatność kartą debetową (także korzystając z Apple Pay czy Google Pay) za towary lub usługi, dokonana w sklepach stacjonarnych i internetowych z wyłączeniem operacji wykonanych za pośrednictwem pośredników typu Blik, PayU, Dotpay itd. Zwracamy uwagę, że muszą to być transakcje dotyczące nabycia towarów lub usług, można je więc zrealizować, płacąc za codzienne zakupy. Niedozwolone są transakcje w miejscach o kodach MCC wymienionych w regulaminie, m.in. w kasynach, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Podstawowy rachunek w BNP Paribas - Konto Otwarte na Ciebie - jest prowadzony bezpłatnie.

Unikalną cechą jest możliwość wyboru jednej z trzech kart debetowych, a w ramach tej promocji możesz zamówić dowolną z nich. My polecamy Kartę Otwartą na Dzisiaj. Opłaty za nią unikniesz, wykonując tylko jedną transakcję w miesiącu.

Wysoka premia na raty

Akcję "Premia w zasięgu ręki" trudno nam ocenić jednoznacznie. Z jednej strony warunki są bardzo proste i można je spełnić bez wychodzenia z domu. Z drugiej strony niezbędne działania trzeba realizować przez 3 miesiące, a potem jeszcze utrzymywać aktywne konto przez taki sam okres, do chwili otrzymania ostatniego bonusu.

Dobrą motywacją do aktywności jest z pewnością fakt, że nagroda będzie przekazywana sukcesywnie, w miarę pokonywania kolejnych etapów akcji. Doceniamy również fakt, że bank zdecydował się na wysoką premię i wybrał przy tym serwis Allegro, który jest szeroko dostępny i popularny.

Jeśli jesteś zainteresowany promocją, to lepiej nie zwlekaj. Wysoka premia i łatwość jej otrzymania sprawiają, że prawdopodobnie akcja skończy się przed czasem.

Będąc już klientem BNP Paribas możesz pomyśleć o rachunku dla swojego nastoletniego dziecka. Do zdobycia jest 150 zł kieszonkowego.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Premia w zasięgu ręki"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.

Więcej o BNP Paribas