Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 60 zł na eKarcie goodie za Konto 360° Junior w Banku Millennium.

50 zł na eKarcie goodie za Konto 360° Junior w Banku Millennium

50 zł na eKarcie goodie za Konto 360° Junior w Banku Millennium
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem promocji "Premia+ z Kontem 360 Junior" jest Bank Millennium. Akcja trwa do 1 marca 2021 r. bądź do wyczerpania limitu 10 000 rachunków otwartych w ramach tej akcji.

Działania niezbędne do zdobycia premii sprowadzają się do otwarcia dziecku Konta 360 Junior oraz złożenia wniosku o świadczenie w programie "Rodzina 500+". Jedynie w przypadku nastolatków w wieku 13-18 lat dodatkowo wymagane jest wykonanie choćby jednej transakcji bezgotówkowej.

Kto może skorzystać z promocji?

Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia z pełną zdolnością do czynności prawnych, która posiada w Banku Millennium konto osobiste lub kartę kredytową wraz z dostępem do Millenetu. Dodatkowe wymagania to zdefiniowany polski numer telefonu do otrzymywania haseł SMS-owych oraz wyrażone zgody na informacje handlowe lub marketingowe przykazywane elektronicznie i telefonicznie.

O nagrodę nie mogą się ubiegać osoby, które w przeszłości brały już udział w promocji Konta 360° Junior.

A może nie jesteś klientem Banku Millennium, ale zaciekawiła Cię ta promocja? W takim razie musisz rozpocząć od otwarcia rachunku osobistego w tym banku, czyli Konta 360°, a potem będziesz mógł pomyśleć o udziale także w innych promocjach.

50 zł na eKarcie goodie za niewielką aktywność

Prawdę mówiąc, zdobycie nagrody oferowanej przez Bank Millennium nie powinno stanowić dla Ciebie najmniejszego problemu. Wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków:

Krok 1
Krok 1

Do 1 marca 2021 r. załóż Konto 360° (także w wersji Student) na stronie promocji, by zyskać nawet 300 zł. Jeśli jesteś już klientem Banku Millennium, od razu przechodzisz do następnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Do 1 marca 2021 r., pamiętając o limicie ustalonym przez bank, otwórz swojemu dziecku Konto 360° Junior przez bankowość elektroniczną Millenet.

Krok 3
Krok 3

Składając wniosek poprzez Millenet, zaakceptuj regulamin akcji. Sprawdź przy okazji, czy masz wyrażone zgody na na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku Millennium przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Krok 4
Krok 4

Do 31 marca 2021 r.: złóż za pośrednictwem Millenetu wniosek o świadczenie w programie „Rodzina 500+” na okres od 1 czerwca 2021 do 31 maja 2022 r., a do przelewu świadczeń wskaż konto osobiste w Banku Millennium.

Krok 5
Krok 5

Jeśli Twoje dziecko ukończyło 13. rok życia, dopilnuj, by do końca marca dokonało minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą debetową wydaną do Konta 360° Junior lub za pomocą usługi Blik, lub też zbliżeniowo telefonem.

Nagroda
Nagroda

eKartę goodie o wartości 50 zł otrzymasz do 30 kwietnia 2021 r. w wiadomości sms na numer telefonu, na który bank wysyła Ci kody autoryzacyjne.

Jak skorzystać z eKarty goodie

Kod otrzymamy w wiadomości sms będzie ważny przez 60 dni. W tym czasie musisz zainstalować aplikację Goodie, zaakceptować „Regulamin Kart podarunkowych dla Klientów goodie” i wymienić kod na eKartę w aplikacji Goodie. Będzie ona ważna przez 12 miesięcy od daty aktywacji w apce. Voucher możesz wykorzystać na zakupy w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay) i internetowych na terenie Polski.

Dodatkowe informacje:

  • Dla każdego swojego dziecka masz prawo otworzyć jedno Konto 360° Junior. Oczywiście, w takim przypadku konieczne będzie spełnienie warunków aktywności dla wszystkich tych rachunków z osobna.
  • Do 31 marca 2021 r. nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć lub odstąpić od umowy o Konto 360° Junior ani odwołać udzielonych zgód. Gdybyś to zrobił, stracisz prawo do otrzymania nagrody.
  • Zdobyta premia jest zwolniona z opodatkowania, nie musisz się z niej rozliczać przed urzędem skarbowym.

Przy okazji wyjaśniamy, że jeśli kiedykolwiek wcześniej brałeś udział w promocji Konta 360° Junior i otworzyłeś ten rachunek dla swojego dziecka, a teraz w ramach obecnej oferty chciałbyś założyć konto dla drugiej pociechy, to niestety nie możesz tego uczynić, gdyż podpadasz pod punkt wykluczający z udziału w promocji osoby, które uczestniczyły w przeszłości w promocji Konta 360° Junior.

Trochę to dziwne, bo można w jednym momencie założyć rachunek dla dwójki czy większej liczby dzieci, ale nie można tego zrobić w momencie, gdy młodsze pociechy dorosną do określonego wieku. Mamy nadzieję, że Bank Millennium zmieni swoje nastawienie.

Konto 360° Junior

Konto 360° Junior w Banku Millennium jest prowadzone bezpłatnie. Kiedy Twoje dziecko skończy 13 lat, może także korzystać z karty debetowej i wykonując jedną transakcję, uniknąć opłaty za obsługę "plastiku". Dla nastolatka jest także dostępna nowoczesna aplikacja mobilna.

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym

Najnowsza promocja Banku Millennium może być dla Ciebie dobrą okazją, by z jednej strony zadbać o finansową edukację pociechy (coś pożytecznego), a przy okazji zyskać 50 zł na eKarcie goodie (element przyjemny). Na co wydacie premię, zależy już tylko od Was.

Właściwie jedynym minusem tej oferty specjalnej jest konieczność posiadania przez rodzica konta osobistego w Banku Millennium. Warto jednak podkreślić, że to rozwiązanie umożliwia osobie dorosłej nadzór nad finansami dziecka.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Premia+ z Kontem 360° Junior"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.